Przegląd katalogu
- 120 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 120 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Szczyrkie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 120 wyników w Szczyrkie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 104,749 opinii i ocen.
“Trafiliśmy tutaj trochę przez przypadek gdyż auto zostawiliśmy na parkingu przy hotelu. Po całym dniu spędzonym na szlaku wracając do samochodu, postanowiłem wystąpić tu na obiad. Ponieważ była tylko jedna ocena, nie byłem pewny czego się spodziewać. I muszę przyznać, że nie zawiedliśmy się. Miła obsługa oraz naprawdę pyszne jedzenie. Do tego bardzo ładnie podane. I co najważniejsze, ceny niewygórowane. Wszystko świeże i smaczne. Gicz cielęca rewelacja. Generalnie jeśli jesteś głodny i chcesz zjeść smacznie, to właśnie dobrze trafiłeś.”
“Bardzo smaczny kebab w rozsądnej cenie. Nie czekałem długo, sporo warzyw i mięsa :) polecam po zejściu z gór.”
“Za 30 zł danie dnia Zupa + drugie danie. Dobre naprawdę jak domowe jedzenie. Mogłoby być więcej kotlecika, ale za taką cenę naprawdę ok:)”
“Bardzo smaczne domowe jedzenie. Pyszna pomidorowa z makaronem oraz kiełbasa barania. To było na obiad. Na kolację wróciliśmy ponownie po przepysznie kwaśny bigos oraz wspaniałe placki ziemniaczane z domowym gulaszem. Nalewki na kieliszki i cieszyńskie piwo dodało całości smaku i klimatu. Bardzo sympatyczna Pani. Polecam każdemu kto lubi domowe smaki!!”
“Szczerze polecam! Bardzo smaczne jedzenie i niepowtarzalny wystrój. Wnętrze w całości z drewna oraz otwarty ogień w kominku tworzą wspaniały, przytulny nastrój. To zdecydowanie najlepsze miejsce, żeby poczuć klimat Szczyrku i dobrze zjeść.”
“Super chleb pieczony na zakwasie przez górali. Sprzedaż bezpośrednia - tylko w niedzielę około południa.”
“Genialne lody i pyszna kawa. Miła obsługa”
“Mały sklepik samoobsługowy, ale wszystko można w nim kupić.”
“bardzo miła obsługa i domowej roboty sos czosnkowy”
“Mały parking na 5 aut, mały market ale mozna rzec ze co najważniejsze to kupisz jak potrzeba.”
“Świetne miejsce z prawdziwie góralskim klimatem! Od progu czuć ciepłą atmosferę, a jedzenie jest przepyszne — świeże, aromatyczne i przygotowane z sercem. Szczególnie polecam kwaśnicę oraz placki po góralsku, które były absolutnie rewelacyjne. Na duże wyróżnienie zasługuje też kelner Artur. Przemiły, uśmiechnięty i niezwykle pomocny. Doradził nam świetne dania, zadbał o to, żeby niczego nam nie brakowało, i zrobił to z ogromnym profesjonalizmem oraz naturalnym urokiem. Dzięki niemu cała wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Byłyśmy w 6 koleżanek. Zdecydowanie wrócimy! Polecam każdemu, kto szuka pysznej kuchni i świetnej obsługi w góralskim stylu.”
“Jeśli trafisz na Wieczor Wrażeń nie wahaj się- WARTY KAŻDEJ CENY. Uwaga! Nie zjadaj każdego dania w calosci bo nie dotrwasz do końca, a w finale cała na biało PANNA COTTA - poezja. Gorące pozdrowienia dla Szefa Kuchnii. W załączeniu tylko niektore dania.”
“Jak na to że byłem pierwszy raz w Szczyrku to bardzo miło zostałem "przywitany". Asia kelnerka bardzo miła i bardzo ładnie przedstawia swój wygląd jako obsługa, bardzo profesjonalnie wszystko wyglądało jak obserwowałem przy czekaniu na moje zamówienie. Zamówienie zostało szybko przygotowane co bardzo plusuje, pizza bardzo pyszna nie mogę się doczepić do niczego w niej, ciasto było w całości upieczone, składniki pasowało do samej formy pizzy dzięki czemu bardzo smakowała. Asia bardzo dziękuję za taką dobrą obsługę myślę że jeszcze nie jeden raz tam wrócę.”
“Nie rozumiem skąd taka niska średnia ocen? Spędziliśmy tutaj prawie 3h, piwka/grzance/herbata smaczne i od ręki, na dobre dania trzeba chwilę poczekać, ALE serwują tutaj przepyszne pierogi z gęsiną - warto! Zaś nawet pizza z oscypkiem smakowała jak pizza z klasycznego pieca - pewnie tak była zrobiona, uczta dla smaku. Obok palił się kominek, przy nim fotel bujany, w tle góralska muzyka… czego chcieć więcej? Jest klimat, jest smak, można wejść z dużym psem. Średnia ocen powinna krążyć przy 5.0! Polecam!”
“Jak czytamy te opinie to nie wierzę, że jemy w tym samym miejscu….Pyszne, dużo, gorące. Zero minusów. Byliśmy wiele razy, tym razem ze znajomymi na dłuższy pobyt w Szczyrku i nie próbujemy nigdzie bo tylko tu nas nie zawiedli. Wszyscy zadowoleni i pojedzeni. Polecamy!”
“Bardzo dobra pizza. Ciasto nie za grube, nie za cienkie. Moim zdaniem w sam raz. Produkty na pizzy na bogato usypane. Miła Pani z obsługi. Gdy nam zostało i chcieliśmy na wynos, dostaliśmy opakowanie. Czas oczekiwania na pizzę to ok 15min. Miejsce godne polecenia.”
“Świetne miejsce z super obsługa. Pajda ze smalcem czy krupniok poezja . Świetny wystrój lokal z duszą. Jest kominek - kuchnia nadający wystroju. Karta i Dania super opisane.”
“Porcje w sam raz, nie małe i nie za duże. Zamówiliśmy schabowe i piers z kurczaka, miały przepyszną panierkę, ziemniaczki opiekane również bardzo smaczne. Świeże sałatki. Pani obsługująca troszkę nie rozgarnieta ale uprzejma.”
“Bardzo dobre jedzenie i rozsadne porcje.”
“Pyszna, choć w rozmiarze jednoosobowym, pizza”
“Ogromne podziękowania dla kelnerki, Pani Magdy za super obsluge i pozytywne nastawienie do klientów.”