Przegląd katalogu
- 51 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 51 wyników
Przeglądaj nail salon w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 51 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 1,519 opinii i ocen.
“Chodzę od lat, bardzo polecam. Jestem zadowolona super dziewczyny, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. ❤️”
“Polecam! Super indywidualne podejście, perfekcyjna laminacja brwi i lifting rzęs ❤️”
“Serdecznie polecam Kawałeczek Raju - to miejsce, w którym czas zwalnia, a dusza odnajduje spokój. SPA oferuje wspaniały relaks i magiczną atmosferę, a w połączeniu z delikatną melodią ukojenie dla umysłu. Przy użyciu olejku, skóra pozostaje jedwabiście gładka i miękka, a jego zapach pozostaje z Tobą bardzo długo, dając poczucie luksusu. Już jestem zapisana na kolejny raz. ”
“Szczerze polecam.Jeszcze nigdy nie miałam tak ładnie zrobionych paznokci.Każdy paznokieć wykonany tak dokładnie i precyzyjnie.Dziękuję.”
“Manicure i pedicure wykonane za każdym razem starannie, dokładnie, sterylnymi narzędziami. Jest miło i profesjonalnie - polecam jako stała klientka.”
“Jak na pierwszą wizytę,szkolenie jestem bardzo zadowolona. Zespół przyjazny,miły . Profesjonalne dokładne podejście do konkretnego tematu. Uczę się więc jak dla mnie każda informacja jest na wagę złota i jest na co popatrzeć . Proste wyłożenie tematu w praktyce,można liczyć na pomoc i ocenę wykonanej pracy .”
“Dziewczyny robią świetną robotę. Paznokcie trzymają się ponad 4 tygodnie, zawsze wychodzę w pięknych paznokciach. Cudowna atmosfera. Miło spędzony czas. Niczym nie trzeba się przejmować. Zmieniłam z innego salonu w Bielsku, po tym jak tamci zepsuli mi moje własne paznokcie. Ola mi je uratowała . Dziękuje”
“Uwielbiam to miejsce. Przyjemna atmosfera, zawsze miło. Nawet jeśli trzeba coś zrobić w trybie przyspieszonym - dziewczyn sprostają wszystkiemu. Jestem klientką już pewnie od prawie roku, nie zawiodłam się nigdy :)”
“Dziwią mnie tu niektóre komentarze, więc mimo, że z zasady nie daję opinii zrobię to. Ten salon i jego "głowa" :) Właścicielka p.Monika podchodzi do klientki z uśmiechem. Świetna atmosfera. Piękno w każdym szczególe usługi i salonu. Pełen profesjonalizm.”
“Bardzo polecam Panią Krystynę:) Niesamowicie Perfekcyjną kobieta wiedząca co robi . Bardzo doskonała jeżeli chodzi o wykonanie paznokci. DZIĘKUJĘ I Czasem warto więcej zapłacić ponieważ efekt jest niesamowity. Pozdrawiam . M.Kowalska”
“Wysoki standard usług. Paznokcie zawsze piękne.”
“Jestem zachwycona usługami w tym salonie! Manicure hybrydowy wyszedł perfekcyjnie – paznokcie wyglądają pięknie, a cała wizyta była bardzo przyjemna. Moja babcia skorzystała z makijażu permanentnego brwi i jest niezwykle zadowolona z efektu. Brwi wyglądają naturalnie i dodają jej pewności siebie. Salon oferuje szeroki zakres usług, w tym przedłużanie rzęs, co na pewno planuję wypróbować przy następnej wizycie. Profesjonalizm i miła atmosfera sprawiają, że na pewno tu wrócimy! Gorąco polecam!”
“Bardzo miła atmosfera, Profesjonalne wykonanie, polecam ten salon”
“Polecam polecam i polecam. Wykonanie paznokci zawsze 110%. Atmosfera bardzo przyjemna, przytulna. Najlepsza ❤️ 11/10”
“Świetne miejsce z profesjonalną obsługą i klimatycznym nastrojem.”
“Świetne dziewczyny, pełen profesjonalizm.”
“Profesjonalna obsługa i świetne rezultaty. Absolutnie zawsze jestem zadowolona z efektu końcowego. Polecam całym sercem! ❤️”
“Pani Dominika wykonuje piękną pracę - szybko i starannie maluje aż po same skórki. Polecam!”
“Polecam serdecznie! Profesjonalna i miła obsługa! Paznokcie starannie wykończone, trwałe i w przepięknych kolorach. Naprawdę warto.”
“Przepiękny makijaż ślubny! Wszystkie uwagi i sugestie są brane pod uwagę, a efekt więcej niż zadowalający!”
“Korzystam od kilku lat , usługi na bardzo wysokim poziomie, pani Asia to osoba bardzo dokładna , znająca najnowsze trendy, a gabinet lśni czystością. Bardzo polecam”
“Bardzo polecam Paulinę! Profesjonalna, miła i dokładna profesjonalistka. Przekłucie wykonane perfekcyjnie, w przyjemnej atmosferze. Z pewnością wrócę!”
“Jestem z Moniką i jej zespołem chyba od samego początku! Pełen profesjonalizm, wiedza, umiejętności. Mogę polecić z całego serca! Sprzęt najwyższej klasy, jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową to tylko i wyłącznie w Holistic Care! Efekty przerosły nawet moje oczekiwania. Dziewczyny zadbają o paznokcie, cerę i samopoczucie, udzielą rady i zaserwują najlepszą kawę! Dzięki Monice i jej analizie kosmetycznej, wybieram teraz kosmetyki specjalnie dobrane dla mojej skóry. Aż sama nie wierzę w to, jak dzięki takim prostym zmianom wygląda moja cera. Polecam z całego serca, najlepszy salon w Bielsku i najlepsza obsługa!”
“Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu Dermapen w Beauty Clinic u Pani Agaty i jestem zachwycona! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do klienta sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana. Zabieg został dokładnie wytłumaczony, a cała atmosfera w gabinecie była bardzo komfortowa i relaksująca. Skóra już po pierwszym zabiegu wygląda na bardziej napiętą i promienną. Zdecydowanie wrócę na kolejne wizyty. Polecam z całego serca!”
“Zakupiona usługa manicure i pedicure, wykonane na najwyższym poziomie. Salon czyściutki, personel uśmiechnięty, dziewczyny zawsze wysłuchają propozycji klienta i pomogą dokonać wyboru. Serdecznie polecam i na pewno odwiedzę ponownie :)”
“Polecam ten salon z całego serca każdemu, kto szuka profesjonalnego podejścia do klienta i dobrze wykonanych paznokci! Zawsze dostaję masę komplementów od znajomych. Na pewno będę regularnie tam wracać.”
“Serdecznie polecam usługi Pazurkowego Zakątka! Przesympatyczna właścicielka. Manicure zawsze wykonany szybko i z niezwykłą dokładnością a to wszystko w bardzo przystępnej cenie ❤️”
“Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, czystość i sterylność. Do tego piękne wnętrza i pyszna kawa. Sama przyjemność i luksus. Wrócę napewno !”
“Byłam w tym salonie pierwszy raz , jest pięknie czysto i pachnąco . Pani Natalia która robiła mi pedicure oraz hennę jest bardzo profesjonalna, dokładna i solidna . Najważniejsze jest to , że znakomicie zna swój fach, jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Gorąco Polecam !!!”