Sklep Medyczny, wózki elektryczne, wkłucia insulinowe
“Jestem zadowolony z tego sklepu i z Pani która tam sprzedaje bardzo miła i pomocna. Pozdrawiam”
Znaleziono 7 wyników
“Jestem zadowolony z tego sklepu i z Pani która tam sprzedaje bardzo miła i pomocna. Pozdrawiam”
“Witam. Paznokcie pani Juli są najlepsze. Bardzo miła osoba, dokładna. Fryzjerka pani Zosia również super. Najlepsze osoby, które poznałam. Najlepszy salon w Żorach. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko”
“Bardzo polecam, szeroki asortyment zawsze dostaje to po co przychodzę. Do tego rzeczowe i opiekuńcze rady. Obsługa na świetnym poziomie bardzo polecam”
“Serdecznie polecam gabinet stomatologiczny jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Szereg plusów za: precyzyjne leczenie pod mikroskopem, wysoka jakość użytych materiałów w porównaniu z innymi placówkami w których miałam wątpliwą przyjemność leczyć zęby, ponadto ciepłe empatyczne podejście do pacjentów, bardzo ważne w przypadku dzieci, tutaj chciałabym szczególnie polecić dr Szkodnego, dodam iż córka jest leczona onkologicznie dla Pana doktora nie był to problem gdzie dla innych placówek wprost przeciwnie. Ogromne podziękowania dla Pań rejestratorek za organizację i starania odnalezienia możliwie krótkiego terminu oczekiwania na wizytę w sytuacjach które naprawdę tego wymagają, i oczywiście dla Pań asystentek stomatologicznych które są mistrzyniami w redukcji stresu podczas wizyty u dzieci ale również u dorosłych, przyjazna atmosfera robi swoje. Polecam również Pana dr R.Ziaja u którego mam przyjemność leczyć zęby z każdą wizyta mój uśmiech jest ładniejszy, zęby zdrowsze a lęk przed znieczuleniem mniejszy. Dziękuję za wszystko, żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności. Jesteście najlepsi!”
“Najlepszy z najlepszych lekarzy!!!!Profesjonalizm,empatia,super kontak z pacjentem!”