Andrzejki 2025..... Plusy... Sala Ok, zabawa ok, Minusy... #nagłośnienie słabe gdyż będąc na końcu sali podczas tańca oprócz hałasu muzyki ciężko czasem było stwierdzić jaki leci utwór. #Co do jedzenia to okropnie mało..... 1 kąsek ciasta, jedna niedobra rolada i jakieś polepione coś ala kluski, na stolik zimna płyta w takiej ilości że zjedliśmy nawet sałatę. Jedzenia strasznie mało za to mega minus. #Czy wróciłbym do lokalu ..... NIE..... opinia moja i moich znajomych. Napewno nie na tego typu imprezę. I jeszcze jedno obsługa nas powitała w ten sposób że zarekwirowała nam napój Cole informując że możemy sobie kupić na barze. Była informacja o napojach ale tego się nie spodziewaliśmy. Napoje wyskokowe można było wnieść.
Opinie
-
Robert Zabrze ★★★☆☆
-
Ja ★★★★★
Przemiłe Panie Kelnerki, które od samego wejścia do lokalu, jak i opuszczenia restauracji były przemiłe! Pomimo trwającego dancingu na sali i masy klientów czas oczekiwania jak i samo traktowanie gości na najwyższym poziomie! Jedzenie pierwsza klasa! Jedne z najlepszych burgerów i placek po węgiersku jakie jedliśmy! Serdecznie polecamy i do zobaczenia kolejny raz! :)
-
Maria Bąk ★★★★★
Lokal czysty, obsługa na 5+, kącik z grami dla dzieci( wspaniały pomysł).Dość duży ruch i mimo tego na jedzenie nie trzeba było długo czekać. Dania podane ładnie i estetycznie. Smak dań głównych na 5+. Jedyny minus to ciasto ( wyrób z firmy zewnętrznej). Niestety nie należało do najlepszych delikatnie mówiąc, zjedzone bo miałam ogromną ochotę na coś słodkiego. Polecam zmienić dostawcę. Na szczęście nawet to ciasto nie zepsuło fantastycznego pierwszego wrażenia. Będę wracac z pewnością.
-
Dominik Szymański ★★★☆☆
Byliśmy grupą 6 osób na niedzielny obiad. Widać było że brakuje jednej osoby do pomocy na sali (kelnerka sama wspomniała że jest ich dziś za mało do obsługi), tym samym czas oczekiwania mocno sie wydłużył (czy to na złożenie zamówienia czy to na same napoje czy posiłki). Samo jedzenie w zależności od tego co zostało zamówione można różnie ocenić. Pizza bardzo dobra, jednak pierogi musieliśmy zostawić... Rolada smaczna ale bez szału. Cenowo nie ma tragedii. Jednak na minus napewno stan kart, które rozpadają sie w ręce. Wydaje mi sie że czystość tez mogła by być lepiej utrzymana. Bardzo ciężko z parkingiem wokół lokalu.
-
Iwona Oska ★★☆☆☆
Odnośnie jedzenia nie będę się wypowiadać, bo złe nie jest. Za to znajomość dań u kelnerki to już inna para kaloszy. Wystarczy naprawdę parę razy przestudiować menu, żeby mieć jakąś wiedzę na temat serwowanych potraw. Najlepsze było jednak na koniec. Knajpa miała być czynna jeszcze godzinę, chciałyśmy posiedzieć z koleżankami na piwie, a tu podchodzi kelnerka i mówi, że już zamykają, bo szef im pozwolił wcześniej iść do domu. Szybko dopijałyśmy piwo, z kelnerkami dosłownie na głowie. W tych czasach tak marna obsługa już rzadko jest spotykana! Szkoda, bo miejsce ma potencjał. Warto czasem zadbać o tzw. klienta z ulicy, a nie tylko klientów na dancingach i imprezach okolicznościowych.
-
Marcin Wysogląd ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłem pudło bajera oraz frytki big 200g. W skład zestawu powinny wchodzić: tortilla, 6 nuggetsów z kurczaka, 3 skrzydełka panierowane, crispers 170g. Otrzymałem tylko frytki, tortillę i 4 sosy. Zamówienie przez Uber Eats.
-
Bartłomiej Brzeziński ★★★★☆
Jedzenie było pyszne, jadłem zupę szpinakowo-czosnkową z menu wiosennego oraz Penne con Spinaci a Pollo ( czy jakoś tak ). Jedyne do czego mogę się doczepić to mała ilość grzanek w zupie a szkoda bo były bardzo dobrym dodatkiem. Co do Penne to spodziewałem się w nim kurczaka ale nie udało mi się go znaleźć. Mimo wszystko jedzenie naprawdę dobre i bardzo miła obsługa.
-
Alicja Domka ★☆☆☆☆
Jedna z bardziej podłych restauracji z jakich jadłam. Niestety zdarzyło mi się przez przypadek dwukrotnie zamówić z tego pożal się boże lokalu. Pierwszy raz świadomie przez pyszne, drugi raz zwabiona inną nazwą na Uber eatsie (prokuratura). Pierwsze zamówienie to dramat, glutaminian sodu wyżarł mi kubki smakowe, za to drugie zamówienie było po prostu z mrożonki z selgrosa Ew. makro. Bardzo nie polecam jedzenia.
-
Łukasz Furmańczyk ★★★★★
Super miejsce obiad na swierzym powietrzu , w ładna pogodę ośrodek super sprawa w dodatku dookoła duzynki przez co cisza , spokój wprawia w super klimat :) dania staranie i smacznie przygotowane oczywiście polecam także deser szarlotka naprawdę jak u mamy plus przemiła obsługa;) bardzo polecam i sam napewno jeszcze odwiedzę to miejsce daje 10/10;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Twist?
Twist znajduje się przy Juliusza Słowackiego 2, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Twist?
Można skontaktować się z Twist pod numerem +48 731 374 600
Jak można dotrzeć do Twist?
Do Twist można dotrzeć, korzystając z poniższego linku