Opinie

  1. Pawel ★★★★★

    Wynajem sali na imprezę to była 18 syna bez usług nadaje się idealnie tym bardziej że młodzież była sama kontakt z osobą odpowiedzialną bez problemu itd.

  2. Wojtek B ★☆☆☆☆

    Ogólnie płacić za plac zabaw kiedy dokładnie takie same są za darmo na żadnych imprezach nie byłem

  3. anna ***** ★★★★☆

    Widać, że stałe się rozwija. Pojawiają się nowe elementy na placu zabaw. Szkoda że kawy, herbatki, czy piwka już o tej porze roku nie podają.

  1. Bartosz Żak-Rokicki ★★★☆☆

    Plac zabaw całkiem, całkiem, aczkolwiek trochę śmieszna sytuacja się tu wydarzyła. Jedna z pracowniczek, zaczęła mnie, wraz z kolegami nagrywać. Warto nadmienić że bez pozwolenia. Potem zaczęła się pruć, że jesteśmy za starzy i że niszczymy najzwyklejszą karuzelę, kręcąc się na niej. Zagroziła nam że opublikuje to na Facebooku. Mamy po 11 lat a plac jest do 12 lat więc XD. Z 10min przed tymi wydarzeniami upomniała mojego kolegę, żeby nie chodził po drewnianej kładce, gdyż jest za duży. Kolega zszedł pokornie. Najśmieszniejsze i najbardziej apstrakcyjne jest to, że w sytuacji z karuzelą mówiła, że regulamin, tyczy się tylko tej części z kładką (ta informacja, nigdzie nie była nadmieniona). Czyli mój kolega, jest za duży, na kładkę, która jest na jego wiek. Hipokryzja level hard. Najzwyczajniej w świecie, odszedliśmy zbulwersowani. Na pożegnanie, mój kolega powiedział: "szkoda gadać, śmiechu warte". Babka coś tam otchrząknęła. Lecz nie zwróciliśmy na to uwagi. Wiele razy przychodziliśmy na ten plac, teraz moja stopa, nigdy już nie postanie na tym placu. Jeżeli na placu zabaw, nie mogę się bawić, to co to za plac.

  2. little art ★★★★★

    Urokliwe miejsce, skupiające ludzi na wielu warsztatach. Są tam zajęcia dla młodych i tych starszych. Pyszna kawa i ciastko, lody. Bardzo miła atmosfera ❤️

  3. Piotr Piechocki ★★★★★

    Super miejsce dla seniorów i nie tylko, a dzisiejsza zumba bezcenna ,świetnie dobrana muzyka jak choreografia kto tam nie był niech się długo nie zastanawia a okazja już jutro bo tam zebranie Koła nr.3 i innych nie zrzeszonych.

  1. Dario in Disco ★★★★☆

    Fajne miejsce niestety nie wszystkie atrakcje działają. Bardzo nie podoba mi się natomiast pomysł gdzie e barze zachęca się dzieci do kupowania drinków bezalkoholowych...

  2. Kamil Piątek ★☆☆☆☆

    Właściciel trochę niepoważny, umawia się i nie dotrzymuje słowa. To jedynie moje osobiste odczucie natomiast trochę zaważyło na moim postrzeganiu tego miejsca. Sprawa miała miejsce na mikołajki i organizowaniu imprezy przez stowarzyszenie. Jak to często bywa w przypadku tego typu imprez liczba miejsc była ograniczona i z tego powodu moja żona 2 dni przed zakończeniem zapisów odezwała się na komunikatorze do właściciela aby zapisał naszą córkę. Wydawało się już że wszystko zostało sfinalizowane i kolejnego dnia podszedłem na miejsce, żeby uregulować płatność niestety ku mojemu zdziwieniu zostałem "odprawiony z kwitkiem" ponieważ właściciel dzien wcześniej nie dopisał do listy mojej córki. No cóż skoro jest trochę lekceważący stosunek dla potencjalnych klientów jak dla mnie to duży -. Nie polecam !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stowarzyszenie Fenix?

Stowarzyszenie Fenix znajduje się przy Kalinowa 9, 41-806 Zabrze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stowarzyszenie Fenix?

Można skontaktować się z Stowarzyszenie Fenix pod numerem +48 501 046 140

Jak można dotrzeć do Stowarzyszenie Fenix?

Do Stowarzyszenie Fenix można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements