Kawiarnia Księgarnia Wieża Przystań
“Smaczna kawa, dobre ciacho :D Bardzo miła obsługa :)”
Znaleziono 9 wyników
“Smaczna kawa, dobre ciacho :D Bardzo miła obsługa :)”
“Dziś odebrałam zamówione wcześniej książki. Nie był problemu dla właścicieli że spóźniłam się kilka dni:), dodatkowo dzieciaki znalazły coś dla siebie.(pani wybrała dla córki ksiazke z której jest bardzo zadowolona) Wszyscy wyszliśmy zadowoleni i chętnie tam wracamy:) Obsługa bardzo mila zawsze chętnie doradza .6+”
“Miła obsługa i stosunkowo duży wybór”
“Kupuje u Panstwa ze wzgl na profesjonalną obslugę. Czesto obsluguje mnie Pan Paweł - Takiego specjalisty to ze świecą szukać!”
“Bardzo fajna i duża Biedronka. Przestronna, duża powierzchnia sklepu dzięki czemu wiekszy asortyment produktów. Kasy samoobslugowe bez których nie wyobrażam sobie obecnie tego typu sklepów. Duży parking. Dostępność innych sklepów np. Pepco, salonik prasowy.”