Opinie

  1. Agnieszka Mączka ★★★★☆

    Lokal spory, na pierwszy rzut oka czysto. Na kazdym stoliku przygotowane sztućce ( łyżka i metalowe pałeczki) wraz z talerzykiem i szklanką i jedno menu. Obsługa w postaci Pani z Ukrainy- miała wiedzę lecz z polskim językiem mały problem. Jedzenie było smaczne i duże porcje. Starter w postaci glonów i jeszcze czegos marynowanego. W miarę ok. Ceny bardzo ok w stosunku do wielkości porcji. Jadłam smażony boczek z warzywami w sosie chilli, natomiast partner jakby sushi z kurczakiem . Dodatkowo sprobowalismy smażonych wegetariańskich ostrych koreanskich pierożkow, podanych z sosem sojowym. Jedynym minusem jest zapach smażonego oleju w lokalu . Zbyt słaba wentylacja. Niestety ubrania do prania.

  2. Karolina ★★★★★

    Restauracja ma dziwny klimat, wystrój jest mało zachęcający, ale jedzenie PRZEPYSZNE. Porcję bardzo duże, sycące i ładnie podane. Próbowaliśmy chicken kimbab, cheese kimbab, bulgogi bibimbab, tteokbokki. Dostaliśmy też dodatkowo przystawki na które składały się rzodkiew, tofu w ostrym sosie i wodorosty. Wszystko było bardzo smaczne :)

  3. Mon Kirschtein ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce z przepysznym jedzeniem zarówno dla fanów koreańskiej kuchni, jak i dla osób, które poszukują nowych smaków. Ceny są przystępne, a posiłki sycące i pełne smaku. 맛있습니다! Polecam :)

  1. Magdalena Olszowiec ★★★☆☆

    Super, że na Zagłębiu można odwiedzić miejsce z tak egzotyczną kuchnią. Byliśmy z Chłopakiem ostatnio w sobotę wieczorem. Lubimy próbować nowości, a z kuchni koreańskiej znaliśmy głównie kimchi :D Potrawy ładnie podane, duże porcje. Wzięliśmy Jjajangmyon i jest to godne polecenia. Kaszanka bardzo średnia. Miso ok. Pierożki z przystawek takie sobie, ale smaki to kwestia gustu. Wystrój bardzo dziwny. Surowy, jak stołówka w zakładzie pracy. Panie obecne w lokalu dosyć smutne i młoda dziewczyna nas obsługująca totalnie nie miała na to ochoty. Za to pełno panów z Korei rechoczących w kuchni. Dziwna atmosfera... Na koniec miło nas pożegnała (chyba pani właścicielka). Dostaliśmy w gratisie napoje. Jednak ze względu na ceny i atmosferę często tam nie będziemy zaglądać.

  2. Jan Lentas ★★★★★

    Bardzo ciekawe, smaczne i wyjątkowe jak na Dąbrowę Górniczą miejsce. Odwiedziłem je w celu przetestowania i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobre jedzenie i ciekawa karta pełna bardzo różnorodnych propozycji. Napoje również nacodzień niespotykane i interesujące. Podejrzewam, że bardzo chętnie jeszcze się tam pojawię. Polecam każdemu sprawdzić to miejsce.

  3. Pit ★★★★★

    Restauracja znajduje się na piętrze. Przed budynkiem mały parking. Wnętrze nie porywa, taka stołówka. Obsługa miła. A teraz to co najważniejsze jedzenie. Na stoliku czekają sztućce czyli łyżka i metalowe pałeczki. Jak ktoś nie ma wprawy to może być kłopotliwe ich używanie z uwagi na ich śliskość. Jedzenie bardzo dobre ale drogie a nawet bardzo drogie. Skusiłem się na przystawki. Bardzo dobra zupa i pierożki. Sos mocno ostry.

  1. Kajetan Klaczek-Suchecki ★★★★★

    Jedno z najlepszych miejsc na kulinarnej mapie Górnego Śląska i Zagłębia. Odwiedzałem jeszcze lokal na Zawodziu w Katowicach i też było super, choć inaczej. Teraz ceny niewątpliwie wzrosły, ale wybór dań i ich jakość idzie mega w górę. Porcje też nie są małe, a teraz przy konieczności "wynosu" mam wrażenie, że się jeszcze zwiększyły. Szczególnie polecam Tangsuyuk i Kanpunggi. A na pierwszy raz Kimbab z zupą miso. Herbata aloesowa też sztos. Na zdjęciach wersja na wynos już w domu. To połowa porcji jednego i drugiego dania. Edit z czerwca 2021: kolejne dania spróbowane, tym razem już w lokalu. Idealne krewetki w tempurze, albap czyli mieszanka warzyw, kawioru i kimczi oraz totalny kosmos: Beondegi w wersji zupa, czyli jedwabniki na talerzu. Dla nieco odważniejszych i chętnych przygód, ale warto. I w smaku bardzo dobre

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BaB to go?

BaB to go znajduje się przy Wojska Polskiego 31, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BaB to go?

Można skontaktować się z BaB to go pod numerem +48 504 543 634

Jak można dotrzeć do BaB to go?

Do BaB to go można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements