Przegląd katalogu
- 598 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 598 wyników
Przeglądaj pet hotel w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 598 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 235,985 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet hotel z miast takich jak Szczyrk, Ustroń, Częstochowa, Katowice, Gliwice i innych.
“Szczerze polecam! Otrzymywalismy codzienne filmiki i zdjęcia ze spacerow naszego owczarka niemieckiego, pies wrócił czysty i zadowolony :)”
“Mój piesio to ten typ, co to boi się życia :D Pani Aneta poradziła sobie z nią wspaniale. Ma świetne podejście do zwierzaków, nawet tak strachliwych jak moja Freja. Frejka po pierwszej wizycie od Pani Anety wróciła pięknie obcięta i radosna. Zero strachu, zero stresu i przerażenia. Będziemy wracać i polecać dalej ❤”
“Serdecznie polecam ten Salon! Bardzo miła pani groomerka, serdeczna, empatyczna, bardzo profesjonalne podejście do zwierzątka, aby też minimalizować jego stres. Na pewno bd tu wracać!”
“Pani Patrycja ma wspaniałe podejście do psów, potrafi naprawić psychikę psa zniszczoną przez idiotów, zwyrodnialców. Dobro każdego psa, który u niej zagości jest na pierwszym miejscu. Mam 2 molosy, Azjatę i Bernardynkę, których do niej na hotel zawożę aż z podkrakowskiej wsi. I robię to od wielu lat. Nie zaufałabym nikomu innemu. Pani Patrycja jest pełna empatii i każdemu psiakowi chce pomóc jak najbardziej.”
“Jestem klientką od.. półtorej roku? Od roku? Nie pamiętam. W każdym razie mój Ronek spędza przynajmniej 2x w roku wakacje w Cat-House. Ja wtedy naprawdę odpoczywam : każdy, kto ma pupila, wie, że rozłąka oznacza stres i zastanawianie się, jak się miewa zwierzątko podczas rozłąki. Gdy Ronek jest w Cat-House wiem, że jest pod najlepszą opieką prawdziwej milosniczki kotów. Właścicielka hotelu zna każdego kota, wie, co lubi, jakie ma zwyczaje. Obserwuje bacznie swoich podopiecznych i wiem, że gdyby coś się złego działo, właściwie by zareagowała. Polecam wszystkim! Nie mogę nie wspomnieć o cenniku, który jest bardzo, bardzo korzystny w stos. do cen katowickich, a koty mają wspaniałą woliere i mnóstwo miejsca do rozprostowania kości, co nie jest standardem w każdym kocim hotelu.”
“Najlepszy hotelik pod słońcem. Opieka na najwyższym poziomie, a wlascicielka hoteliku to anioł, wielkie serce do tego doświadczenie w opiece nad psami które potrzebują szczególnej opieki. Dziękuję z całego serca Pani z hoteliku za wszystko co zrobila dla mojego pieska.”
“Bardzo polecam, nasz Amir był bardzo radosny i szcześliwy. Zdjęcia Amira wysyłane regularnie. My szczęśliwi i pies szczęśliwy, szczerze polecam.”
“Po trzech dniach w hotelu, nasz pies wrócił zaczarowany. Pani w hotelu ma niesamowite podejście do piesków. Nasz pies jest psem ze schroniska po przejściach. Jego agresja ze strachu jest męcząca. Nie możemy go zostawić u znajomych. Szczęka mi opadła jak piesek poszedł z panią do kojca posłusznie, jakby znał ją od zawsze. Bez agresji!!! Wrócił do domu odmieniony, mniej ogresywny i nie szczeka na wszystkich przechodzących przy płocie jak wariat. Dziękujemy za przeszkolenie pieska:)”
“Wspaniałe miejsce prowadzone przez ludzi o wielkim sercu i wiedzy. Moje psiaki były bezpieczne i zadbane, codziennie otrzymywałam informacje o ich samopoczuciu. Podobało mi się to, że właściciele faktycznie starali się poznać zwierzaki powierzone ich opiece i dbali o ich komfort psychiczny. Gorąco polecam :)”
“Polecam, ta oferta to coś więcej niż hotel dla naszych ulubieńców. Nie będziecie martwić się o pupila w czasie urlopu, zostawiając pieska w bardzo dobrych rękach i przyjaznym otoczeniu. Skorzystałam pierwszy raz z tego rodzaju opieki nad RICO pełna obaw, bo pies rasy york ma 17 llat i liczne problemy z powodu starości. Spotkałam się ze zrozumieniem właścicieli od pierwszych chwil rozmowy przy rezerwacji i wsparciem na wielu polach opieki z możliwoscią szybkiej konsultacji u weterynarza w razie ewentualnej potrzeby. PIESEK był indywidualnie zaopiekowany wręcz noszony na rękach, bo ma trudnośći w chodzeniu. Otrzymywaliśmy w czasie wyjazdu krótkie informacje i filmy jak RICO się czuje. Piesek odebrany w bardzo dobrej kondycji. Na pewno skorzystam ponownie.”
“Korzystamy regularnie od 6 lat, czasem 2x w roku. Polecam!”
“Miejsce godne polecenia :) Nasz pupil był świetnie zaopiekowany, a my na bieżąco dostawaliśmy informacje i zdjęcia – kontakt z właścicielami bez zarzutu. Duży, bezpieczny wybieg to ogromny plus. Widać, że psy są tu traktowane z sercem i uwagą :)”
“Bardzo gorąco polecam to miejsce! Piesek pięknie obcięty i wykąpany przez osobę kochającą zwierzęta. Na pewno będę jeszcze korzystać!”
“Zamek Bogumiński w Chałupkach. Dla turysty, czy to udającego się do Czech, czy też właśnie z tamtąd wracającego, idealny przystanek. Ładny park. Dobra restauracja. No, i miejsce jak najbardziej historyczne. Przez paręset lat noszące nazwę Schloss Preußisch Oderberg. Wcześniej nieco podobnie. A pamiętający jeszcze czasy Piastów Śląskich. Otoczony fosą i wałem zamek w Chałupkach powstał przed 1373 rokiem. Jako jego pierwszy właściciel został odnotowany rycerz Pasko, o którym wspomina dokument wystawiony przez księcia opolskiego Jana. O losach zamku i jego właścicielach w kolejnych wiekach niewiele wiadomo. W 1623 roku cesarz Ferdynand II przekazał wieś wraz z ziemiami bogumińską i bytomską rodzinie Donnersmarcków. Ci zaś na ruinach dawnej warowni wznieśli w 1682 roku barokową rezydencję otoczoną bastejowymi fortyfikacjami. Do jej bramy prowadził kamienny most przerzucony nad fosą. Pałac pozostawał własnością Donnersmarcków do 1802 roku. Itd,itd. Obecnie ładnie odrestaurowany służy min. jako hotel.”
“Witam chciałbym pochwalić szefa kuchni. Jedzenie świeże smaczne . Obsługa bardzo sympatyczna i zachęcam do odwiedzin tej restauracji i degustacji posiłków . Polecam”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Śniadania dobre. Pokoje czyste. Przemiły pan Właściciel.”
“Pokój czysty i zadbany, świetne wyposażenie, bardzo miła i pomocna obsługa, dobra lokalizacja, spokojnie i przytulnie.”
“Bardzo polecam, już będąc na spacerze w okolicy można zobaczyć jak psiaki się tam dobrze bawią i czują na terenie posiadłości mogą swobodnie chodzić nie są przetrzymywane cały czas w kojcach przez co mają ogrom swobody. Nasze psiaki nawet nie zauważyły naszego odejścia szczęśliwie szalejąc z innymi psami po posesji. Bardzo dobry kontakt z właścicielem co też na plus i nawet dłuższa trasa nie jest problem bo dobro psiaków najważniejsze. Na pewno wrócimy jeśli będzie nam się szykować jakiś wyjazd ☺️”
“Wspaniała opieka i cudowne miejsce. Właścicielka Aneta ma dużą wiedzę o psach, ogromne serce i pokłady empatii. Moje pieski zostały otoczone indywidualną opieką, a o to trudno w wielu psich hotelach. Moja chihuahua obawia się innych psiaków i mogła spędzać czas indywidualnie w ogrodzie, a kundelek docenił długie spacery. Ja uspokajałam się i cieszyłam dobrymi wiadomościami (filmikami i zdjęciami), które otrzymywałam regularnie :) Bardzo doceniam również to, że moje psynki miały do dyspozycji swój pokój, w którym czuły się bezpiecznie i komfortowo. Szczerze polecam!”
“To było nasze pierwsze doświadczenie z Hotelem dla psów i ciężko będzie mu dorównać. Piękne miejsce, dużo zieleni, wrażliwi i ciepli opiekunowie (pasjonaci!). Reakcja psa na koniec mówi sama za siebie - mimo że bardzo przeżywał rozłąkę z nami, podszedł do Pani i podał jej kilka razy łapę oraz położył pysk na Jej ramieniu. Niesamowite, wspaniałe miejsce!”
“Czysto, schludnie, śniadanie genialne duży wybór, pokoje wygodne , miła obsługa i przede wszystkim zadbana strefa SPA Cisza spokój. Polecam ! Również dla grup zorganizowanych.”
“Ogolnie ok, fajne miejsce na postoj w trasie. Minus za to ze w naszym pokoju pachnialo papierosami, no i ze nie bylo lazienki w pokoju (nie zauwazylem tego niestety robiac rezerwacje) - ale to nie sa rzeczy zeby obnizyc ocene, szczegolnie ze gospodarze bardzo mili i czysto w pokoju.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z usług groomerskich jak I z hoteliku. Jeśli chodzi o pielęgnację I strzyżenie Pani Kasia nie ma sobie równych! Bardzo dziękujemy ❤️”
“HG Hotel Restauracja w Toszku to eleganckie i przytulne miejsce położone tuż przy rynku. Zarówno pokoje hotelowe, jak i restauracja urządzone są ze smakiem – klasyczne detale wnętrza łączą się tu z nowoczesnymi udogodnieniami, co sprawia, że pobyt jest komfortowy i przyjemny. Restauracja oferuje smaczną kuchnię opartą na świeżych, sezonowych składnikach. W menu znajdują się zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i propozycje bardziej nowoczesne, w tym opcje wegetariańskie i coś dla dzieci. Potrawy są starannie podane, a porcje dobrze wyważone. Obsługa wyróżnia się uprzejmością i profesjonalizmem, co wpływa na ogólnie bardzo dobrą atmosferę. W cieplejsze dni można usiąść w zewnętrznym ogródku, a dla gości organizowane są także imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe w sali bankietowej. Jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to ograniczona liczba miejsc parkingowych – choć sama lokalizacja w centrum Toszka to duży atut. To miejsce z klasą, idealne na rodzinny obiad, romantyczną kolację lub spokojny nocleg w dobrym standardzie.”
“Świetne podejście do psa i przewodnika. Szkolenie dostosowane do potrzeb, a metody skuteczne. Efekty widać gołym okiem! Polecamy bardzo! Szczególnie w trudnych przypadkach =)”
“Serdecznie dziękujemy za opiekę nad naszymi słodziaczkami: Kiszonką i Śmiałeczką :) kotki wróciły do domku zadbane i zrelaksowane jak po luksusowym urlopie. Codziennie otrzymywaliśmy zdjęcia i informacje o samopoczuciu kotków. Gorąco polecamy :)”
“Nasz piesek w Psiltonie mial wakacje juz kilkanascie razy w ciagu ostatnich trzech lat. Oddajac go pod opieke ekipy hotelu, mamy pewnosc, ze Barry White wroci wymeczony zabawa, zadbany i szczesliwy! Gdy go przywozimy drapie w drzwi auta, bo tak bardzo chce juz byc na miejscu! Najlepszy psi hotel w Polsce! ❤️”
“Ogromnie ciesze się, że w Rybniku, z którego pochodzę powstało takie miejsce. Mimo, iż w Rybniku mogę zatrzymać się u Rodziny, wybrałam już po raz kolejny Bel Mon, aby przy okazji wizyty w rodzinnych stronach zrelaksować się w strefie spa i zjeść pyszne śniadanie. Standard jest naprawdę bardzo wysoki, piękne pokoje i wnętrza hotelu. Bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie była strefa spa otwarta do godziny 23. W miniony weekend odwiedziłam Bel Mon po 1,5 roku i wszystko dalej jest w idealnym stanie. Widać, że obsługa dba o to miejsce. Wrócę na pewno nie raz.”
“Byliśmy pełni obaw przed zostawieniem naszego pieska na parę dni w obcym miejscu. Podczas adaptacji nasze obawy zmniejszyły się, albowiem naszemu Beniowi i nam spodobało się w hotelu. Zostaliśmy miło przywitani i oprowadzeni po obiekcie. Podczas samego pobytu byliśmy w stałym kontakcie z hotelem. Odpowiadano nam na każde pytanie i wysyłano zdjęcia naszego pieska. Widzieliśmy, że jest mu tam dobrze. Teraz nie mamy już obaw, by następnym razem zostawiać naszego Benia w Hotelu Wesołe Wzgórze. Serdecznie polecamy! :)”
“Już kilka lat u Pani Dominiki obcinam swojego pieska, dokladnie Yorka Dyzia, I za każdym razem jest idealnie. Piesek pieknie pachnie, jest obcięty bardzo dokładnie, wraz z pazurkami i oczkami. Śmiało moge polecić każdemu kto chce dokładnie zadbać o swojego pieska! Kontakt z Panią również świetny, czas oczekiwania krótki i cenowo super!”