Opinie

  1. asia ★★★★★

    Pani Patrycja to świetna kelnerka z powołaniem , zawsze uśmiechnięta energiczna i z poczuciem humoru , do klienta podchodzi profesjonalnie a zarazem miło i przyjaźnie aż chce się wracać aby odwiedzić to miejsce ponownie , dodatkowo jest sumienna i starannie wykonuję swoję obowiązki nie to co reszta załogi , szef powinien być zadowolony z takiego pracownika :) miło by się na pewno zrobiło jakby to docenił , pochwalił i dorzucił coś ekstra do wypłaty ;)

  2. Patrycja Rurańska ★★★★★

    Zabrzański Gościniec to miejsce, do którego chętnie wracam. Lokalizacja jest świetna – tuż obok zjazdu z DTŚ, więc można wygodnie dojechać bez konieczności przebijania się przez miasto. Sam budynek ma niepowtarzalny klimat – połączenie secesyjnej elegancji z nowoczesnością, co tworzy wyjątkową atmosferę. Apartamenty robią ogromne wrażenie, czuć w nich powiew luksusu. Bardzo cenię też wydarzenia organizowane przez Gościniec, a czasem przychodzę tu popracować w spokoju lub spotkać się biznesowo – klimatyzacja, szybkie Wi-Fi i komfortowe wnętrza naprawdę to ułatwiają. Jedzenie zawsze jest pyszne, a obsługa na najwyższym poziomie. Po prostu dobrze się tu czuję i z czystym sumieniem polecam każdemu.

  3. Michał Siejna ★☆☆☆☆

    Dawno tak słabo nie zostałem obsłużony. 1,5h czekania na posiłki. Na początku myślałem że to porządna knajpa i kelnerka przyniesie dania w tym samym czasie ale niestety byłem w błędzie. Jena osoba zjadła by kolejna otrzymała dania. W restauracji obłożenie może 20%, więc strach się bać co by było gdyby była pełna sala. Nie życzę następnym klientom takiego długiego oczekiwania. Co do jedzenia, poprawne ale bez szału.

  1. Darek M ★★★☆☆

    Jedliśmy z rodziną obiad. Rolada z kluskami i kapusta dobra, kurczak z kalafiorem dobry, natomiast kotlet który miał być z kością a nie był, za cieki z odchodząca panierka z jednej strony spalona był taki sobie, mizeria dobra, cena piwa ok 9 zł, natomiast cena wody niegazowanej 1l 15zł to zbyt wiele. Obsługa miła ( choć za często się pytała czy smakuje) rachunek 220 zł + 20 napiwek.

  2. Irena Ochota ★★★☆☆

    Przygotowanie stołu wołało o pomstę do nieba.Zabrakło obrusów .Część gości miała siedzieć przy odrapanym stole,a na dodatek tego w odległości 1 m jeden od drugiego. Żadnej dekoracji na stole/brak kwiatów,aby atmosfera przyjęcia uległa poprawie sami przygotowaliśmy stoły.Poprawiliśmy to co Pani odpowiedzialna za pr ygotowania nie zrobiła. Było mi żal wnuczki bo to była jej uroczystość Proszę nie tłumaczyć się brakiem obsługi,zamówienie zostało przyjęte więc powinno być wykonane prawidłowo A więc na koniec nie polecam

  3. Stefan Dietrich ★★★★★

    Sehr schön und etwas besonders. In den Zimmern hat man den Eindruck, man sei auf einer Schlossbesichtigung. Sehr nettes Team haben sie auch und eine tolle Küche vom Frühstück bis zum Abendbrot. Very beautiful and something special. In the rooms you have the impression that you are on a castle tour. Very nice team they also have and great cuisine from breakfast to dinner. Bardzo piękne i coś wyjątkowego. W pokojach ma się wrażenie, że jest się na wycieczce po zamku. Mają też bardzo fajny zespół i świetną kuchnię od śniadania do kolacji.

  1. Katarzyna Stefaniak ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne. Zamówiliśmy zupę z grzybów i była naprawdę pyszna i mocno grzybowa. Mąż zamówił roladę z kluskami i modrą kapustą była bardzo smaczna, pierogi z mięsem pyszne porcja ogromna. Kotleciki z krupnioka z kremowymi puree cudowne w smaku. Rolada z kurczaka w boczku soczysta z cudownym kremowym sosem i placuszkami. Brawo dla kucharza. Co do obsługi brakuje im przeszkolenia. Pani kelnerka schodziła ze zmiany i miała przekazać koleżance żeby zapakowała danie na wynos niestety czekaliśmy i się nie doczekaliśmy sami musieliśmy poprosić ponownie. Byliśmy jedynymi klientami w tym czasie.

  2. Krzysztof Chrust ★★★★★

    Hejo. Kolejny raz miałem przyjemność prowadzić imprezę w Gościńcu, i kolejnym razem się nie zawiodłem. Tym razem prowadziłem bal Sylwestrowy i jak zwykle wszystko było dopięte na ostatni guzik. Obsługa, kuchnia i sama restauracja wszystko na "wysoki połysk". Kumpela, którą zaciągnąłem na tę imprezę stwierdziła : " czuję się tu tak jakby luksusowo" :) i nie ma w tym grama przesady. Mam nadzieję że będę mógł u nich realizować kolejne zlecenia muzyczne. Polecam dla wszystkich którzy organizują wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Gorąco pozdrawiam cały zespół no i oczywiście kucharzy za puch jedzenie :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zabrzański Gościniec?

Zabrzański Gościniec znajduje się przy aleja Bohaterów Monte Cassino 9, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zabrzański Gościniec?

Można skontaktować się z Zabrzański Gościniec pod numerem +48 322 783 236

Jak można dotrzeć do Zabrzański Gościniec?

Do Zabrzański Gościniec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements