Opinie

  1. Marta Polaczek ★★★★★

    To już 5 mój pobyt w Zimniku. Jeśli można coś zasugerować- to woda w strefie Spa i haczyk/ haczyki na ręczniki i kilty przy prysznicu, obok sauny ☺️, oddzielenie basenu i strefy saun, choćby przepierzeniem czy parawanem, też byłoby super rozwiązaniem. Pozdrawiam miłą Obsługę całego kompleksu.

  2. Jan ★★★★★

    Było super. Obsługa przemiła i pomocna. Rodzinna atmosfera. No cóż, kolacja w drugi dzień świąt to porażka. Brak miejsc, długie oczekiwanie. Nie ma uzasadnienia dla zmiany sali, w trakcie Świąt. Klęska. Słaby też był internet w hotelu, co dziwi przy 4-ch gwiazdkach.

  3. Gregor ★★★☆☆

    Weekend w hotelu. Na plus przede wszystkim lokalizacja, śniadania były obfite, kawa ok, łóżka wygodne. Pokój niby ze standardem 4* ale raczej oceniłbym to na 3* - brakowało niektórych udogodnień. Na minus zimna woda w basenie, w jacuzzi może woda trochę cieplejsza jednak po włączeniu lecą zimne bąbelki, za to sauny gorące, ze strefy spa nie było czasu aby skorzystać. Jeszcze minusem, na który hotel nie miał wpływu byli głośni goście z integracji/konferencji, który pewnie dobrze się bawili po 22, jednak było to uciążliwe dla nas. Restauracja na plus dania dobre i w akceptowalnej cenie. Placki ziemniaczanie z gulaszem z dziczyzny były bardzo smaczne. Jeszcze watro zwrócić uwagę na rezerwacje poprzez stronę hotelu. Na stronie zachęcają do zapisania się do newsletteru gdzie obiecują 5% zniżki, po rejestracji i @ potwierdzeniu przekierowuje do strony z rezerwacją, owszem jest na stronie rabat aktywny, jednak cena całości rezerwacji nie zmieniła się - czyli newsletter po prostu służy do wyłudzenia Twojego @ a nie do zaoszczędzenia paru groszy.

  1. Regi D. ★★★★☆

    Weekendowy pobyt z Triverny. W pakiecie śniadania z bufetu i serwowana obiadokolacja (trzeba zaznaczyć wcześniej na karteczce z propozycją wyboru 2 zup, 3 dań drugich i 2 deserów). Wszystko smaczne, aczkolwiek przy dużym obłożeniu na głównej sali brak miejsc na śniadaniu i trzeba marznąć w patio. W pokojach i łazience z rana szału ciepła też nie ma, nie wspomnę o zimnych korytarzach. W strefie basenowej kilka leżaków, słabo działające jaccuzi. Oferta SPA (za dodatkową opłatą) dość spora. Podziękowania dla Pani, która masowała gorącymi kamieniami. Bliziutko do tras spacerowych i szlaków.

  2. Weronika Szczepańska ★☆☆☆☆

    Nie wiem, czy restauracja wlicza się w hotel, jednakże ta "przyjazność dla zwierząt" powinna chyba obejmować wejście do restauracji z psem :) Na nasze pytanie, czy możemy wejść z czworonogiem, zostaliśmy odesłani jedynie z możliwością poczekania dwóch godzin na jedzenie na wynos. Absolutnie nie polecam, jeżeli chodzi o podróżowanie z psem

  3. Wojciech K ★★★☆☆

    Pokoje czyste, regularnie sprzątane. Jedzenie smaczne. Woda w basenie bardzo zimna, tłumaczenie tego wzrostem kosztów energii jest bez sensu bo jeśli ktoś szuka hotelu z basenem to po to by z niego korzystać. W Jacuzzi woda też bez szału. Sala zabaw dla dzieci to bardziej niewielki pokój ze starymi zabawkami bez żadnej opieki. Rodzice nawet nie mają gdzie usiąść. Mały wybór opcji w obiadokolacji

  1. Przemek Popławski ★★★★★

    Bardzo fajny hotel z położeniem w cichej okolicy z ładnym widokiem. Spędziłem kilka dni rodzinnie na nartach i jestem bardzo zadowolony. Pokoje duże i czyste, fajny basen z saunami. Na mega pozytywna opinie zasługuje w szczególności Personel hotelu. Obsługa bardzo miła i pomocna w każdym aspekcie. Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki z recepcji która pomogła mi w dość kłopotliwym problemie. Polecam każdemu kto szuka pobytu w okolicy Szczyrku!! Dla mnie ocena 11/10 :) Dzięki za gościnę !! Myśle ze jeszcze tu wrócę :)

  2. Danuta K ★★★☆☆

    Hotel na uboczu. Na narty jechaliśmy 15 km do areny szczyrk. Obok hotelu mały stok dla dzieci, fajny do nauki jazdy. W hotelu pokoje duże przestronna łazienka i przyjemne. Basen duży ale chłodna woda i malutkie jacuzzi, nie szło się do niej dopchać. I do tego dwie sauny. Sala cardio nawet dobrze zaopatrzona. Śniadania dobre chociaż wogole nie zasługują na 4 gwiazdki jak i obiadokolacje w formie wyboru z dwóch dań. Nie ma miejsca klimatycznego żeby wieczorem usiąść i napić się . Jedynie na krzesłach w restauracji, która wcale nie jest przytulna. Takie moje wrażenia z pobytu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Zimnik Luksus Natury?

Hotel Zimnik Luksus Natury znajduje się przy Jaski 14, 34-324 Lipowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Zimnik Luksus Natury?

Można skontaktować się z Hotel Zimnik Luksus Natury pod numerem +48 338 601 590

Jak można dotrzeć do Hotel Zimnik Luksus Natury?

Do Hotel Zimnik Luksus Natury można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements