Przegląd katalogu
- 41 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 68% Z opiniami
- 29% Ze zdjęciami
Znaleziono 41 wyników
Przeglądaj pediatra w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 41 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 1,549 opinii i ocen.
“Pierwsza wizyta córki u Pana Doktora i jestem pod ogromnym wrażeniem Profesjonalne podejście, pełen profesjonalizm, dokładnie przeprowadzony wywiad, mam nadzieje że dalsze leczenie będzie również owocne jak pierwsza wizyta. Córka bardzo zadowolona podejście do małych pacjentów na duży plus, polecam z całego serca”
“Gorąco Polecamy Panią Doktor ,najlepszy lekarz dziecięcy na jakiego udało się Nam trafić z powołaniem ,życzliwością dla rodzica i dziecka ,indywidualnym podejściem do każdego naszego dziecka .Dziękujemy”
“Wspaniała i bardzo życzliwa Pani Doktor.”
“Cudowna Pani Danusia z punktu pobrań- zdecydowanie polecam :) potrafi znaleźć nawet niewidoczne i głębokie żyły (jak moje), wkuła się dwukrotnie za 1 razem (w moim przypadku to cud więc dziękuję) i cała procedura badania została dokładnie wytłumaczona a do tego w gabinecie panowała miła atmosfera :) brak stresu i bardzo sprawnie wszystko poszło. Pozdrawiam”
“Pediatra, Internista, Poradnia Rodzinna, #PediatraRoku2018 #Straconki57 #SzpitalPodBukami”
“Pani doktor zna się na rzeczy i jest bardzo sympatyczna zarówno w stosunku do dzieci jak i do rodziców”
“Bardzo dobra lekarka Przyjmuje pacjentów w realu ,nie zdalnie. Teleporada tylko ,,jeśli wcześniej była wizyta.Jest konkretna i rzeczowa.Skupia się nad tym,by ocenić problem,uważnie przegląda wyniki badań,zadaje pytania.Nie uśmiecha się sztucznie,nie stara się przypodobać. Chce pomóc,bo bycie lekarzem to jej powołanie i misja.”
“Lekarz przyjął nas w weekend bo dziecko gorączkowali. Miły, uprzejmy, kontaktowaliśmy się również telefonicznie z wynikami moczu- również rozwiał nasze wątpliwości, Polecam”
“Mogę z czystym sercem polecić pana doktora Łulasza. Prawdziwy lekarz młodego pokoleniaz powołaniem, olbrzymia wiedza oraz świetne podejście do małego pacjenta!”
“Serdecznie polecam!!!!! Pani Doktor z sercem i wyrozumiałościa podchodzi do pacjentów. Odpowiedziała na wiele pytań jak i pomogła dobierając leczenie dla mojego malucha. To chyba jedyna Pani doktor pracująca w weekend! Dziękujemy za dzisiejsza wizytę :)”
“Polecam!!! Świetny lekarz z super podejściem do dziecka bardzo dokładnie przebada i wszystko wytłumaczy.”
“Wraz z dziećmi , korzystam z poradni od wielu lat . Dr Wesołowska oraz Dr Stokłosa są zawsze bardzo pomocni , zaangażowani, nie bagatelizują problemów, słuchają pacjenta. Pomogli nam wiele razy . Jeśli chodzi o rejestrację , tam też zawsze spotykam się z życzliwością i chęcią pomocy . Bardzo dziękujemy za waszą pracę ☺️”
“Pierwsza wizyta córki u Pana Doktora i jestem pod ogromnym wrażeniem Profesjonalne podejście, pełen profesjonalizm, dokładnie przeprowadzony wywiad, mam nadzieje że dalsze leczenie będzie również owocne jak pierwsza wizyta. Córka bardzo zadowolona podejście do małych pacjentów na duży plus, polecam z całego serca”
“Podziwiam fachowość, kunszt lekarskiego rzemiosła. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Życzę powodzenia. Polecam.”
“Wspaniała Pani Doktor Polecam z całego serca”
“Witam. Jestem pacjentką przychodni o paru lat. I każdemu mogę polecić ją polecić. Od Pań w rejestracji, Pań pobierajacych materiały do badań. O lekarzach nie wspomnę, wszyscy są super profesjonalni. Nigdy nie spotkałam się z niegrzecznym zachowaniem,nieuprzemością. Nie istnieje dla nich zwrot: nie da się. Zawsze pomogą,zawsze. Od lekarza usłyszałam ( w czasie pandemii),że powinnam przyjechać,jak jestem chora,a nie tylko teleporada. Gdy odpowiedziałam,że nie chcę przychodzić,by innych nie zarażać. Usłyszałam,że lekarz w przychodni jest dla ludzi chorych a nie zdrowych. Lekko mnie zatkało,bo w innych przychodniach słyszało się, dokładnie odwrotnie. Bardzo się cieszę,że zapisałam się do tej przychodni. Pozdrawiam serdecznie cały zespół. Polecam innym pacjentom.”
“Ciężko się dodzwonić, ale to chyba wszędzie tak jest... Obsługa od recepcji po lekarzy bardzo przyjaźnie nastawiona z chęcią rozwiązania każdego problemu pacjenta. W pomieszczeniu gdzie jest recepcja jest bardzo ciepło, warto od razu się rozpłaszczyć. Ogólnie polecam!”
“Syn miał wycinany 3 migdał. Wszystko poszło zgodnie z planem. Szybkie terminy na nfz. Polecamy lek. Adama Papla, super podejście do dzieci. Konkretna opieka, syn zadowolony.”
“Trudno mi się zgodzić z niektórymi opiniami. Dodzwoniłem się bez problemu za pierwszym razem. Wizytę ustalono mi za 1,5 dnia co w sezonie grypowo-covidowym uważam za super wynik. Lekarz bardzo miły i profesjonalny. Dokładnie mnie zbadał, zobił test, wydał zalecenia, nie spieszył się. Poświęcił mi znacznie więcej czasu niż się spodziewałem. Jestem bardzo zadowolony.”
“Przemiłe Panie w rejestracji, wszystko da się u nich sprawnie załatwić. Serdecznie polecam!”
“Witam , jestem mega wzruszona opieką i przez panie pielęgniarki które nigdy nie odmówiły mi pomocy ale pan doktor Wróblewski kolejny raz ratuje mi życie , jest wspaniałym lekarzem i dużo mu zawdzięczam , to nie lekarz ale wspaniały człowiek . Dziękuję za wszystko i Panu doktorowi o super pielęgniarką . Katarzyna Wiewióra”
“Bardzo miłe i pomocne panie w rejestracji i Pan Chirurg super podejście do dzieci”
“Miła I sympatyczna obsługa dla pacjentów a zwłaszcza pani doktor od dzieci”
“Przyszłam bez zapowiedzi po użądleniu. Zostałam profesjonalnie zaopiekowana od wejścia. Szczególne podziękowanie za bezbolesne podanie zastrzyku. Dziękuję.”
“Rzetelna i szybka porada. Szczególnie profesjonalna i uprzejma konsultacja udzielana przez dra Adamskiego. W rejestracji od 2 lat przyjmuje kompetentna i miła Pani. Nie mam żadnych negatywnych wrażeń a jestem w tej przychodni od 9 lat.”