Bar nie kusi do wejścia ale warto ! Ma swój klimat ,taki jaki był przed McDonald's i innymi sieciówkami . Obsługa w miarę . Proste menu i dobre ceny . Spróbowałem placek po węgiersku i rewelacja ,duża ilość mięska ,sosie smaczny i czuć ,że jedzenie jest świeże .Minus za surówkę ,która jest do placka . Kapusta surówa z octem ? Nie smaczne . Sam placek świeży ,chrupiący i gruby . Robiony na świeżo . Warto wziąć dodatkowe surówki ale to moja opinia . Placek 30 zł a surówki 7 ,dość dużo . Najważniejsze,że nic się nie dzieje po jedzeniu . Warto odwiedzić.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamisiek ★★★★★
-
Michał K ★★★★★
Pyszne jedzenie mega super duże porcje I ceny bardzo przystępne. Polecam smacznie I tanio. POLECAM
-
Kas Kas ★★★★★
Jak u babci. Dużo i dobre. Utrzymajcie ceny i jakość i będzie super. Głośno radio- to przeszkadza. Żurek Solo ten kompletnie mi nie podszedł zupełnie nie moj smak. Ale ogólnie - podane szybko, parking jest. WARTO
-
Maciek B ★★★★★
Bar z cyklu „nie oceniaj książki po okładce”. Typowy przydrożny bar, z szeroką kartą dań old schoolowej klasyki barowej. Jeżeli oczekujesz kryształowych solniczek i srebrnych sztućców to nie jest miejsce dla ciebie. Jeżeli chcesz smacznie i tanio (!!) zjeść to zdecydowanie polecam !! Wszystko świeże, dobre, polecam zwłaszcza typowe dania barowe jak żurek, flaczki czy gołąbki. Jajecznica na boczku za 12 pln to też już rzadkość..
-
Seweryn GSE ★★★★★
Jedzenie pyszne, świeże i porcję konkretne!!! Każda pozycja pyszna, jedzenie typowo jak w domu, polecam każdemu kto ma ochotę na dobry obiad którym konlretnie poje! Obsługa bardzo miła, szybko podane
-
La Vida Loca ★★★★★
Za 25 zloty kotlet pieczarki frytki sorowka uważam że jest OK
-
orzeł polska ★☆☆☆☆
Jedzenie się strasznie popsuło lepiej podjechać wyżej i zjeść u Sytego przynajmniej świeże i do syta
-
Checiek ★☆☆☆☆
Osobiście nie polecam danie na dowóz raptem kilometr do ciężarówki mięso śmierdzące 3 odmiany koloru surówki nie doprawione bezpłciowe jak właściciel obiektu. Po zgłoszeniu i rozmowie szanowny pan restaurator rzuca się wyzywa ubliża prowokuje zeby tylko obrócić kota ogonem i jego zaatakować uderzyć aby byc krytym. OMIJAĆ TE SPELUNE SZEROKIM ŁUKIEM!
-
Bogusław Borek ★★☆☆☆
Zazwyczaj bylo dobre jedzenie na miejscu, wziete na wynos wygladalo jak na zdjeciu, jeden placek z swiezych ziemniakow, drugi na dole ze starych wczorajszych? Gulasz tez niezbyt swiezy...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar U Szejka?
Bar U Szejka znajduje się przy 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar U Szejka?
Można skontaktować się z Bar U Szejka pod numerem +48 501 479 588
Jak można dotrzeć do Bar U Szejka?
Do Bar U Szejka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku