Przegląd katalogu
- 598 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 598 wyników
Przeglądaj pet hotel w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 598 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 235,985 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet hotel z miast takich jak Szczyrk, Ustroń, Częstochowa, Katowice, Gliwice i innych.
“Polecam w 100% ! Profesjonalne oraz pełne pasji podejście do piesków jak i do właścicieli (nie ukrywam trochę panikowałam przed pobytem moich misiów ale szybko się przekonalam, że niepotrzebnie). Pieski po pobycie zadowolone, napewno skorzystamy jeszcze nie raz !”
“Skalny to kameralny hotel z bardzo miłą obsługą, można się tutaj bardzo dobrze zrelaksować w strefie spa czy poczuć trochę rywalizacji w game roomie, śniadania urozmaicone i smaczne, jednym słowem niczego nie brakowało, najbardziej z Żoną cieszył nas spokój i dobra energia która tu panuje. Napewno jeszcze kiedyś tu wrócimy”
“Restauracja: Polecamy! Obsługa fantastyczna, kontakt z panią Ewą od początku bezproblemowy. Jedzenie pyszne i dużo. Co zostało to spakowane próżniowo w pojemniki. Tak jak już mówiłam, gdy będziemy organizować kolejną imprezę - wrócimy ☺️”
“Super hotel Byłem w tym miejscu na 3 weselach Chętnie pójdę na 4 wesele do mojego kuzyna”
“Byłem tu dobre 10 lat temu i ostatnio juz z rodzina. Od tamtej pory uważam, że nic się nie zmieniło w stosunku obsługa, jedzenie, wystrój wnętrza tak jakby czas się tam zatrzymał. Obsługa uważam, że miła i pracuje na wysokich obrotach. Jedzenie cóż może to być zaskoczeniem, ale niestety nie urzekły w kwestii lodów, przystawki. Natomiast zupa i obiad pieczona świnka, uratowały sytuację. Toalety czyste, jednak dawno nie widziały remontu. Salka dyskotekowa z wyjściem na staw uważam za dobre rozwiązanie, jednak nie pomieści moim zdaniem więcej niż 30 - 40 osób max. Czy polecam myślę, że warto zajrzec choć raz;).”
“Z całego serca polecamy Resort Strzelnica jako miejsce na organizację wesela! Nasze przyjęcie odbyło się w przepięknej scenerii, która zachwyciła zarówno nas, jak i wszystkich gości. Otoczenie, elegancka sala oraz klimatyczne oświetlenie stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Organizacja od początku do końca była na najwyższym poziomie - obsługa profesjonalna, pomocna i uśmiechnięta, a Pani koordynator weselna czuwała nad każdym szczegółem, dzięki czemu mogliśmy w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem bez stresu. Jedzenie zasługuje na osobne wyróżnienie - wszystko świeże, pięknie podane i bardzo smaczne. Dziękujemy całemu zespołowi Resortu Strzelnica za sprawienie, że nasze wesele było naprawdę wyjątkowe. To miejsce z duszą i klasą - zdecydowanie warte polecenia!”
“Nie korzystałam z hotelu lecz bardzo polecam Państwu skorzystać na pewno ze względu na obsługę. To uczciwi i bardzo mili, profesjonalni ludzie. Po znalezieniu portfela mojej mamy zrobili wszystko aby oddać zgubę. Szczególnie dziękuje Panu Kamilowi S. Z recepcji który się ze mną skontaktował. Wrocila mi wiara w uczciwość ludzka. Bardzo serdecznie dziękuje w imieniu mamy. Jesteście wspaniali ! ”
“Hotel bardzo ładny,wygodny pokój,obsługa niezwykle uprzejma,chętna do pomocy.Posilki smaczne w restauracji na terenie budynku.Jestem już tu po raz trzeci i pewnie nie ostatni.Polecam.”
“Świetny hotel – doskonale wyposażony, z dużymi i komfortowymi pokojami. Wszędzie czysto, schludnie i przyjemnie. Obsługa przemiła i profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pan manager zasługuje na szczególne wyróżnienie – pełen zaangażowania i dbałości o każdy detal. Na gości czeka relaksujące jacuzzi i sauna, a także taras widokowy na dachu ze stolikami – idealne miejsce, by podziwiać piękne widoki na okolicę. Śniadania smaczne i urozmaicone, a restauracja z daniami à la carte to prawdziwa uczta dla podniebienia. Na plus także duży parking, wygodne łóżka i spory telewizor w pokoju. Zdecydowanie polecam ten hotel – świetne miejsce na odpoczynek i pobyt w komfortowych warunkach!”
“Serdeczne podziękowania za niezapomnianą imprezę, którą zorganizowaliście Państwo dla naszej Ekipy. Szczególne podziękowanie należy się Pani Soni Narkiewicz, której zaangażowanie, prowadzenie od samego początku przez wszystkie elementy organizacji i finalnie obecność przez całe popołudnie, wieczór aż do zakończenia imprezy sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy i wszystkie punkty zostały zrealizowane perfekcyjnie. Jesteście naprawdę niezwykłymi ludźmi, którzy potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę sali, dekoracji, doznań smakowych. Ekipa ludzi pełnych uśmiechu i życzliwości. Każdy detal był perfekcyjnie dopracowany, a cała impreza była niezwykle dobrze zorganizowana. Serdecznie pozdrawiam,”
“Po prostu chce się być. Jakość obsługi na wysokim poziomie - pozdrawiam Panią Dorotę na recepcji, Panią Beatę w restauracji. Jednak podziękowania i szacunek dla całego personelu, którego z imienia nie jestem w stanie wymienić. Czystość wszędzie. Pyszne śniadania, restauracja i kawiarnia w ciągu dnia zadowoli smakoszy. Cieszmy się i bądźmy dumni z tego co mamy, tutaj w Wapienicy:-) Dziękuję!”
“Hotel Kotarz wybraliśmy na romantyczny wyjazd we dwoje. Pomimo długiego weekendu udało nam się bardzo spontanicznie znaleźć przez booking wolny pokój. Obiekt położony jest w "centrum" Brennej w bliskości sklepów i karczm. Po otrzymaniu pokoju okazało się że jest usytuowany od strony rzeki. Codziennie budził nas szum wody i cudowne widoki. Pokój jest wyposażony we wszystko co potrzeba i urządzony gustownie. Sam obiekt nie należy do ogromnych co dla nas jest atutem. Pomimo dużego obłożenia nie było to aż tak odczuwalne przy śniadaniach czy podczas poruszania się po hotelu. Restauracja serwuje bardzo smaczne i zróżnicowane śniadania a obsługa jest szybka i regularnie dokłada produkty. Wieczorami również można usiąść i zjeść coś czy napić się drinka albo grzanego wina. Dania z karty poza nielicznymi wyjatkami są bardzo przyzwoite. Podczas naszego pobytu organizowano także wieczorek taneczny z muzyką na żywo. Rewelacyjna jest tu obsługa kelnerska - bardzo lubimy jak można pożartować i pośmiać się z kelnerem, to umila wieczór. Na duży plus zasługuje strefa z basenem i saunami. Jest kameralnie i bardzo przyjemnie można spędzić tam czas. Saun do wyboru jest kilka, do tego trzy jacuzzi (jedno zewnętrzne), pokój odpoczynku i niewielki basen. Hotel posiada także strefę spa, która oferuje masaże tajskie oraz balijskie i innego rodzaju zabiegi. Ceny nie są mocno wygórowane więc na prawdę bardzo warto skorzystać. Polecam masaż balijski. Pokoje do masażu są klimatyczne i można w pełni się zrelaksować. Minus za płatny parking, o czym dowiedzieliśmy się dopiero na miejscu oraz dodatkowo płatne szlafroki-w obiektach tego typu posiadających strefę basenową to już raczej standard że są one na wyposażeniu. Podsumowując, hotel bardzo nam się podobał i z chęcią wrócimy latem kiedy na pewno będzie można skorzystać z większej ilości atrakcji.”
“Byłam na imprezie w Modus. Świetna obsługa kelnerów – bardzo profesjonalni i pomocni. Jedzenie pyszne, wszystko na wysokim poziomie. Polecam Modus!”
“Mieliśmy przyjemność gościć w hotelu na długi weekend listopadowy. Pobyt w hotelu Klimczok oceniam jako absolutnie wyjątkowy! Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego aspektu pobytu, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje kuchnia – po prostu rewelacja! Byliśmy w wielu topowych hotelach w Polsce, ale tak pysznego jedzenia nie spotkaliśmy nigdzie indziej. Kaczka, łosoś, rosół z kaczki, pierogi z mięsem, zupa grzybowa, pielmieni, desery – wszystko jest absolutnie top! Smaki dopracowane w każdym szczególe, świeże składniki i perfekcyjna prezentacja. Nie wiem, ile zarabia szef kuchni, ale jedno jest pewne - zdecydowanie za mało. To prawdziwy talent, który zasługuje na ogromne uznanie (i podwyżkę!). Obsługa kelnerska również zasługuje na pochwałę – sympatyczni, uprzejmi, zawsze obecni wtedy, kiedy trzeba, ale nienarzucający się. Idealne wyczucie gościa. Panie z recepcji bardzo miłe, pomocne i uśmiechnięte – od pierwszego kontaktu czuliśmy się mile widziani. Z całego serca polecam ten hotel – za atmosferę, komfort i wyjątkowe jedzenie, które naprawdę wyróżnia to miejsce na tle innych. ❤️Na pewno tu wrócimy!”
“Wchodząc do hotelu pierwsze co przychodzi na myśl ładnie przestronnie choć widać że to nie jest nowoczesny hotel. Mnie to nie przeszkadzało . Pokoje które my mieliśmy ładne czyste przestronne . Obsługa bardzo miła . Widok z hotelu na cały Ustroń . Jedzenie w restauracji hotelowej przepyszne . Pani kelnerka która nas obsługiwała była przesympatyczna . Do takich hoteli chce się wracać . Panie w spa potrafią doradzić i polecić zabiegi . Miłym zaskoczeniem było również sól do kąpieli w pokoju z łazienką wyposażona w wannę ( drobny gest a cieszy ) Mały minus przy dużym obłożeniu hotelu ciężko jest z miejscem parkingowym . Ja osobiście polecam .”
“Hotel Koliber to miejsce numer 1 w regionie zarówno na konferencje i szkolenia, jak i na wypoczynek z rodziną. Profesjonalna obsługa, świetne zaplecze konferencyjne oraz komfortowe pokoje sprawiają, że wydarzenia biznesowe przebiegają bez zarzutu. Dodatkowo strefa dla dzieci, sauna i siłownia pozwalają zrelaksować się po pracy i zapewniają atrakcje dla całej rodziny. Polecam!”
“Pyszne śniadania, dostępne także jeśli nie jesteś gościem hotelu. Gabi z recepcji zawsze uśmiechnięta ♡”
“Było super. Obsługa przemiła i pomocna. Rodzinna atmosfera. No cóż, kolacja w drugi dzień świąt to porażka. Brak miejsc, długie oczekiwanie. Nie ma uzasadnienia dla zmiany sali, w trakcie Świąt. Klęska. Słaby też był internet w hotelu, co dziwi przy 4-ch gwiazdkach.”
“Bardzo dobre jedzenie,bardzo miła obsługa,jadłem karpia w sosie chrzanowym,rewelacyjny.Polecam.”
“Mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować nasze przyjęcie weselne w Hotelu Spa Laskowo i był to strzał w dziesiątkę! Od samego początku obsługa oraz dyrekcja wykazywały się pełnym profesjonalizmem oraz pomocą. Jedzenie zachwyciło wszystkich gości – było nie tylko przepyszne, ale też pięknie podane. Widać ogromne zaangażowanie całego zespołu, który zadbał o każdy szczegół. Dzięki atmosferze i profesjonalnej obsłudze mogliśmy w pełni cieszyć się tym szczególnym dniem bez żadnych zmartwień. Z całego serca polecamy Hotel Spa Laskowo każdemu, kto szuka miejsca z klimatem, doskonałą kuchnią i obsługą na najwyższym poziomie!”
“Leśna Perła – prawdziwa perełka w Rudzińcu! Odwiedziłem Leśną Perłę i jestem pod ogromnym wrażeniem. Restauracja zachwyca już od progu – piękne, klimatyczne wnętrze oraz otoczenie lasu tworzą wyjątkową atmosferę, idealną zarówno na rodzinny obiad, jak i spokojny wieczór we dwoje. Jedzenie to absolutny top. Wszystko świeże, perfekcyjnie doprawione i podane z dbałością o każdy szczegół. Szczególnie polecam dania mięsne – soczyste, aromatyczne, przygotowane jak w najlepszych kuchniach. Obsługa również zasługuje na wielkie brawa: uśmiechnięta, pomocna i doskonale zorganizowana, dzięki czemu cały pobyt przebiegał niezwykle przyjemnie. Leśna Perła to miejsce, do którego chce się wracać. Jeśli ktoś szuka świetnego jedzenia, pięknego otoczenia i profesjonalnej obsługi, to zdecydowanie polecam tę restaurację!”
“Hotel to ludzie, i tu wielki plus za fantastyczną obsługę. Panie na recepcji przemiłe, uśmiechnięte, bardzo pomocne, empatyczne i w pełni profesjonalnie nastawione na potrzeby gościa. Pokoje czyste, odpowiednio wyposażone. Śniadania zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie, są dania na ciepło i na zimno, a szarlotka jak mojej babci przywołała ciepłe wspomnienia z dzieciństwa.”
“Bardzo przyjemny hotel z pysznym śniadaniem. Duży parking. Pokój czysty i zadbany, duży wygodny brodzik w łazience, wysoki sufit więc nie było duszno. Na plus wygodny materac i puchowe poduszki, miły zapach pościeli, duże łóżko. Hotelowa restauracja czynna do 22, zjedliśmy pyszna kolację. Bardzo miły pobyt, wrócimy tu na pewno.”
“Jesteśmy w hotelu od 2 tygodni i polecam pod każdym względem Pokoje czyste sprzątane na bieżąco klimatyzacja pyszne śniadania w restauracji pyszna kuchnia A obsługa na najwyższym poziomie polecam serdecznie”
“Przytulny hotel - pałacyk w stylu glamour. Restauracja włoska z wybitnym jedzonkiem, bardzo miły manager sali. Przebywałam w pokoiku 1os ekonomicznym który był wystarczający. Podobał mi się wystrój pokoju ale również całego hotelu. Miła obsługa. Duży parking. Śniadanie bardzo smaczne. Zjadłam minuty po 7:00. Ktoś napisał że śniadanie skromne-ale o której jadł? Czy na prawdę nic nie było na blatach? Cisza, spokój - a środek miasta. Lokalizacja rewelacyjna.”
“Nie jestem jakimś podróżnikiem i nie mam za wielu doświadczeń z hotelami, ale w tym spędziliśmy miły, czerwcowy weekend. Śniadania smaczne, pokój nieduzy, ale wygodny. Na wielkią pochwałę zasługuje Pani z recepcji, która bardzo się zaangażowała, aby rozwiązać problem, który wynikał z nieprzekazania wszystkich informacji.”
“Hotel pierwsza klasa! Porządek nienaganny, pokoje normalnej wielkości ale łóżka przeogromne i bardzo wygodne, śniadania torpeda (pyszności do kawki - niebo w gębie), żeberka na kolację - sztos! Oprócz tego obsługa bardzo miła i pomocna! Polecam!”
“Hotel okazał się bardzo przyjemnym miejscem na pobyt. Pokoje były czyste i dobrze wyposażone, a obsługa miła i pomocna. Lokalizacja jest wygodna – łatwo dotrzeć do najważniejszych atrakcji w okolicy. Śniadania smaczne i urozmaicone. Ogólnie jestem zadowolony/zadowolona z pobytu i chętnie wróciłbym ponownie. Polecam ten hotel innym podróżnym.”
“SPA w Zamku to absolutny HIT! Fantastyczna obsługa Pani i Pan Czułyśmy się z Psiapsi zaopiekowane wręcz dopieszczone. Masaż rewelacja relaks i wypoczynek w cudownym klimatycznym miejscu Zabiegi na 10 skóra wygładzona i pachnąca a już kąpiel w kozim mleku z lampką wina po prostu wow! Świece i muzyka dopelniały atmosferę luksusu Najlepsze SPA w jakim byłyśmy. Polecamy z całego serca. Dwie Anki”
“Bardzo przyjazny, czysty, wygodny hotel. Powitanie należy do bardzo uprzejmych i profesjonalnych recepcjonistów. Przy śniadaniu pomagała Pani Ewa. Uwijała się jak mrówka i obdarzała wszystkich szczerym uśmiechem. Panie dbające o pokoje, o czystość są niewidoczne, ale "odwalają" kawał dobrej roboty. Polecam serdecznie.”