Opinie

  1. Kamisiek ★★★★★

    Bar nie kusi do wejścia ale warto ! Ma swój klimat ,taki jaki był przed McDonald's i innymi sieciówkami . Obsługa w miarę . Proste menu i dobre ceny . Spróbowałem placek po węgiersku i rewelacja ,duża ilość mięska ,sosie smaczny i czuć ,że jedzenie jest świeże .Minus za surówkę ,która jest do placka . Kapusta surówa z octem ? Nie smaczne . Sam placek świeży ,chrupiący i gruby . Robiony na świeżo . Warto wziąć dodatkowe surówki ale to moja opinia . Placek 30 zł a surówki 7 ,dość dużo . Najważniejsze,że nic się nie dzieje po jedzeniu . Warto odwiedzić.

  2. Michał K ★★★★★

    Pyszne jedzenie mega super duże porcje I ceny bardzo przystępne. Polecam smacznie I tanio. POLECAM

  3. Kas Kas ★★★★★

    Jak u babci. Dużo i dobre. Utrzymajcie ceny i jakość i będzie super. Głośno radio- to przeszkadza. Żurek Solo ten kompletnie mi nie podszedł zupełnie nie moj smak. Ale ogólnie - podane szybko, parking jest. WARTO

  1. Maciek B ★★★★★

    Bar z cyklu „nie oceniaj książki po okładce”. Typowy przydrożny bar, z szeroką kartą dań old schoolowej klasyki barowej. Jeżeli oczekujesz kryształowych solniczek i srebrnych sztućców to nie jest miejsce dla ciebie. Jeżeli chcesz smacznie i tanio (!!) zjeść to zdecydowanie polecam !! Wszystko świeże, dobre, polecam zwłaszcza typowe dania barowe jak żurek, flaczki czy gołąbki. Jajecznica na boczku za 12 pln to też już rzadkość..

  2. Seweryn GSE ★★★★★

    Jedzenie pyszne, świeże i porcję konkretne!!! Każda pozycja pyszna, jedzenie typowo jak w domu, polecam każdemu kto ma ochotę na dobry obiad którym konlretnie poje! Obsługa bardzo miła, szybko podane

  3. La Vida Loca ★★★★★

    Za 25 zloty kotlet pieczarki frytki sorowka uważam że jest OK

  1. orzeł polska ★☆☆☆☆

    Jedzenie się strasznie popsuło lepiej podjechać wyżej i zjeść u Sytego przynajmniej świeże i do syta

  2. Checiek ★☆☆☆☆

    Osobiście nie polecam danie na dowóz raptem kilometr do ciężarówki mięso śmierdzące 3 odmiany koloru surówki nie doprawione bezpłciowe jak właściciel obiektu. Po zgłoszeniu i rozmowie szanowny pan restaurator rzuca się wyzywa ubliża prowokuje zeby tylko obrócić kota ogonem i jego zaatakować uderzyć aby byc krytym. OMIJAĆ TE SPELUNE SZEROKIM ŁUKIEM!

  3. Bogusław Borek ★★☆☆☆

    Zazwyczaj bylo dobre jedzenie na miejscu, wziete na wynos wygladalo jak na zdjeciu, jeden placek z swiezych ziemniakow, drugi na dole ze starych wczorajszych? Gulasz tez niezbyt swiezy...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar U Szejka?

Bar U Szejka znajduje się przy 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar U Szejka?

Można skontaktować się z Bar U Szejka pod numerem +48 501 479 588

Jak można dotrzeć do Bar U Szejka?

Do Bar U Szejka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements