Mieliśmy wesele w Białej Róży 10.10.2025. Mogę śmiało powiedzieć, że wybór sali byl, podobnie jak data, 10/10! Wszystko bylo absulotnie TOP! Obsługa, jedzenie, opieka managera, no wszystko. Zero problemów i spokojna glowa. Umowa jasna i klarowna, zero haczyków. Cena bardzo dobra, jakość usług rowniez. Mielismy ten najwyzszy pakiet. Barman robil swietne drinki. Dobralismy dodatkowo fontanne czekoladowa, rowniez w przystepnej cenie :) Tort i ciasta pyszne. Jedzenie bylo przepyszne i ilosc ogromna - bez problemu pakują na wynos to co zostaje.Kelnerzy/obsluga sali bardzo mili i profesjonalni. Pokoje czyste, śniadanie na drugi dzień pyszne i obfite. Dodam, ze nasz piesek mógł być z nami w pokoju, za co ogromny plus :) Mozna bylo miec swoje dekoracje bez problemu lub swojego floryste, nic nie bylo z gory narzucone. Mozna rowniez bylo skorzystac z dekoracji jakie oferuje sala, bez doplat. Jakbysmy mieli kolejny raz robic jakas duzą uroczystosc, bez zawahania byloby to w Bialej Rozy. :) bylam na weselach w okolicach i powiem tyle, ze konkurencja powinna brac przyklad :) Dziękujemy bardzo za to, że zadbaliscie o wszystko w każdym detalu w tym jakże ważnym dla nas dniu!
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Jędrzejewska ★★★★★
-
Rafal Glagla ★★★★★
Doskonałe miejsce na organizacje wesela. Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Możliwość wynajęcia pokoi dla gości. Spory parking dobry dojazd
-
Dorota M ★★★★★
Od początku marzyliśmy o weselu w górach. Odwiedziliśmy kilka sal – były „ochy” i „achy”, ale... nie ma co porównywać, bo jeśli wesele w górach – to tylko i wyłącznie w Białej Róży w Szczyrku. Pani Ewelinka, menadżerka – cudowna kobieta, znająca się na swoim fachu i prawdziwa profesjonalistka. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu – dzięki Niej wszystko było dopięte na ostatni guzik, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Szef Kuchni – pełen szacunek! Jedzenie było nie tylko przepyszne, ale i przepięknie podane. Jak to ujął mój mąż: „Gwiazdka Michelin się należy” – i nie ma w tym ani grama przesady. Obsługa wesela – Szef Sali i kelnerzy – brak nam słów! Szef Sali – jest Pan po prostu cudowny. Sposób serwowania dań i dbałość o Gości przerosły nasze oczekiwania. Emocje, które w nas pozostały – i które słyszeliśmy od naszych Gości – są nie do opisania. Kuszą, żeby podzielić się nimi wszystkim ze światem, ale… zostawiamy nutkę tajemnicy – bo chcemy, by przyszli Nowożeńcy byli równie pozytywnie zaskoczeni jak my. Sala i hotel są przepiękne, a śniadanie następnego dnia postawiło kropkę nad i. To było dokładnie to wesele, o jakim marzyliśmy. Dziękujemy z całego serca ❤️ Dorota i Przemysław 14.06.2025
-
paulina surma ★★★★★
Piękna sala! Świetna obsługa! Pyszne jedzenie! Decydując się na „Białą Różę” byliśmy pewni, że jedzenie będzie pyszne i było! Porcje ogromne i ilości nie do przejedzenia. Słodki stół i fontanna czekoladowa zrobiły szał. Wszystko pięknie podane. Obsługa na najwyższym poziomie (kilka małych potknięć oczywiście się zdarzyło ale to losowe przypadki). Patryk to najlepszy kierownik sali na każde pytanie potrafił wyczerpująco odpowiedzieć, był pomocny i zaangażowany przez całe wesele. Czystość na sali oczywiście również utrzymana na 100%. Pokoje dla gości również zadbane i estetycznie urządzone. Najgorszym zdarzeniem na weselu był brak prądu - mimo że trwało to kilkadziesiąt minut goście zaczęli nam się rozchodzić do domów. Nie było możliwości w tym czasie również zrobienia sobie herbaty. Decydując się na salę powinno to być ujęte w umowie mimo że nie była to wina sali tylko dostawcy prądu warto zaopatrzyć się w większą ilość agregatów aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Pani Ewelina miła osoba jednak czasami zdarzały się małe niedomówienia. Sala oferuje również wiele atrakcji takich jak drink bar czy foto budka co zdecydowanie ułatwia organizację wesela. Ogólnie za całokształt należy się 5 gwiazdek :)
-
Michał Mróz ★★★★★
Serdecznie polecamy Białą Róże! Nasze wesele przerosło oczekiwania nasze i gości. Cały czas dostajemy komplementy o przepysznym jedzeniu, rewelacyjnej obsłudze kelnerskiej i pięknej sali! Przez cały okres organizacji wesela mieliśmy wsparcie od Pani Eweliny, która trzyma rękę nad wszystkim co się dzieje na sali. Dania podane obłędnie a smakowały jeszcze lepiej niż wyglądały. Pokoje czyste, zadbane i ładne. Polecamy z całego serca! Michał i Sandra 26.06
-
Sandra Mikołajczyk ★★★★★
Super miejsce na wesele! Duża otwartość i elastyczność pani Eweliny. Pyszne jedzenie (w tym bezglutenowe i wegańskie) oraz świetna obsługa w czasie wydarzenia. Brawa dla szefa kuchni i całego zespołu.
-
Karol Mróz ★★★★★
Jestem kilka dni po własnym weselu i gdy już kurz opadł, mogę wystawić opinię. Porównywaliśmy oferty różnych sal weselnych, nie tylko w Szczyrku i ta z "Białej Róży" najbardziej przypadła nam do gustu. Do tego miejsce na ślub plenerowy bardzo urokliwe. Obsługa to istny top. Kulturalni, cierpliwi, wyrozumiali i pomocni. Nawet nad ranem, gdy sami byli zmęczeni, to tego nie pokazywali i wciąż spełniali prośby gości. Jedzenie fantastyczne, nie było osoby, która by nie chwaliła. Noclegi zarówno małżeński, jak i pozostałe dla gości na wysokim poziomie. Nie było problemów z dostosowaniem się do gości. Wybralibyśmy miejsce ponownie. Pani menadżer służyła dobrą radą i pomagała zweryfikować nasze pomysły. Zawsze otwarta na to, by spełnić oczekiwania nowożeńców. Nawet po uregulowaniu wszystkich rachunków jej podejście się nie zmieniło. Najwyższy pakiet z alkoholem wliczonym w cenę był rzeczywiście "no limit" i nikomu niczego nie brakowało. Pyszny tort (wzięty w pakiecie). Cała "zimna płyta", która pozostała, czekała na nas w chłodni. Barszcz z krokietem wręcz fenomenalny. Na szczęście czekał na nas w słoikach
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dom Weselny "Biała Róża"?
Dom Weselny "Biała Róża" znajduje się przy Beskidzka 19, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dom Weselny "Biała Róża"?
Można skontaktować się z Dom Weselny "Biała Róża" pod numerem +48 797 702 002
Jak można dotrzeć do Dom Weselny "Biała Róża"?
Do Dom Weselny "Biała Róża" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku