Przegląd katalogu
- 278 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 278 wyników
Przeglądaj manicure w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 278 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 9,155 opinii i ocen.
“Profesjonalny salon fryzjerski, wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do klienta oraz nieopisana świetna atmosfera, każda wizyta spełnia moje oczekiwania, gorąco polecam!”
“Najlepsza Fryzjerka - do Pani Kasi chodzę od lat i jestem zawsze bardzo zadowolona z koloru i obcięcia. Umie doradzić i pokierować pielęgnację- uwielbiam :)”
“Jestem klientką Natalii od lat i nie wyobrażam sobie , aby oddać się inne ręce. Pełen profesjonalizm, doświadczenie, przemiła atmosfera. Doskonale doradzi jaki zabieg jest potrzebny , co warto zrobić. Indywidualne podejście do każdej klientki , bo przecież każda z nas jest inna . Gorąco polecam ❤️”
“Polecam z Całego serca ! Jestem mega zadowolony jednym słowem Klasa ! :) Pani Gosiu Dziękuję bardzo i do następnego! :)”
“Super atmosfera, personel bardzo zaangażowany, czysto i schludnie, brak problemu z parkingiem. Podziękowania dla Pani Patrycji. Depilacja Laserowa i endermologia, dobrze wykonane zbiegi, depilacja bez odczucia bólu i fajne efekty już po pierwszych zabiegach.”
“Pani Małgosia najlepsza kosmetyczka polecam !”
“Jestem bardzo zadowolona z fryzjera. Ułożył mi włosy dokładnie tak, jak sobie życzyłam.”
“Super atmosfera, wszystkie Panie bardzo miłe, usługa zawsze wykonana profesjonalne i z dokładnością. Polecam!”
“Plus za miseczkę z wodą dla piesków”
“Bardzo profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły, a do tego świetny klimat do odprężenia się lub przyjemnej pogawędki. Gorąco polecam!”
“Sympatyczne miejsce z profesjonalną załogą. Pani Renata profesjonalnie i z pasja podchodzi do wykonania zarówno doboru fryzury , koloru jak i sposobu cięcia włosów. Jest otwarta na oczekiwania klienta ale pewna tego jak dobrać najkorzystniejsza wersje życzeń i pragnień :). To wielka zaleta. W czasie farbowania sprawnie udało się także wykonać w gabinecie manicure hybrydowy Pani Karolina ma duży wybór kolorów lakierów i sposobów zdobienia paznokci. Wyjątkowo szybko i przy tym dokładnie wykonuje manicure. Wisienką na torcie popołudniowego relaksu było modelowanie wykonane prze panią Basię od której emanuje sympatia do klienta i zadania które wykonuje.”
“Do Pani Magdy trafiłam szukając w internecie sposobów na pozbycie się blizn potrądzikowych. Przeczytałam bloga i od razu umówiłam się na wizytę. Pani Magda ma naprawdę indywidualne podejście do klienta, dobiera parametry zabiegów do realnych potrzeb. Co więcej, wszystkie procedury przeprowadzane są z zachowaniem największej higieny. Stan mojej cery ogromnie się poprawił po kilku miesiącach regularnych wizyt. Dodam, że dojeżdżam do salonu ponad 100 kilometrów, więc to musi o czymś świadczyć. Zabiegi wykonywane są z nastawieniem na pomoc w problemie z jakim się przyszło, a nie naciągnięciem na niewiele dające drogie zabiegi jak w innych miejscach. Pani Magda ma jakąś magiczną moc rozpoznania czego cera potrzebuje. :) Polecam!”
“Polecam Panią Sandrę z całego serca ,pełen profesjonalizm .Super podejście do każdego indywidualnie z sercem na dłoni .Warto było jechać 300 km by zobaczyć tak wspaniały efekt końcowy i super uśmiech i zadowolenie u mojego syna z pięknych brwi których niestety z powodu choroby nigdy nie miał.Polecam bo zdolności pani Sandry otwierają drogę dla ludzi z takim problemem ❤️❤️❤️”
“Jak na pierwszą wizytę,szkolenie jestem bardzo zadowolona. Zespół przyjazny,miły . Profesjonalne dokładne podejście do konkretnego tematu. Uczę się więc jak dla mnie każda informacja jest na wagę złota i jest na co popatrzeć . Proste wyłożenie tematu w praktyce,można liczyć na pomoc i ocenę wykonanej pracy .”
“Najbardziej profesjonalne a jednocześnie najsympatyczniejsze studio fryzjerskie jakie znam. Pani Iza to nie tylko zawodowiec w swoim fachu, ale też fajny człowiek. Z każdym porozmawia, pożartuje. Wprowadza tak miłą, bezpretensjonalną atmosferę, że wychodzę zawsze uśmiechnięta, zrelaksowana i zadowolona z fryzury.”
“Świetny salon fryzjerski,super masaż głowy podczas mycia,panie bardzo miłe i profesjonalne a Pani Sylwia mistrzyni strzyżenia i wykończenia fryzury.”
“Jestem klientką Beauty Secret Cosmetology od prawie roku i z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek:) Przede wszystkim za dobór zabiegów odpowiednich do moich potrzeb. Tu szeroki uśmiech w stronę nieocenionej Pani Sylwii, która ze stoickim spokojem przyjmuje moje nowe pomysły (często niezbyt mądre) i które potem cierpliwie wybija mi głowy, proponując lepsze rozwiązania ;) nigdy nie się zawiodłam! Ogromna wiedza i doświadczenie, wysoka jakoś usług, konkurencyjne ceny i cudowna atmosfera :) POLECAM!!!!!”
“Bardzo miła atmosfera panująca w salonie, dziewczyny uśmiechnięte i serdeczne z profesjonalnym podejściem do klienta. Paznokcie wykonane przez panią Martę perfekcyjnie. Zawsze pyszna ciepła kawka. Polecam!”
“Salon NUDE to najlepsze studio beauty, z którego usług miałam okazję korzystać. Profesjonalne podejście do klientów, najwyższa sterylność i higiena oraz ogromny wybór usług, kolorów i wzorów:) i do tego pyszna kawa! Serdecznie polecam”
“Polecam, profesjonalna i miła obsługa.”
“Korzystam z usług tego salonu od lat. Jakość wykonywanych zabiegów na najwyższym poziomie. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!”
“Polecam salon fryzjerski i usługi kosmetyczne. Wszystko na najwyższym poziomie.”
“Dziewczyny robią świetną robotę. Paznokcie trzymają się ponad 4 tygodnie, zawsze wychodzę w pięknych paznokciach. Cudowna atmosfera. Miło spędzony czas. Niczym nie trzeba się przejmować. Zmieniłam z innego salonu w Bielsku, po tym jak tamci zepsuli mi moje własne paznokcie. Ola mi je uratowała . Dziękuje”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Byłam na paznokciach dwa razy i przez atmosferę panującą w tym miejscu szybko stało się ono moim ulubionym salonem. W obu przypadkach paznokcie zostały pięknie i precyzyjnie zrobione tak jak sobie zarysowałam je w wyobraźni. Kawa i herbatka którą mi zaproponowano były pyszne. Na pewno będę przychodziła częściej. Bardzo polecam! ❤️”
“Super fryzjerka polecam z całego serca!!!!! Tanio”
“Wspaniała Pani Ala. Efekt jest znakomity. Włosy bardzo dobrej jakości i trzymają się spokojnie 3 miesiące w tej samej objętości. Gorąco polecam choć zawsze bałam się takich zabiegów by nie zniszczyć moich słabych włosów. A po zagęszczanie moje rosną coraz zdrowsze.”
“Super obsługa pełen profesjonalizm i tanio wszystko idzie na bieżąco”
“Pani Magdalena to cudowna i uprzejma osoba. Bardzo profesjonalne przyjęcie, wspaniała atmosfera. Pani kosmetyczka bardzo rzetelnie i kompetentnie podchodzi do każdego klienta i spełnia wszystkie jego oczekiwania. Serdecznie polecam :).”
“Pierwszy raz robiłam rzęsy, Pani bardzo mila, doradziła wybór rzęs metodą 1:1, i wyszło pięknie Polecam z serducha ❤️”
“Bardzo polecam! Robiłam trwałą keratynową, jestem bardzo zadowolona. Otrzymałam mnóstwo informacji na temat dbania o włosy, na prawdę duży zastrzyk profesjonalnej wiedzy. Dziękuję! ❤️”