Przegląd katalogu
- 486 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 486 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 486 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 150,726 opinii i ocen.
“Bardzo fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi . Polecam”
“Bardzo miła obsługa polecam Dąbrowa Górnicza Ul.Tysiąc-lecia 1B Warte polecenia bardzo miła obsługa”
“Pizza jesienna to strzał w dziesiątkę! Aromatyczne składniki, sporo warzyw i wędliny, świetnie się ze sobą komponują. Całość uzupełnia delikatny sos i chrupiące ciasto. Smak prawdziwie sezonowy – idealna propozycja na chłodniejsze dni. Zdecydowanie wrócę na nią ponownie, dopóki jest w ofercie!”
“Smaczna pizza duża i w dobrej cenie. Jako osoba która często ją je ponieważ mieszkam obok to bardzo polecam”
“Najlepsze zapiekanki jakie jadłem, bardzo pomysłowe ze świeżych składników. Bardzo dobre sosy, pieczywo idealne. Pragnienie zaspokoić można różnymi ciekawymi napojami - a lemoniada rządzi! POLECAM :-)”
“Jedno z najlepszych miejsc na kulinarnej mapie Górnego Śląska i Zagłębia. Odwiedzałem jeszcze lokal na Zawodziu w Katowicach i też było super, choć inaczej. Teraz ceny niewątpliwie wzrosły, ale wybór dań i ich jakość idzie mega w górę. Porcje też nie są małe, a teraz przy konieczności "wynosu" mam wrażenie, że się jeszcze zwiększyły. Szczególnie polecam Tangsuyuk i Kanpunggi. A na pierwszy raz Kimbab z zupą miso. Herbata aloesowa też sztos. Na zdjęciach wersja na wynos już w domu. To połowa porcji jednego i drugiego dania. Edit z czerwca 2021: kolejne dania spróbowane, tym razem już w lokalu. Idealne krewetki w tempurze, albap czyli mieszanka warzyw, kawioru i kimczi oraz totalny kosmos: Beondegi w wersji zupa, czyli jedwabniki na talerzu. Dla nieco odważniejszych i chętnych przygód, ale warto. I w smaku bardzo dobre”
“Dobry wybór bezalkoholowych smakowych, ziemniaki pieczone bardzo dobre, klimat idealnie wpasowany w całość.”
“Serdecznie polecamy Salę. Nasze wesele odbywało się na sali Greckiej. Jedzenie bardzo dobre, goście chwalili :) Panie z obsługi bardzo miłe i profesjonalne. :) Pani Joanna z którą ustalaliśmy szczegóły świetna profesjonalna bardzo pomocna. Bardzo dobry kontakt. Pozdrawiamy i do następnego razu.”
“Polecam z całego serca!! W Drewienku odbyło się nasze przyjęcie komunijne, jesteśmy zachwyceni. Pyszne jedzenie, wspaniały klimat, atmosfera, obsługa niesamowicie miła i pomocna. Pani właścicielka zaopiekowała się nami tak wspaniale, że czuliśmy się wszyscy jak w domu. Przepiękna dekoracja sali, zadbano o najmniejsze detale. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie!!”
“Już pisałem opinię. Podtrzymuje, że jest to wyjątkowe miejsce nie tylko dla mnie. Ostatnio był turniej w lotki, niestety nie uczestniczyłem, ale kibicowałem. Wielka szkoda, że zmienia się obsługa za barem. Bardzo będzie brakowało Pani Oli z jej tajemniczym uśmiechem. No cóż, każdy ma prawo decydować o swojej pracy. Pozdrawiam pięknie.”
“Miły sklepik z cudowną obsługą.”
“Super lokal, pyszne jedzonko, fajna atmosfera, ubóstwiam wpadać latem. Moje dziecko uwielbia Spaghetti i pizze Salami a ja polecam Sałatkę z Kurczakiem i wszystkie pizze - są mega! Jakby prosto z Włoch.”
“Polecam bar jako na imprezy okolicznościowe miła obsługa dobre jedzenie miła właścicielka i barman.... - :)”
“Dobrze zaopatrzony lokalny sklepik, jest tu wszystko co potrzeba.”
“Miły sklepik z cudowną obsługą.”
“Kebab który przeniósł mnie w inny wymiar smaku . Bułeczka przepyszna , mięso kurczak rewelacja , wołowinka przepyszna, czerwona kapusta i cebulka mistrzostwo , które w połączeniu z super sosami , które można śmiało samemu sobie dołożyć, bo są dostępne na stolikach , robi w całości wielki sztos . Kebab podbij moje serce . REWELACJA TO MAŁO POWIEDZIANE O SMAKU I WYGLĄDZIE. Obsługa przemiła, na kuchni można śmiało porozmawiać z kucharzami oraz z przemiła panią która wkłada widać serce w to co robi. Zaznaczę że baklawa też kozacka . Cena do jakości jest rewelacja i super lokal , w którym jest miejsce do siedzenia i czuć w powietrzu super aromaty dobrego jedzenia .”
“Mają szeroki asortyment I miłą obsługę. Serdecznie polecam”
“Bardzo fajny market i Polski to najlepszy”
“Bardzo smaczne ciasta i bardzo miła obsługa. Warto zajrzeć do tej cukierni, choć ceny niestety dosyć wysokie. Mimo wszystko lepiej zjeść coś słodkiego tutaj niż taniej, a średnio gdzie indziej.”
“Świetnie wyposażony sklep, miła i bardzo profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam.”
“Pani Kinga - to obsługa "Nowych czasów" - kompetencja, dobra wola, empatia do klienta i wielkie chęci pomocy w sprawach firmy ORLEN !!!! Wielkie Dzięki !!! Brawo !!!”
“Polecam Bar. Świetna obsługa, miła atmosfera. Przepyszna pizza. W szczególności od Pana Dawida Łocza. Bardzo miły, sympatyczny. Polecam lokal.”
“Jedzenie pyszne, świeże i porcję konkretne!!! Każda pozycja pyszna, jedzenie typowo jak w domu, polecam każdemu kto ma ochotę na dobry obiad którym konlretnie poje! Obsługa bardzo miła, szybko podane”
“Rzadko ale zdarza mi się kupić tu małe co nieco i zazwyczaj jest to box sałatkowy ale tylko jeśli jest w promocji”
“Miła i pomocna obsługa . Ta Żabka na + bardzo . Polecam”
“Bardzo lubię akurat ta żabkę zawsze rano wpadamy po kawe z córka. Pani " mama " na obsłudze jest wspaniała osoba odrazu rano człowiek ma lepszy humor no i Pani "mamy " córki również bardzo sympatyczne :) polecam taka obsługa na piątkę”
“Miła i pomocna obsługa, dokonuje zakupów w różnych porach i panie zawsze skore do pomocy i bardzo życzliwe.”
“Goraco polecam ten sklep byeam tu przejazdem ostatnio dosc czest wszystko świeże ,często, osbsuga przmila jak pani Renata oraz pani Justyna na wysokim poziome zeby wszystkie zabki mialy taki sklep z taka przesympatyczna obsuga oraz tak dbaly o wizerunek sklepu .Goraco polecam”
“Parking jest i dla niepełnosprawnych też sklep zaopatrzony miła obsługa”
“Szybka obsługa, dostepne wszystkie składniki do hot dogów i zestawów z kupnów vitay co jest bardzo rzadkie, przeważnie brakuje mięsa albo nie wydają napojów...”