Przegląd katalogu
- 203 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 203 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Żywiecie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 203 wyników w Żywiecie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 84,053 opinii i ocen.
“Bardzo dobra pizza. Zaskoczyło mnie to na tyle ze wrócę następnym razem do lokalu. Dzieci wsunęły zanim sie obejrzałem:) Widać ze jest to włoska robota i właściciel dba o szczegóły. Polecam.”
“Wszystko pyszne. Bardzo miła obsługa. Plus za możliwość wejścia z psem. Polecam”
“Bardzo sympatyczna miejscówka. Słodkości premier league! Kawusia bajka. Fajny klimacik wewnątrz i na zewnątrz. Na szczególne uznanie zasługuje Pani, która nas dziś obsługiwała. Życzliwa, cierpliwie tłumacząca co jest z czego i w jakich ilościach. Następny mój pobyt w Żywcu = wizyta w MIĘTÓWCE”
“Bardzo polecam serki, każdy rodzaj.Smak uważam za obłedny, najlepsze serki w regionie.Ceny tez bardzo przystepne!”
“Dziewczyny się uwijają. Telefon dzwoni, klienci zamawiają więc przerób jest duży i dlatego wszystko jest swierze. Porcja słuszna, można się najeść i oto chodzi.”
“Fantastyczny sklep. Kupisz wszystko w dobrej cenie. Polecam”
“Super piekarnia.chleb slaski tez super.zawsze milo tu”
“Najlepsza pączkarnia w Żywcu. Polecam. Pyszne pączki miła atmosfera.”
“Duzy wybor, fantastyczna i profesjonalna obsluga Jemiolka w gratisie Polecam”
“Bardzo polecam. Super wyposażony sklep, z miłą i pomocną obsługą. Duży wybór karm i wszystkiego co potrzebne dla psów i kotów. Wszystko na wysokim poziomie”
“Niebezpieczne miejsce… bo trudno stąd wyjść z jedną rzeczą! To nie cukiernia, to laboratorium szczęścia! Pączki pistacjowe to wynalazek, który powinien dostać Nagrodę Nobla, beza idealna, lekka, chrupiąca z zewnątrz i miękka w środku, a chleby… pachnące jak domowe wspomnienia. Polecam !”
“Zapytałem czy zmieniają miejscówkę,niestety nie a chętnie zaprosił bym ich do swojej miejscowości. Burgery duże i przepyszne!!!”
“Najlepszy serwis świetna obsługa bardzo dobre ceny. Polecam !”
“Przytulne i mocno klimatyczne miejsce. Nie tego się spodziewałem po lokalu na dworcu. Zaskoczenie całkowicie na plus. Lokal ładny, obsługa wzorowa. No i najważniejsze - bardzo ciekawy wybór dań, które do tego są bardzo smaczne!”
“Bardzo przytulne miejsce, można napić się dobrej kawy czy herbaty. Fajnie, że można zjeść tu dobrego gofra. To chyba jedno z nielicznych miejsc, w których można zjeść gofra poza Lodomanią i Figlorajem. Możemy jeszcze spróbować gorącą czekoladę i sernik nowojorski! Miejsce jak najbardziej potrzebne w Żywcu, zwłaszcza na dużym osiedlu. Polecam wszystkim, którzy chcą w spokoju napić się dobrej kawy”
“Dobry chleb żytni za 7,40, a więc niewiele drożej, niż w marketach, a zupełnie inna jakość. Uprzejma sprzedawczyni kroi na życzenie ☺”
“Polecam serdecznie, na duże i małe spotkania! W „Novej” miałam okazję zorganizować większe przyjęcie urodzinowe - bardzo dobra komunikacja z menadżerką lokalu jak i z obsługą w dniu imprezy. Przepyszne jedzenie, którego było bardzo dużo - goście zachwalali pyszne mięska, zimną płytę, świetnie doprawiony barszczyk z krokietem. Na miejscu świetny kącik do zabaw dla dzieci, z którego najmłodszy skorzystał i dobrze się bawił. Z pewnością jeszcze do Państwa wrócimy!”
“Byliśmy na pizzy oraz bubble tea. Fajne miejsce, blisko rynku, lokal bardzo przyjemny i czysty. Na zewnątrz przy stołach huśtawki. Ceny ok, zapłaciliśmy 57 PLN za dwie osoby. Co do samej pizzy to było na niej odrobinę zbyt dużo mozzarelli przez co wydawała się ciężka.”
“Obsługa oraz asortyment na najwyższym poziomie. Bardzo dobre stany magazynowe oraz ceny! Polecam”
“Wina, które zasługują na szczególne uznanie za swoją złożoność i doskonałe zbalansowanie smaków. W kieliszkach ukazują głęboki rubinowy kolor. Aromat tych win jest niezwykle bogaty i wielowarstwowy. Dominują nuty dojrzałych ciemnych owoców, które harmonijnie przeplatają się z subtelnymi akcentami przypraw, skóry, tytoniu oraz delikatnych nut kwiatowych. Z czasem, po napowietrzeniu, wyczuwalne stają się także niuanse ziołowe i leśne. Na podniebieniu Châteauneuf-du-Pape 2016 zachwyca swoją pełnią i elegancją. Jest to wino o średniej do pełnej budowy, z doskonale zintegrowanymi taninami, które nadają mu aksamitną teksturę. Smaki dojrzałych owoców przechodzą w bardziej pikantne tony pieprzu i ziół, co tworzy złożoną, długotrwałą końcówkę. Kwasowość jest idealnie wyważona, co sprawia, że wino jest świeże, ale zarazem bogate i głębokie. Kawa wyśmienita z lokalnej palarni. Przepyszna paleta serów serwowana dodatkowo do wina. Doskonała i fachowa obsługa”
“Spośród kilku odwiedzonych przeze mnie lokali DaGrasso ten wypada zdecydowanie najlepiej - za każdym razem świetna obsługa, na miejscu z reguły jest mało ludzi przez co jest bardzo kameralnie. Ogromne słowa uznania dla szefa kuchni (tym razem byliśmy we wtorek 23.09.2025), który na nasze życzenie przygotował pizzę z serem w rantach pomimo braku takiej pozycji w ofercie! Bardzo miło że dla pracowników lokalu w Żywcu klient jest najważniejszy.”
“Dobra Kawa. Super widoki. Przydało by się coś do kawy.”
“Dużo używanych części samochodowych. Ceny konkurencyjne.”
“Fajne miejsce ale mógłby by być bardziej urozmaicony fast food”
“Bardzo Dobre pieczywo Chlebek Szarpany pyszny Bułeczki Również”
“W tym sklepie jest po prostu WSZYSTKO. A ceny szokująco niskie. Mega sklep, oby więcej takich miejsc :)”
“Najlepsza matcha w Żywcu :) Czuć, że jest to bardzo jakościowa kawiarnia, kawa jak i matcha przepyszne! Bardzo polecam zajrzeć, lokalizacja też na plus- samo centrum. Już sama atmosfera w kawiarni robi swoje, obsługa ON TOPP”
“Rybka bardzo dobra. Nie tylko pstrąg, ale i mniej oklepane, jak okoń czy sandacz. Porcje duże. Kwaśnica , mogłaby być ciut kwaśniejsza, ale bardzo dobra. Obsługa miła, sprawna. Widoki piękne. W pogodny letni weekend, może być problem z parkowaniem w okolicy, mimo sporego parkingu.”
“Pierogi z mięsem znakomite. Warto wziąć do nich kapustkę zasmażaną. Zakwas buraczany na szóstkę - smaczny i w dobrej cenie. Warto chwilę poczekać jeśli miejsca są zajęte. Obsługa bardzo sympatyczna a ceny w porównaniu do okolicznych restauracji korzystne. Pyszne domowe jedzonko.”
“Smaczna kawa, dobre ciacho :D Bardzo miła obsługa :)”