Przegląd katalogu
- 126 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 126 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Zabrzu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 126 wyników w Zabrzu, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 70,276 opinii i ocen.
“Znajduje się na pierwszym piętrze GALERII ZABRZE przy ul. Wolności,ciekawie,nowocześnie urządzone wnętrze,wypełnione zielenią roślin,Obsługa miła i sprawna,ciasta i lody dobrej jakości,świetna kawa,piwosze znajdą też coś dla siebie.lokal przestronny,polecam”
“Stołuje się tutaj podczas remontu kuchni i jestem zachwycony. Pyszne domowe obiady w bardzo przystępnych cenach. Z pewnością będę wracał:)”
“Po wczorajszym chrzcie naszego syna muszę wystawić pełne 5* ale gdybym mogła wystawiłabym 6. Obsługą - przemiła, jedzenie - przepyszne, atmosfera - fantastyczna, do tego dmuchaniec dla dzieci, Pani animatorka dla wszystkich dzieci w restauracji, a na koniec spakowali jedzenie na wynos. Dzieciaki wróciły wykończone, elegancko dotlenione i najedzone - marzenie. Rodzice mieli chwile żeby odpocząć, porozmawiać, powspominać, poświętować. Do tego o czym warto wspomnieć a mam wrażenie że się tym mało chwalą: Wszędzie niskie progi (dla wózków z dziećmi to marzenie), pokój dla mamy z dzieckiem gdzie można dziecko przebrać i samemu się ogarnąć - klasa! Wnętrza uniwersalne, eleganckie, pasują i na wesele i na chrzest i żeby przyjść posiedzieć na obiad czy coś słodkiego. Bardzo ładny ogród po którym można się przechadzać. Na pewno będziemy wracali, nie wiedziałam że 10 minut z Pawłowa mamy tak fajne miejsce na mapie. Dziękujemy za super czas :)”
“Super sklep, od kosmetyków po techniczne części pojazdów, jak czegoś nie ma - to jest na następny dzień rano, polecam!”
“Najlepsze pierogi na świecie:))) - sudeckie, z mięsem i ruskie to po prostu poezja. Placek po węgiersku to kolejna obowiązkowa pozycja z menu!!! Polecam!!!!”
“Bardzo dobre obiadki jak u mamy . Polecam zamowiol rosołek + kluski + rolada wołowa + modra kapusta i do tego był kompocik koszt zestawu 40zl .”
“19.05.2024 z polecenia robiliśmy komunię córki w tej restauracji jesteśmy zachwyceni jedzeniem, obsługa , klimatem oraz ilością jedzenia . Wiele jest plusów długo by wymieniać między innymi to że makaron do rosołku jest swojski kluski śląskie też a rolada wołowa nie tak jak w innych restauracjach wieprzowa , tort przepyszny ciasto też no nie ma totalnie do czego się doczepić . Z całego serca polecamy tą restaurację , goście byli zachwyceni my też .”
“Bardzo dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia komunijnego naszego dziecka! Jedzenie było przepyszne, a obsługa bardzo miła i kompetentna. Mieliśmy wrażenie, że wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Atmosfera była przyjemna i rodzinna. Zdecydowanie polecamy tą restaurację na organizację innych uroczystości.”
“Pub który znajduje się 320 m pod ziemią .Super atmosfera polecam .”
“Kebab w porządku, porcje duże. Przewaga mięsa, sos ostry fajny wyrazisty. Polecam pozycje z jalapeno jest go sporo. Miła szybka obsługa. Fajny placek inny niż wszędzie.”
“Bardzo polecam ;) przyjęcie bardzo dobrze zorganizowane, wszystko świeże i estetyczne. Na pewno jeszcze wrócę ;)”
“Wynajem sali na imprezę to była 18 syna bez usług nadaje się idealnie tym bardziej że młodzież była sama kontakt z osobą odpowiedzialną bez problemu itd.”
“Bar na świeżym powietrzu, pod parasolami,raczej nie dla wymagających, piwo bezalkoholowe 12 zł.Mozna obejrzeć ekstraklasa.”
“Pani Patrycja to świetna kelnerka z powołaniem , zawsze uśmiechnięta energiczna i z poczuciem humoru , do klienta podchodzi profesjonalnie a zarazem miło i przyjaźnie aż chce się wracać aby odwiedzić to miejsce ponownie , dodatkowo jest sumienna i starannie wykonuję swoję obowiązki nie to co reszta załogi , szef powinien być zadowolony z takiego pracownika :) miło by się na pewno zrobiło jakby to docenił , pochwalił i dorzucił coś ekstra do wypłaty ;)”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni! Byliśmy w niedzielę, bez rezerwacji udało się bo stolik jeszcze przez 1,5h był wolny. Zamówiliśmy rosół, roladki, schab w zestwie i kasze z sosem. Wszystko przepyszne! Roladki rozpływały się w ustach bardzo dobrze duszone, kapusta i kluski extra! Duże danie obiadowe. Schabowy wychodził z talerza. Kasza z sosem również mega! Mięsko kruche, miękkie. Obsługa ok, wystrój ciekawy, ceny jak na obecne czasy ok. Jak będzie okazja z chęcią wrócimy.”
“Ciekawy lokal z miłą i pomocną obsługą. Niestety juz tylko na dowóz:( Burger smaczny , pikantny w punkt, godny polecenia . Lemoniada rewelacja, poprostu pycha :)”
“Szybko przyjęte zamówienie, czas oczekiwania do 10 minut. Fenomenalna oranżada o smaku cytrynowym i malinowym. Do każdej zapiekanki można wybrać 2 sosy i ogórek koszony. Do wyboru jest kilkanaście pozycji z 3 wymiarami zapiekanki. Ceny w pełni akceptowalne. Jedzenie dobre i godne polecenia.”
“Miód, wpadliśmy z żoną z polecenia na kebaba w cieście. Nie gumowa tortilla co kto lubi ale tortilla chrupka lekko , mięso nie guma tylko przypieczone. Polecam jak ktoś chce zjeść kebsa chrupkiego soczystego a nie mordokleje to tylko Tu. Mega:)”
“Szymon i Daria to ulubieni barmani. Pracuje w gastro i wiem, że tu nie chodzi o samą profesjonalność, a kontakt z klientami i uśmiech, którego u nich nie brakuje. Dbają bardzo!”
“Polecam Super właściciel i obsluga”
“Szczerze, naprawde dobry kebab. Porcja Mega za 29 zl jest uczciwą ceną i oby tak pozostało. Wtedy bede często odwiedzał! I sosiki deseróweczki bardzo smaczne.”
“Restauracja bardzo przytulna i klimatyczna. Jedzenie przepyszne . Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Miałam możliwość bycia na komunii, dowozu obiadu do domu oraz dziś zjedzenia obiadu w restauracji i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z jedzenia i obsługi. Jeśli ktoś szuka na mapie Zabrza domowego pysznego obiadu to polecam to miejsce.”
“Polecam gorąco zamówiłam dwa koryta: Koryto Venezia i Koryto niedzielne na 8- 12 osób. Miałam 18 osób na imprezie. Miałam jeszcze swoje potrawy więc sporo jedzenia zostało. Posiłek dostarczono dobrze opakowane na drewnianych korytach, surówki też na mniejszych korytkach drewnianych, natomiast kluski i ziemniaczki na białych ładnych szklanych półmiskach ( trzeba mieć spory stół na takie dwa zestawy :) Jedzonko było gorące i zrobiło piorunujące/pozytywne wrażenie na Gościach. Ładnie udekorowane, bardzo pyszne. Pan dostawca - szacun wielki - winda zepsuta akurat w dniu dostawy a On bez słowa krytyki dostarczył tam gdzie trzeba. Podczas zamawiania brak jakiegokolwiek problemu. Polecam wszystkim z czystym sumieniem i już wiem gdzie będę zamawiać takie jedzonko :)”
“Bułeczki BAO z szarpaną wieprzowiną....rewelacja. sałatka cezar bardzo dobra. Wspaniale wszystko przyprawione. Obsługa na 6+. Dziękujemy i na pewno wrócimy.”
“Polecam bardzo, pyszne jedzenie , wspaniała obsługa na wysokim poziomie. Cudowne miejsce z przytulna atmosferą ♥️ uwielbiam tu wracać :)”
“Spoko bagieta, jak bede w okolicy to z miłą chęcią powtórzę ale tym razem na miejscu żeby bułka była chrupka bo jak się bierze na wynos to normalne że po chwili robi się miejscami "miekka". Obsługa dobra oczywiście polecam.”
“Mój ulubiony kebab od lat, nigdy mnie nie zawiódł. Smakuje zawsze tak samo dobrze, niezależnie od dnia czy godziny. Frytki chrupiące, warzywa zawsze świeże, mięso dobrze doprawione. Do tego szeroki wybór sosów każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa szybka i uprzejma, a porcje solidne. Zdecydowanie polecam każdemu.”
“Przemiłe Panie Kelnerki, które od samego wejścia do lokalu, jak i opuszczenia restauracji były przemiłe! Pomimo trwającego dancingu na sali i masy klientów czas oczekiwania jak i samo traktowanie gości na najwyższym poziomie! Jedzenie pierwsza klasa! Jedne z najlepszych burgerów i placek po węgiersku jakie jedliśmy! Serdecznie polecamy i do zobaczenia kolejny raz! :)”
“Bardzo uczciwe porcje. Przeciętny śmiertelnik śmiało zadowoli się pitą standard. Nad ostrym sosikiem możnaby troszkę popracować. Smak nie jest wybitny co prawda, ale stosunek jakości do budżetu jaki należy przeznaczyć na wizytę w tej ambasadzie Imperium Osmańskiego jest bardzo korzystny. Ta knajpa powinna być na stałe wpisana w alkoholowy rozkład jazdy każdego Sarmaty.”