Przegląd katalogu
- 492 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 71% Z opiniami
- 29% Ze zdjęciami
Znaleziono 492 wyników
Przeglądaj pediatra w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 492 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 9,563 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatra z miast takich jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik i innych.
“Lekarz powołania. Zawsze dobra diagnoza. Dzieci ja uwielbiają. Polecam!”
“Dziś mam 30 lat. Zawsze jako dziecko chodziłem do Pani Doktor, u mojej żony jako jedyna z lekarzy w Myszkowie trafiła w 10 z diagnozą i wiem że będę chodził ze swoim dzieckiem. Polecam i pozdrawiam :)”
“LEKARZ Z POWOŁANIA .BARDZO DOBRA DIAGNOSTYKA i SKUTECZNOŚĆ. WSPANIAŁY CZŁOWIEK i PROFESJONALISM ZAWODWOY.”
“Najlepsza Pani doktor Dziękujemy za 18 lat opieki Życzymy dużo zdrowia i uśmiechniętych pacjentów”
“miłe zaskoczenie, korzystamy z usług drugi rok więc śmiało polecamy, wysoki poziom pod każdym względem ,nawet dzieci zadowolone i jakby zdrowsze...”
“Świetny lekarz z dwoma specjalizacjami. Bardzo dokladnie bada dziecko i stosuje bezpieczne leczenie.”
“Dr zawsze pomógł synowi czy też mnie. Postawił trafną diagnozę. Dodatkowo zawsze można na niego liczyć aby zostać przyjętym.”
“Świetny lekarz oraz człowiek. Serdecznie polecam :)”
“Bardzo dobry pediatra dziecięcy żeby takich lekarzy było więcej mnie rodzice leczyli u p.doktora a teraz sama syna leczę ma bardzo podejście do dzieci.Bardzo dziękuję p.doktorowi za opiekę jaką mam dla syna.Polecam bardzo .”
“Pediatra, Internista, Poradnia Rodzinna, #PediatraRoku2018 #Straconki57 #SzpitalPodBukami”
“Leczę córkę u Pani Doktor od 3 roku życia, czyli jakieś 13 lat . Pani Doktor grzeczna,miła, kompetentna,udziela wszystkich potrzebnych informacji. My jesteśmy bardzo zadowolone z wizyt.”
“Bardzo polecam Panią doktor. Rzeczowa i konkretna. Dokładnie wszystko wyjaśnia. Super podejście do małych pacjentów.”
“Bardzo dobry specjalista. Pozytywny Człowiek; świetne "podejście" do dzieciaków; Cierpliwy i wyrozumiały dla rodziców, poświęca im dużo uwagi. Spokojne, rzeczowe, szerokie podejście do choroby oraz małego pacjenta :) Wraz z córkami (już dorosłymi) szczerze polecamy !”
“Na Panią doktor trafiłam przypadkiem, szukając w Internecie pediatry "na już" i to był bardzo szczęśliwy traf. Pani doktor Karolina jest pediatrą z ogromną wiedzą, empatią i super podejściem do dzieci. Od dwóch lat leczymy córkę u Pani doktor i wreszcie mamy pediatrę, którą na prawdę darzymy zaufaniem.”
“Bardzo w porządku Pani Doktor. Trzeba tylko usprawnić centralę telefoniczną.”
“Bardzo dobry lekarz. Pani pediatra z indywidualnym podejściem do małych pacjentów, serdeczna i bardzo profesjonalna.”
“Bardzo dobry lekarz lczył mnie jak byłem dzieckiem i leczył równiezy moje dzieci Stawiał zawsze trafne diagnozy”
“Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pełne zainteresowanie rodzicem jak i małym pacjentem. Potrafi odebrać telefon w nocy o północy a jak trzeba podjedzie do dziecka. Pani doktor nie pracuje od pon do piątku tylko od pon do niedzieli. Polecam”
“Polecam Pana doktora Gawlickiego w 100%.Pan doktor zawsze wyciągał nas z poważnych chorób gdy córka była młodsza i gdzie inni wystawiali skierowanie do szpitala.Ostatnio córka dostała poważnej pokrzywki i oczywiście nie zawiodłam się, Pan doktor pomógł nam w 100%.Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc z poczuciem humoru-bo i pośmialiśmy się na wizycie.Ale co najważniejsze córka 13 lat stwierdziła ,że Pan doktor jest super.Polecam:)”
“15 lat temu moje dziecko uratowala nie raz.Inni lekarze nie potrafia laczyc antybiotykow i wmawiaja wirusy ,potem dostala szczepionki doustne .Okazalo sie ,ze dziecko ma niedobor odpornosci ,gdyby nie antybiotyki to koniec tragiczny ....,a tak dzis studiuje jezyki i po prostu zyje ,nie zaszkodzily w niczym jak to powszechnie jest wyolbrzymiane .”
“Pani doktor bardzo miła i konkretna. Dobre podejście do dzieci. Córka była wcześniej blednie diagnozowana Pani doktor od razu rozpoznanie postawiła trafne i dziecko od tej pory wreszcie ma odpowiednio dobrane leki. Zawsze można na Panią doktor liczyć potrafi przyjąć w ciężkich przypadkach nawet wieczorem.”
“Pani doktor zna się na rzeczy i jest bardzo sympatyczna zarówno w stosunku do dzieci jak i do rodziców”
“Bardzo dobra lekarka Przyjmuje pacjentów w realu ,nie zdalnie. Teleporada tylko ,,jeśli wcześniej była wizyta.Jest konkretna i rzeczowa.Skupia się nad tym,by ocenić problem,uważnie przegląda wyniki badań,zadaje pytania.Nie uśmiecha się sztucznie,nie stara się przypodobać. Chce pomóc,bo bycie lekarzem to jej powołanie i misja.”