Przegląd katalogu
- 120 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 120 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Szczyrkie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 120 wyników w Szczyrkie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 104,749 opinii i ocen.
“Bardzo dobre jedzenie, wszystko swieże, duzo roznych warzyw. Można sie solidnie najeść ( a do niejadków nie naleze ). Miła obsługa. Takie śniadanie przed nartami to złoto ;)”
“Jestem już N-ty raz. Zawsze to samo. Bardzo miła obsługa. Super piwo „Pan i Pani”. Przepyszne ciasto drożdżowe. I zawsze coś dla czworonogów. Jedno z niewielu miejsc gdzie zawsze wracam bo wiem co mnie tam czeka. Polecam!!!”
“Wspaniała obsługa, ciepłe i przytulne pokoje z wygodnymi łóżkami. Pyszne regionalne jedzenie. Polecam”
“Przepyszne, świeżutkie pierogi! Bardzo duża porcja i dbałość o szczegóły (cebulka znajdowała się na każdym pierogu). Jedliśmy pierogi z kapustą i grzybami, a wszystko popijaliśmy również pysznym domowym barszczem. Wrócimy z przyjemnością ☺️”
“Przepyszny gofr z frużeliną wiśniową (z całymi wiśniami) i pyszną świeżą bitą śmietaną z maszyny! Polecam bardzo”
“Super ekipa prowadzi ten hotel. Klimat jak w schronisku. Bardzo starannie przygotowane posilki. Jesli chcecie zjesc Chicken Curry zrobione przez Maestro Kuchni to usmiechnijcie sie do Manager Hotelu. START ma klimat. Trzeba spedzic tam czas gdy juz nie chodzi kolejka. Wrazenie odciecia od swiata. Mozna sie wyciszyc i nacieszyc super jedzeniem. Dzieki I do kolejnego razu,”
“Nie wystawiam zazwyczaj opini, nawet jak mam ulubione miejsca. Byłem tutaj z rodziną po pieszej wycieczce po górach. Wielkość burgerów - ogromną, tak jak na zdjęciach. Dodatkowo wszystko czuć, ze świeże. Polecam każdemu, kto będzie w okolicy albo zjeżdżał wyciągiem.”
“Zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Jak widać, miejsce sztos, obsługa sztos. Klimat i wystrój to poprostu niepowatrzalne doświadczenie. Widać pasję i duszę miejsca. Właściciel włożył jak widać sporo serducha w to miejsce. Gratulacje i szczerze polecam!”
“Zamówiliśmy 4 różne patelnie - wszystko pyszne, wszystko elegancko podane, oprócz samych dań głównych mnóstwo idealnie skomponowanych dodatków: od ziemniaczków przez kluski po warzywa i surówki. Serdecznie polecamy, sami z pewnością skorzystamy zaś!!!”
“Byliśmy 5 osobowq grupa na święta Bożego Narodzenia. Jesteśmy zachwyceni obsługa i jedzeniem oraz menadżerem Robertem. Pobytu oceniamy na 5/5.”
“Od progu wita człowieka wyjątkowy klimat i uśmiech zza lady – w wystroju od razu widać miłość do sportów zimowych i rowerów, co nadaje miejscu niepowtarzalny charakter. Do tego dobra muzyka i mamy idealne tło do chwili odpoczynku. Kawa? Aromatyczna i naprawdę pyszna. Ciasto – znakomite, świeże i pyszne. Choć zabrakło ziołowej herbatki, miłym zaskoczeniem okazał się dodatek imbiru do klasycznej czarnej. Miejsce z duszą, do którego zdecydowanie warto wracać. Z pełnym przekonaniem polecam!”
“wspaniałe miejsce, kwaśnica super”
“Mały przyjemny lokal, bardzo miła atmosfera. Super miejsce na poranną i popołudniowa kawę.”
“Cudowne miejsce z pysznym jedzeniem. Do wyboru pomkilka smaków na słodko (głównie owoce sezonowe) i wytrawnie. Jak dla mnie numer 1 to mięso i jagody. Ciasto cieniutkie, delikatne, aksamitne. Do pełna wypchane faraszem. Super dodatki (śmietana, twaróg - genialny, szczypiorek, cebulką itp). Porcje ogromne. Każdy się naje do syta. A jak nie da rady bez problemu można zapakować w pudełeczko i dokończyć w domu. Duży wybór piwa, napojów (ciepłych i zimnych). Kefir smakuje obłędnie. Ceny adekwatne do jakości i wielkości porcji, 38-39 zł za talerz pełen pierogów (średnio 12 sztuk). Przemiła obsługa i muzyka z winyli dodatkowymi atutami. Czynne tylko w weekendy.”
“Ciepły chlebek prosto z pieca godz.20 . Miła obsługa klienta. Polecam wszystkim piekarnię w Szczyrku ul. Chabrów”
“Korzystaliśmy tylko z restauracji więc to ocenię. Zacznę od obsługi - pan, którego niestety nie zapytałam o imię, widać, że ma super podejście do ludzi, wie jak nawiązać kontakt i nie być nachalnym. Jedzenie - perfekcyjnie. Dawno nie jadłam coś równie dobrego i pięknie podane. Wybrałam kurczaka kukurydzianego i wszystko na talerzu idealnie współgrało ze sobą. Zupy idealne - chłodnik bardzo wyrazisty. Rolada wołowa idealnie miękka.”
“Doskonałe miejsce na organizacje wesela. Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Możliwość wynajęcia pokoi dla gości. Spory parking dobry dojazd”
“Wizyta w Restauracji z Ikrą była prawdziwą przyjemnością. Baranina i królik smakowały wyśmienicie. Mięso aromatyczne, nigdzie nie jedliśmy tak dobrego królika. Całość dopełniło zimne piwo z beczki. Bardzo podobała nam się obsługa sprawiając, że można było się poczuć doskonale ugoszczonym. Polecamy, warto tutaj zajrzeć!”
“Ogromne zaskoczenie zapiekanką - jeśli ktoś kojarzy zapiekankę z kawałkiem suchej buły z pieczarkami, serem i keczupem niech koniecznie spróbuje jej tutaj ;) Burgery też bardzo smaczne, choć tym razem ja stawiam na zapiekankę. Super chrupiące pieczywo, świeże dodatki. A do tego świetne drinki. Niech nikogo nie przestraszy cena - 35 zł może wydawać się sporo, ale drink robi wrażenie - świeże owoce, dobre składniki. Na moje oko było to jakieś 700ml, więc cena wbrew pozorom bardzo dobra ;) Jedyny minus to brak menu, choć obsługa jest bardzo pomocna i z pewnością sprosta gustom każdego klienta proponując coś indywidualnego ;)”
“Rewelacyjny wystrój kawiarni, smaczne panini, miła obsługa. Polecam to miejsce.”
“Zdecydowanie fajne miejsce, aby przysiąść, coś wypić i się rozgrzać "na szybko". Gospodarz bardzo miły i sympatyczny.”
“Bardzo fajny sklep zawsze odwiedzam gdy jestem w okolicy”
“Mega hotel polecam wszystkim obsługa 1 klasa mile uśmiechnięte Panie ktore zawsze służą pomocą. Pyszne śniadanka urozmaicone cisza spokój ♡ bilard pilkazyki dzieci mega zadowolone !!! Jesteśmy na tak”
“Pyszne szaszłyki , kiełbasa z grilla , bardzo miła obsługa , za każdym razem gdy jeździmy tutaj na nartach jest to punkt obowiązkowy na lunch”
“Miejsce meega klimatyczne, cudowni ludzie, weszliśmy schronić się przed deszczem a zostaliśmy na parę godzin, Na pewno tam wrócimy POLECAM”
“Super bar na stoku. Domowa atmosfera. Pyszne jedzenie. Polecam swojską miodonke.”
“Wspaniale się bawiliśmy na naszym weselu. Pani Aneta, jak i pozostali pracownicy hotelu bardzo się nami opiekowali i przyjmowali na barki wszystkie nasze pomysły i potrzeby w dniu wesela i później. Cała obsługa kelnerska również na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy byli przemili, a wydawanie posiłków było bardzo dobrze skoordynowane, żaden stolik nie czekał głodny na swoją kolej. Alpin jest bezkonkurencyjny i chyba nie ma innego miejsca, które tak kompleksowo opiekuje się parami młodymi.”