Przegląd katalogu
- 202 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 202 wyników
Przeglądaj lekarz w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 202 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 12,917 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera lekarz z miast takich jak Wrocław, Oława, Świdnica, Jelcz-Laskowice, Trzebnica i innych.
“Miła pani przede wszystkim fachowiec polecam !”
“Moja Żona i córka zgadzają się ze wcześniejszymi opiniami piontka z dwoma ++ a nawet z trzema”
“Bardzo kompetentna kadra, szybka reakcja i komunikacja! (co zazwyczaj w przychodniach kuleje) Centrum miasta i przemili lekarze oraz cała obsługa wpływaja na pozytywne odczucia z wizyty u lekarza.”
“Bardzo mili Lekarze i Pani pielęgniarka”
“Z poradni korzysta mój syn i moja mama. Wszystko umówione na konkretną godzinę, super sprawa z receptami na mail, nie czekasz w kolejkach bo jesteś ustawiony na konkretną godzinę do konkretnego lekarza. Dotychczasowe kontakty z pediatrami bardzo pozytywne bez wyjątku, Zawsze rzeczowi. Moim zdaniem organizacji i podejścia do pacjenta mogłyby się uczyć inne przychodnie.”
“Wspaniała pani weterynarz. Widać prawdziwe powołanie i serce dla zwierzaków. Ponadto bardzo przystępne ceny i fachowa pomoc. Serdecznie polecam”
“Cudowne miejsce! Podejście do pacjenta, wiedza i profesjonalizm na jak najwyższym poziomie. Leczenie przebiega w przemiłej atmosferze, a ból - tutaj go nie doświadczysz ani na fotelu, ani przy płatności za wizytę :) Bardzo polecam!”
“Z całego serca polecam! Pierwszy raz pobranie krwi u dziecka bez traumy, Panie przesympatyczne, pełne empatii. Na pewno wrócimy ❤️”
“Pan Doktor jest super dentysta polecam tylko jego ☺️”
“Serdecznie polecam tę placówkę, w szczególności panią doktor Annę Skibę i panią pielęgniarkę Katarzynę Wójtowicz. Moje dzieci są pod ich fachową opieką od lat, bardzo je cenię i ufam w pełni. Pani Anna jest niezawodną lekarką, na którą zawsze możemy liczyć. Na każdej wizycie otrzymujemy od niej przystępnie wyjaśnienie problemu, zrozumiałe zalecenia oraz wsparcie i otuchę. Pani Kasia ma wspaniałe podejście do dzieci. Dyskomfort związany ze szczepieniem ogranicza do minimum. Szczepienia odbywają się szybko i sprawnie, w dogodnym terminie. Na pochwałę zasługuje również Pani pracująca w rejestracji (niestety nie pamiętam imienia), która razem z Panią Kasią i Anną tworzą przyjazną i ciepłą atmosferę.”
“Serdeczne podziękowania za fachowe doradztwo oraz pełen profesjonalizm. Wkładki i buty idealnie dobrane pomimo poważnych schorzeń. Szczególne wyrazy uznania dla Pani Aliny za indywidualne podejście i fantastyczna opiekę.”
“Polecam szczerze przychodnię Twój lekarz! Czuliśmy się z mężem bardzo zaopiekowani od samego wejścia. Panie w recepcji uśmiechnięte, pomocne. Pani okulistka Katarzyna Jurek-Domagalska - istne złoto. Pani optometrystka również kontaktowa, pomocna. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy bardzo za fachowe zajęcie się pacjentem. Dobrego dnia! ☀️☺️”
“Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze. Pani Doktor to wspaniała specjalistka – rzeczowa, dokładna i bardzo empatyczna. Już na pierwszej wizycie szczegółowo przeanalizowała mój problem skórny, wyjaśniła możliwe przyczyny i zaproponowała leczenie, które szybko przyniosło efekty! Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego i zaangażowanego dermatologa!”
“Polecam Panią dr . konkretna i dzieci chodzą na wizytę zadowolone. Dzięki Pani dr. synowi wyleczyła zęby aparatem i super podejście .”
“Jestem pacjentką doktora Babickiego i po raz pierwszy zostałam pozytywnie zaskoczona empatią i troską tego sympatycznego i kompetentnego lekarza.Panie z rejestracji również zawsze pomocne i bardzo uprzejme.Polecam wszystkim tę przychodnie i Pana doktora Babickiego!!”
“Dr Spychalski najlepszy do wyrywania ósemek!!! tak się bałam, ale doktor uspokajał i 30 sekund i zęba już nie było! polecam z całego serca. Pielęgniarka cudowna, empatyczna, pełna zrozumienia”
“Profesjonalne podejście do klienta. Bezprzewodowa rezerwacja wizyty, a do tego stomatologia przypomina o wizycie dzień wcześniej. W odróżnieniu od innych placówek dentystycznych tu jest świetna lokalizacja z ogromnym bezpłatnym parkingiem. Bardzo mi się podoba duża poczekalnia, gdzie moje dzieci mogą zawsze czymś się pobawić.”
“Rehabilitacja, Pan Jarosław -kompetentny, empatyczny i profesjonalne doradztwo. Po złamaniu 5tej kości śródstopia przyszłam w ortezie, o dwóch kulach. Po 2 tygodniach zabiegów i stopniowo wprowadzanych ćwiczeń, samodzielnie chodziłam. Personel sympatyczny i zawsze służący pomocą, poradami. Szkoda, że terminy na NFZ bardzo odległe, zatem jeśli jest potrzeba na cito to wyjściem są pakiety komercyjne.”
“Jak na polską służbę zdrowia, to jest tu bardzo sprawna obsługa. Są lekarze rodzinni, pediatrzy, USG, pokój do zabaw dla dzieci, w wybranych dniach specjaliści, pobieranie krwi do badań (ale nie codziennie). Rejestracja na dzień od godziny 8:00 rano.”
“Polecam Panią Doktor super lekarz i człowiek. Ma niesamowite podejście do dzieci. Byliśmy z synem na majowce w Karpaczu i byliśmy u Pani doktor z bólem zęba u syna. Zadzwonilismy żeby się umówić i po przedstawieniu sytuacji wizyta była już po 45 minutach. To była pierwsza wizyta mojego dziecka u stomatologa i wrażenia dziecka bardzo pozytywne. Polecam”
“Bardzo polecam! :) Byliśmy dzisiaj z narzeczoną, bo użądliła ją pszczyla w podniebienie, podejście do pacjenta i sytuacji pierwsza klasa. Wcześniej zadzwoniliśmy na infolinię jaka jest sytuacja i gdzie mamy najbliżej, po dojechaniu do placówki Pani w recepcji znalazła już sytuację i zaprosiła bezpośrednio na zabiegowy, oraz przystąpiła bezpośrednio do działania :) Przemiła Pani doktor oraz obsługa :)”
“Jestem z mamą pacjentka od 3 lat i czuje się bardzo dobrze zaopiekowana w przychodni Twój Lekarz. Głównie jestem na Bielanach Wrocławskich , sporadycznie tez w Innych placówkach tej sieci. Postanowiłam umieścić swoją opinię na Google bo trzeba też dzielić się pozytywnymi doświadczeniami a moje są bardzo pozytywne. Panie z recepcji są bardzo pomocne, sympatyczne, przyjemnie się tu przychodzi. Sprawnie i kompetentnie o wszystkich istotnych kwestiach informują i nigdy nie miałam najmniejszego dyskomfortu. z powodu niepełnosprawnej mamy jestem często i mogę to obiektywnie ocenić . Korzystałam też z mamą tu z pomocy bardzo dobrych specjalistów kardiologa, neurologa, okulisty czy reumatologa. Chciałam niniejszym serdecznie podziękować za moje dotychczasowe doświadczenia.”
“Wspaniały, uczciwy człowiek z empatią. .”
“Lekarz był bardzo wyrozumiały i znalazł czas zobaczyć synka z jego chorym uchem, chociaż byliśmy w tej okolicy na wakacjach i cała sytuacja miała miejsce w godzinach bardzo popołudniowych. Dostaliśmy krople do uszu i sytuacja była uratowaną”
“Pan przepraszam za nazwisko Kociuba bardzo dobry lekarz miałem ciśnienie i cukier ale się ustabilizował”
“Pełen profesjonalizm, miła Pani Dentystka Jestem bardzo zadowolona :) polecam”