Przegląd katalogu
- 492 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 71% Z opiniami
- 29% Ze zdjęciami
Znaleziono 492 wyników
Przeglądaj pediatra w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 492 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 9,563 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatra z miast takich jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik i innych.
“Po raz kolejny korzystam z możliwości badań w ramach programu Profilaktyka+40! I tym razem jestem bardzo zadowolona-pobieranie krwi bezboleśnie,bez siniaka,w mgnieniu oka,ważenie,mierzenie również:)wyniki badań na drugi dzień,zawsze z życzliwością i uśmiechem!wyniki zadowalające,więc można spać spokojnie!!!:)bardzo dziękuję!!!”
“Pani Doktor leczy dwójkę naszych dzieci z alergiami. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, wyczerpujący wywiad i badanie, trafione leczenie oraz możliwość kontaktu między wizytami to tylko kilka z zalet. Serdecznie polecam!”
“Polecam z całego serca Panią doktor. Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój 5 miesięczny syn na wizycie nie boi się badania. Pani doktor ma ogromną wiedzę, wysłucha, dobierze odpowiednie leczenie i skieruje na prawidłowe badania. Oby więcej było takich lekarzy.”
“Bardzo dobra przychodnia. Korzystamy z opieki pediatrów i wszystkich mogę polecić. Dobre terminy i miła obsługa pacjenta. Serdecznie polecam”
“Mogę z czystym sercem polecić pana doktora Łulasza. Prawdziwy lekarz młodego pokoleniaz powołaniem, olbrzymia wiedza oraz świetne podejście do małego pacjenta!”
“Serdecznie polecam!!!!! Pani Doktor z sercem i wyrozumiałościa podchodzi do pacjentów. Odpowiedziała na wiele pytań jak i pomogła dobierając leczenie dla mojego malucha. To chyba jedyna Pani doktor pracująca w weekend! Dziękujemy za dzisiejsza wizytę :)”
“Jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalizm i troskę, jaką okazano naszemu synowi pod koniec sierpnia 2024 r. Szczególne podziękowania kierujemy do pana dr. lek. Andrzeja Dubika, który wykazał się niezwykłą dokładnością podczas badania USG jamy brzusznej. Przeprowadził szczegółową diagnostykę, wszystko dokładnie omówił i skonsultował się z chirurgami ze szpitala dla dorosłych, a następnie zorganizował transport syna do Rybnika na chirurgię. Najedliśmy się strachu, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze! Dziękujemy także całemu personelowi – panie pielęgniarki były niezwykle troskliwe i profesjonalne, co bardzo pomogło. Oddział jest czysty, przyjazny i zapewnia komfort pacjentom oraz ich rodzinom. Szpital w Jastrzębiu-Zdroju może być dumny z tak oddanych specjalistów!”
“Witam. Moj Syn (3 latka) jest Pacjentem Pana Doktora od ponad 2 lat. Nigdy nie zawiedlismy sie, zawsze Pan Doktor nam pomogl za co jestesmy bardzo wdzieczni. Lekarz z powolania z ogromną wiedza i intuicja. Poolecamy i pozdrawiamy Pana Doktora. Anna Mach”
“Serdecznie polecamy Panią dr. Prokop, to nasza pierwsza wizyta, ale z pewnością nie ostatnia jeśli zajdzie potrzeba. Pani doktor konkretna i rzeczowa, syn dostał leki i antybiotyk idealnie pokrywające się z jego wszystkimi objawami, a przez ponad miesiąc nie mogliśmy go wyleczyć, ponieważ wszyscy bagatelizowali jego objawy. W końcu trafiliśmy na specjalistę który nie bagatelizuje objawów. Już wiemy gdzie będziemy wracać w przypadku choroby.”
“lek. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska rewelacyjna Pani doktor przy której czulam się bardzo swobodnie, zrozumiana i zaopiekowana pod każdym względem. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Panie w rejestracji bardzo miłe i sympatyczne. Gorąco polecam i pozdrawiam przemiłą Panią Karolinę. Do zobaczenia”
““Doktor Roman Wazowski to najlepszy pediatra, jakiego można sobie wyobrazić! Chodzimy do niego od wielu lat i za każdym razem jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu, wiedzy oraz ciepłego podejścia do dzieci. Ma niesamowitą cierpliwość, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia i potrafi uspokoić nawet najbardziej zatroskanych rodziców. Dzięki niemu nasze dzieci czują się zaopiekowane, a my mamy pewność, że są w najlepszych rękach. Polecamy z całego serca!””
“Pani Dr. Drzewiecka, jest profesjonalistką, lekarką rozmiaru, których na dzień dzisiejszy już nie ma. Jestem zdania, że nauczanie młodych lekarek w jej gabinecie to taktyka godna pochwały. Co do naszej wizyty u pani doktor: telefonicznie zarezerwowałam termin z Niemiec, bo od dwóch lat miałam problemy ze schorzeniem mego 5 letniego syna, któremu tutaj - mimo wielu prób i masy wydanych pieniędzy nikt nie mógł pomóc. Na wizytę przyjechaliśmy więc bardzo skeptyczni. Czekaliśmy 5 minut. Po rejestracji danych przyszla pani doktor i wysłuchała nas o co chodzi, zadała kilka pytań, potem zawołała mojego synka z poczekalni i wręczyła mu lizak z uśmiechem na twarzy wyszedł z gabinetu by dalej się tam bawić- podejście do syna super!! Pani doktor znała dolegliwości mego syna że zdjęć które jej pokazałam. No cóż przepisała nam dwa rodzaje maści, które zmieszano w aptece i dala parę wskazówek co do pielęgnacji chorych miejsc. Przyjechaliśmy do domu i zastosowałam wszystko według wskazówki pani doktor Drzewieckiej. Boże drogi, po paru dniach dolegliwości zaczęły znikać i dzisiaj schorzala dotąd skóra mojego synka jest absolutnie gładka i wyleczona. Serdeczne dzięki pani doktor za pomoc - także w imieniu mojego syna. Mam nadzieję, ze pani jeszcze długo będzie praktykować w swoim gabinecie a nowi lekarze będą mogli przejąć pani niezmierną wiedzę. Następna wizyta będzie w nowym roku z powodu kaszlu syna - i dzisiaj już wiem, że nam pani pomoże- niestety nie wiem kiedy będę miała możliwość panią odwiedzić. Życzę pani dużo zdrowia i szczęśliwego nowego 2025 roku. Pozdrawiam panią i lekarki w pani gabinecie serdecznie!! Isabella Frazer i Khijani”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u dr Ines Miszczak-Grzyb. To cudowna lekarka, która nie odpuszcza i diagnozuje, dopóki nie znajdzie przyczyny. Ufa intuicji matki, wszystko dokładnie sprawdza na USG. Mam poczucie, że wreszcie, po wielu wizytach, trafiliśmy do dobrego pediatry - naszego pediatry na lata. Efekt? Uśmiechnięte, wyleczone niemowlę. Dziękujemy!”
“Miłe i profesjonalne podejście do pacjentów, nowoczesne gabinety, duży parking przed obiektem, bardzo czysto. Polecam usługi stomatologiczne.”
“Pan doktor z cudownym podejściem do dziecka, rzeczowo wyjaśnia co dolega i jakie leki przepisuje.”
“Dobrze zorganizowana przychodnia, wysoka jakość świadczonych usług. Panie rejestratorki szybko działające i pomocne. Doktor Lewandowski ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze wysłucha i widać, że zależy mu na tym by rozwiązać problem.Tak profesjonalne nastawienie trudno spotkać nawet w prywatnych placówkach.”
“Korzystamy całą rodziną z Periomed, które oferuję całą game usług dentystycznych, chirurgicznych, ortodontycznych i diagnostycznych. Wszystko co trzeba jest w jednym miejscu. Ciężko wyróżnić która dziedzina jest najlepsza, bo wszystko jest na najwyższym poziomie i w przystępnych cenach. Polecam przesympatyczny zespół Periomed.”
“Godne podziwu podejście do pacjenta, bez względu na fakt, że jest to opiekna NFZ.”
“Polecam. Dobre ceny, miła obsługa i zawsze mają wszystkie leki, których mi potrzeba.”
“Chiał bym wyrazić , wielkie podziękowanie i wdzięczność Szpakmed , jestem bardzo zadowolony z lekarzy , pierwszy raz poczułem że lekarz rodzinny naprawdę jest zainteresowany moim zdrowiem . Od kilku miesięcy chodziłem po lekarzach rodzinnych i wzystcy tylko dawali skierowanie i rozwodzili rękami. Wyrażam podziękowanie doktorowi Kamila Kucharczyk , polecam serdecznie .”
“Najlepsza poradnia POZ, super lekarz pediatria dr DOMARADZKI i dr SPYRA odzyskuje się wiarę w lekarzy i docenia Polskę.”
“Polecam!!! Świetny lekarz z super podejściem do dziecka bardzo dokładnie przebada i wszystko wytłumaczy.”
“Polecam z całego serca. Doktor leczył mnie jako dziecko teraz leczę swojego syna. Lekarz rzeczowy, w bardzo jasny sposób tłumaczy.”
“Wraz z dziećmi , korzystam z poradni od wielu lat . Dr Wesołowska oraz Dr Stokłosa są zawsze bardzo pomocni , zaangażowani, nie bagatelizują problemów, słuchają pacjenta. Pomogli nam wiele razy . Jeśli chodzi o rejestrację , tam też zawsze spotykam się z życzliwością i chęcią pomocy . Bardzo dziękujemy za waszą pracę ☺️”
“Super przychodnia;) panie z recepcji sympatyczne, zawsze pomogą. Ale przede wszystkim bardzo sobie chwalę Panią pediatrę dr Karolinę Rajwa - jestem nią zachwycona!! Prawdziwy lekarz z powołaniem, bardzo dobry kontakt z dzieciakami i z rodzicem, wszystko objaśnia, bada dokładnie dzieciaczki, stawia diagnozę. Wiem, że Pani doktor pracuje równie w szpitalu, więc mam pewność, że wiedzę ma na bieżąco aktualizowana!!”
“Polecam punkt pobierania krwi. Młoda kadra, rewelacyjne podejście do pacjenta. Panie uśmiechnięte, widać profesjonalne podejście do swojej pracy. Aż miło się "patrzy" jak młodzi ludzie wykonują swoją pracę z pasją. Polecam.”
“Najlepsza przychodnia z jaką miałem styczność. Telefony zawsze odbierane po jednym sygnale, Panie w rejestracji bardzo miłe i uśmiechnięte. Interniści z dużą wiedzą - bardzo polecam Panią doktor Garncarek, która potrafiła zdiagnozować każdy problem, z którym się zgłosiłem. Ogromne 5 gwiazdek”
“Bardzo dobra apteka, dobrze zaopatrzona, miły i pomocny personel. Korzystam z usług od dłuższego czasu, usługi, ceny na bardzo dobrym poziomie.”
“Pierwsza wizyta córki u Pana Doktora i jestem pod ogromnym wrażeniem Profesjonalne podejście, pełen profesjonalizm, dokładnie przeprowadzony wywiad, mam nadzieje że dalsze leczenie będzie również owocne jak pierwsza wizyta. Córka bardzo zadowolona podejście do małych pacjentów na duży plus, polecam z całego serca”
“Serdecznie polecam! Miły personel w poradni, a Doktor Szyrmel ma wspaniałe podejście do dzieci i niesamowitą wiedzę oraz doświadczenie. Z pewnością będziemy każdemu rekomendować tą przychodnię.”