Opinie

  1. Weronika Urbańczyk ★★★★★

    Byłam na wizycie u kardiologa. Doktor zaangażowany z dobrym podejściem do pacjenta. Szybka diagnoza i przystąpienie do leczenia. Serdecznie polecam!

  2. Michał Maj ★★★★★

    Jestem już po trzeciej wizycie w gabinecie, więc postanowiłem, że napiszę o moich doświadczeniach, które na tą chwilę są jak najbardziej pozytywne. Niestety nie należę do łatwych pacjentów mimo to profesjonalne podejście pai doktor Małgorzaty, a także pani doktor Ewy sprawiły, że czułem się pod świetną opieką. Bardzo polecam!!

  3. Justyna Pluta ★★★★★

    Pierwsze leczenie ząbka u 4latki, jestemy pod mega wrażeniem podejścia do dziecka ;) Panie bardzo przyjazne i mile. Dziecko mogło sobie wybrać bajeczkę do obejrzenia, dostało gaz rozweselający oraz znieczulenie komputerowe i wogole nie odczuło samego leczenia ;) na koniec mogla sobie wybrac zabawkę za odwagę! Polecamy bardzo.

  1. Wiola M ★★★★★

    Dziś mój syn autystyczny mial wizytę u Dr Zurakowskiej. Choć zapowiadało się że nic z tego nie będzie, Pani doktor dala mu tabletkę i czas na uspokojenie a przede wszystkim szansę. Finał był jak cud, przy pomocy sedacji wziewnej syn przeszedł skaling 2x1-ki, leczenie zeba mlecznego i 4x ładowanie 6tych ząbków:)

  2. Monika Niewola ★☆☆☆☆

    Tra ge dia! Byłam na ściągnięciu kamienia i piaskowaniu.. wszystko trwało z 7 minut, poczyszczone to co z wierzchu a reszta zostawiona .. pani doktor stwierdziła, ze więcej nie da rady. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam!!!

  3. Agnieszka O ★★★★★

    Z całego serca dziękuję i polecam z czystym sumieniem. Pani doktor to kobieta Anioł. Nigdy nie zostawiła nas w potrzebie. Dodam że syn to trudy przypadek.

  1. Mateusz Bodziechowski ★★★★★

    Zarezerowana wizyta sie nie odbyła gdyż nastąpił problem z rezerwacjami online (zarezerwowałem wizyte online a pesonel byl na urlopie) ale zaraz po powrocie dostałem telefon i natychmiastowa rezerwację dla dziecka. Cały zabieg był szybki profesjonalny i bezbolesny. Pani stomatolog ma świetne podejście do dziecka i wyrwanie ząba i lakowanie było zabiegami całkowicie bezbolesnymi. A pomylka z rezerwacja została zrekompensowana. 5/5 Polecam!!!

  2. Marta Jarczewska ★★★★★

    Polecam Panią Doktor z całego serca ❤️ w chwile zrobiła córce 2 ząbki bez płaczu i krzyku. Bardzo profesjonalne podejście do dziecka, na pewno wrócimy jeśli będzie taka potrzeba:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żurakowski M.A. Gabinet stomatologiczny i kardiologiczny?

Żurakowski M.A. Gabinet stomatologiczny i kardiologiczny znajduje się przy Bankowa 4a, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żurakowski M.A. Gabinet stomatologiczny i kardiologiczny?

Można skontaktować się z Żurakowski M.A. Gabinet stomatologiczny i kardiologiczny pod numerem +48 512 083 448

Jak można dotrzeć do Żurakowski M.A. Gabinet stomatologiczny i kardiologiczny?

Do Żurakowski M.A. Gabinet stomatologiczny i kardiologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements