Przegląd katalogu
- 492 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 71% Z opiniami
- 29% Ze zdjęciami
Znaleziono 492 wyników
Przeglądaj pediatra w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 492 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 9,563 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatra z miast takich jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik i innych.
“Jestem szczerze zaskoczona. Poziom profesjonalizmu jest ogromny. Pani Marta jest bardzo kompetentna i rzetelna. W dzisiejszych czasach że świecą trzeba szukać tak dobrego pediatry. Badania odbywają się szybko, bezstresowo dla dziecka oraz wszytko wyjaśniane jest dostępnym i prostym językiem. Szczerze polecam i na pewno zwrócę się do pani Marty ponownie i to nie raz.”
“Bardzo polecam Panią doktor ! Korzystamy z usług już od 2 lat. Zawsze służy pomocą, odbiera każdy telefon i przyjmuje z godziny na godzinę nawet w godzinach wieczornych. Super podejście do dziecka!!”
“Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Podczas wizyty rodzic czuje, ze jego dziecko jest w dobrych rękach. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Pozdrawiam serdecznie”
“Chodzimy do Pani Doktor od lat - najlepszy Pediatra na Śląsku. Cudowna Kobieta:) Bardzo gorąco Polecam! :)”
“Dziękuję Panie doktorze że Pan jest pełen profesjonalizm . Atmosfera wiedza tylko na plus. Polecam”
“Pani Doktor przyjęła nas tego samego dnia. Była to nasza pierwsza wizyta. Zrobiła solidny wywiad. Mały został zbadany dokładnie z każdej strony. Wizyta trwała godzinę. Pani doktor dokładnie wszystko opisała, i odpowiadała na nasze pytania. A co więcej... W razie W mogliśmy zadzwonić ponownie nawet do 22. Jakby się coś działo czy z pytaniami. Ogólnie wszystko na plus. Dziękujemy za przyjęcie synka.”
“Byliśmy z dzieckiem na kontroli po zabiegu oczu i żałujemy, że nie trafiliśmy tu wcześniej. Pani doktor jest niezwykle ciepłą, sympatyczną i profesjonalną osobą, która z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Potrafi stworzyć miłą atmosferę i podejść do dziecka w taki sposób, że czuje się ono komfortowo. Obsługa w recepcji również bardzo uprzejma, proponują kawę, herbatę lub wodę. Miejsce przyjazne dzieciom, widać, że pacjenci są tu na pierwszym miejscu. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu!”
“Pani doktor jest przesympatyczna i ma podejście do dzieci. Bardzo szybko i skutecznie leczy. Co najważniejsze można na nią liczyć w każdej chwili i jest pod telefonem nawet w weekend. Jeżeli rodzica coś nie pokoi to pani doktor bez żadnego problemu zbada dziecko”
“Bardzo się cieszę, że doświadczenie kontaktu z lekarzem Michałem Kossowskim było pozytywne. Profesjonalna opieka, uśmiech oraz skuteczne leczenie sprawiły, że zarówno syn, jak i ja czuliśmy się bezpiecznie. Dolegliwości u syna zaczęły szybko mijać. Syn po wyjściu z gabinetu od razu powiedział, że od teraz, jak tylko będzie potrzebował pomocy, wtedy na pewno skorzysta z niej u Pana doktora. Ja również miałam takie poczucie. Z pewnością będziemy korzystać z tych usług w przyszłości. Po wyjściu z gabinetu miałam możliwość kontaktu przez sms, dzięki czemu czułam się jeszcze bardziej bezpiecznie i zaopiekowana. Pan doktor szybko i konkretnie odpowiada. Dziękujemy za troskliwość i skuteczną pomoc! Polecam serdecznie Barbara”
“Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza na swojej drodze, to nasze 2 spotkanie z Pani dr, przejechaliśmy 300km z dziecka do Pani dr, poczym okazało się ze ze nie potwierdziłam wizyty MOJA WINA, ale Pani dr nie odmówiła nam wizyty, przyjęła nas poświęciła tyle czasu ile potrzebowaliśmy, odpowiedziala na każde nasze pytanie, przeanalizowała nasze dokumenty filmiki, polecam każdemu, ogrom wiedzy, cierpliwości, emapti, luzu, mogła bym wymieniać bez końca. Dziękujemy Pani dr”
“Lekarz przyjął nas w weekend bo dziecko gorączkowali. Miły, uprzejmy, kontaktowaliśmy się również telefonicznie z wynikami moczu- również rozwiał nasze wątpliwości, Polecam”
“Polecam Pana doktora! Przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad i wykonał staranne badanie w gabinecie. Czułam się dobrze zaopiekowana, a mój problem był dla Pana doktora ważny. Trafnie dobrane leki pomogły mi uporać się z moją dolegliwością.”