Przegląd katalogu
- 2,610 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 2610 wyników
Przeglądaj hotel w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,610 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 686,040 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Szczyrk, Ustroń i innych.
“Super lokalizacja i wyposażenie. Polecam!”
“Jesteśmy w hotelu od 2 tygodni i polecam pod każdym względem Pokoje czyste sprzątane na bieżąco klimatyzacja pyszne śniadania w restauracji pyszna kuchnia A obsługa na najwyższym poziomie polecam serdecznie”
“Zdecydowanie polecam ten hotel! Nocleg na bardzo wysokim poziomie – pokoje czyste, komfortowe i zadbane, idealne do wypoczynku. Lokalizacja świetna, wszystko w zasięgu ręki, a jednocześnie spokojnie i komfortowo. Ogromnym atutem są baseny i strefa saun dostępne na miejscu – idealne po całym dniu, bardzo dobrze utrzymane i dające prawdziwe poczucie relaksu. Największe wyróżnienie należy się jednak obsłudze – pełen profesjonalizm, życzliwość i realna chęć pomocy gościom. Szczególne podziękowania dla Pani Manager – osoba niezwykle kompetentna, otwarta i pomocna, z którą naprawdę wszystko da się dogadać. Dzięki takiemu podejściu pobyt był jeszcze przyjemniejszy. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać!”
“Przytulny hotel - pałacyk w stylu glamour. Restauracja włoska z wybitnym jedzonkiem, bardzo miły manager sali. Przebywałam w pokoiku 1os ekonomicznym który był wystarczający. Podobał mi się wystrój pokoju ale również całego hotelu. Miła obsługa. Duży parking. Śniadanie bardzo smaczne. Zjadłam minuty po 7:00. Ktoś napisał że śniadanie skromne-ale o której jadł? Czy na prawdę nic nie było na blatach? Cisza, spokój - a środek miasta. Lokalizacja rewelacyjna.”
“To moja kolejna wizyta w tym miejscu. Już od momentu przyjazdu bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie obsługa recepcji – Pani była niezwykle uprzejma, pomocna i zaangażowana, co dziś naprawdę się docenia. Ogromny plus za doskonałe jedzenie – świeże, świetnie przygotowane i bardzo smaczne. Widać dbałość o jakość i szczegóły. Pokój czysty, zadbany, wszystko na swoim miejscu, wysoki standard utrzymania czystości zarówno w pokoju, jak i w częściach wspólnych. To miejsce, do którego chętnie wracam i z pełnym przekonaniem mogę polecić innym. Zdecydowanie nie była to moja ostatnia wizyta.”
“Miejscówka pierwsza klasa jeśli chodzi o przyjęcia weselne i inne okolicznościowe. Wyśmienite jedzenie, miła obsługa, ogródek z klimatem, parking. Wszystko na plus. Polecam.”
“Nie jestem jakimś podróżnikiem i nie mam za wielu doświadczeń z hotelami, ale w tym spędziliśmy miły, czerwcowy weekend. Śniadania smaczne, pokój nieduzy, ale wygodny. Na wielkią pochwałę zasługuje Pani z recepcji, która bardzo się zaangażowała, aby rozwiązać problem, który wynikał z nieprzekazania wszystkich informacji.”
“Hotel pierwsza klasa! Porządek nienaganny, pokoje normalnej wielkości ale łóżka przeogromne i bardzo wygodne, śniadania torpeda (pyszności do kawki - niebo w gębie), żeberka na kolację - sztos! Oprócz tego obsługa bardzo miła i pomocna! Polecam!”
“Hotel okazał się bardzo przyjemnym miejscem na pobyt. Pokoje były czyste i dobrze wyposażone, a obsługa miła i pomocna. Lokalizacja jest wygodna – łatwo dotrzeć do najważniejszych atrakcji w okolicy. Śniadania smaczne i urozmaicone. Ogólnie jestem zadowolony/zadowolona z pobytu i chętnie wróciłbym ponownie. Polecam ten hotel innym podróżnym.”
“SPA w Zamku to absolutny HIT! Fantastyczna obsługa Pani i Pan Czułyśmy się z Psiapsi zaopiekowane wręcz dopieszczone. Masaż rewelacja relaks i wypoczynek w cudownym klimatycznym miejscu Zabiegi na 10 skóra wygładzona i pachnąca a już kąpiel w kozim mleku z lampką wina po prostu wow! Świece i muzyka dopelniały atmosferę luksusu Najlepsze SPA w jakim byłyśmy. Polecamy z całego serca. Dwie Anki”
“Bardzo polecam kochani zajazd Naprawdę świetna obsługa i przepyszne Świerże jedzonko. Polecam.”
“Bardzo przytulny hotel w samym centrum Bielska-Białej Pomimo małego problemu w pierwszym dniu bardzo szybko został on rozwiązany, a pokój zmieniony na wyższy standard. Bardzo pożywne śniadania i miła atmosfera. Polecam.”
“Restauracja Sahara to miejsce stworzone z pasją, choć odkryłem je dopiero przy okazji wydarzeń tanecznych do dziś jestem zakochany w tym miejscu. Jedzenie pyszne - zarówno desery jak i żurek. Jeżdżąc przez większość miesięcy po Polsce i jedząc w na prawdę wielu restauracjach rzadko się trafia na tak smaczny posiłek. Obsługa na barze miła, uprzejma i robiąca bardzo dobre drinki również bezalkoholowe. To jest pierwsze miejsce, gdzie właśnie te bezalkoholowe drinki oraz piwa polubiłem, szczególnie Mohito. W restauracji stawiają na lokalne browary w tym na Czechowickie, których nigdy wcześniej nie piłem, a które bardzo mi zasmakowały. Sama lokalizacja jest kameralna cicha, wokół zieleń, przestrzeń dla dzieci. Można potańczyć tu i na prawdę zapomnieć o ciężkim tygodniu w pracy oraz spotkać się ze znajomymi w cichym i spokojnym miejscu zdala od miejskiego zgiełku, a nawet świętować swoje urodziny. To właśnie ten klimat sprawił, że lubię tu wracać i również zapraszać innych znajomych. Ilekroć się pojawiam tu czuję się zaopiekowany przez obsługę i jak się okazało również przez właścicieli. Większość miejsc, które zwykle odwiedzam, podróżując po Polsce mają wyrazistych gospodarzy, a to miejsce, dzięki temu, że są oni niewidoczni ma swój urok i to właśnie sprawia, że jest wyjątkowe oraz spokojne miejsce. To właśnie ta pozornie niewidoczna praca i trud włożony w to by było ono spokojne i ciche, by panował domowy i rodzinny klimat sprawiło, że będę tu wracał tak długo jak będzie to miejsce istniało. Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Mateusz Rąba”
“Jestem zachwycona pobytem w tym hotelu. Może nie należy on do najnowszych obiektów i zapewne można by wskazać kilka rzeczy do odświeżenia, jednak nasz świąteczny pobyt był naprawdę cudowny. Hotel jest ogromny, pokoje przestronne i wygodne, a widok na dolinę Wisły niezwykle romantyczny – idealny na zimowy wypoczynek. Jedzenie bardzo bogate i różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyna drobna sugestia dotyczy oferty dla dzieci – warto byłoby dodać kilka prostych, klasycznych dań dostępnych w standardowym bufecie, takich jak frytki czy zwykłe kotlety. Nie wszyscy korzystają z oferty Smakolandii, i to nie tylko z powodów ekonomicznych. Strefa Tropikana zrobiła na nas świetne wrażenie – duża, zadbana i dająca prawdziwe poczucie relaksu. Na minus jedynie dość chłodne korytarze hotelowe, co szczególnie odczuwa się zimą. Mimo tych drobnych uwag pobyt wspominamy bardzo pozytywnie i z przyjemnością wrócilibyśmy tu ponownie.”
“Bardzo przyjazny, czysty, wygodny hotel. Powitanie należy do bardzo uprzejmych i profesjonalnych recepcjonistów. Przy śniadaniu pomagała Pani Ewa. Uwijała się jak mrówka i obdarzała wszystkich szczerym uśmiechem. Panie dbające o pokoje, o czystość są niewidoczne, ale "odwalają" kawał dobrej roboty. Polecam serdecznie.”
“Nasz pobyt w hotelu dobiega końca ,spędziliśmy bardzo miło wspólnie czas ,korzystając z pięknych i bardzo ciepłych saun a przede wszystkim z dużej uprzejmości p.Iwonki (ratownik z basenu - kobieta o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do dzieci;) ) jedzenie pyszne i świeże;) polecam ;) my napewno tu wrócimy ;)”
“Ciekawe miejsce by odpocząć i zjeść dobry posiłek. Pokoje czyste i bardzo przestronne. W budynku jest dla bankietowa oraz bar w piwnicy. Pałac znajduje się blisko stacji Myszków.”
“Po raz kolejny piesek a nawet już dwa pozostawione pod opieką hotelu. Pani Dorota najlepszy opiekun psów, bardzo dziękujemy za zaopiekowanie się naszymi futrzakami :) Zeus i Luna Pieska u Pani Doroty zostawialiśmy już kilka razy - uwielbia tam wracać :) Pani Dorota to przemiła osoba o niesamowitym podejściu do zwierząt, polecamy wszystkim z całego serca zostawienie pupila w tym hotelu :)”
“Miałam zorganizowane wesele 29.12.2025 w restauracji „Biały Dom” w Czerwionce-Leszczynach. Pyszne jedzenie, piękna sala i przede wszystkim świetna, profesjonalna obsługa, która zadbała o każdy szczegół. Zdecydowanie polecam to miejsce na organizację wesela i innych uroczystości.”
“Hotel najświetniejsze lata ma już za sobą ale jest bardzo czysty. Pokoje sprzątane codziennie choć tylko zgrubsza. Przemiła i pomocna obsługa. Posiłki w restauracji bardzo smaczne, świeże i czuć że z dobrych produktów. Sauny ok. Jak na swoje 3 gwiazdki to bardzo ok.”
“Świetny hotel z wieloma opcjami i w ciekawym rejonie. Sam hotel zadbany z restauracją. Pokoje różne do wyboru, nasz apartament z salonem i sypialnia idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Dla dzieci do 4 lat bezpłatnie pobyt i łóżeczko i śniadania. Dostawka dla starszego dziecka wygodna. Telewizor tylko w salonie jakby co. Duże czyste pokoje i dwie łazienki, więc na dłuższy pobyt bardzo wygodnie. W ofercie szlafroki i bezpłatny basen. Basen duży, dwie części głębokości 40cm i 160cm dość duży jak na basen hotelowy. Na miejscu do korzystania makarony i deski i okularki. Jest też możliwość płatnych dodatkowych lekcji nauki pływania, tylko trudno o termin. Warto pytać w międzyczasie bo co chwila ktoś jednak rezygnuje. Miły Pan umie wspolpracowac z dziećmi, polecam. Jest też sala zabaw na ogólnym hallu na drugim piętrze. Na pierwszym za to 3 krzesła brazylijskie. Na dworze niewielki plac zabaw i dwa krzesła do huśtania. Jest też ogromny teren. Na parterze stół do tenisa, bilarda i piłkarzyki. Jest co robić nawet jak deszcz pada. Dzieci zachwycone. Jedynie śniadanie dzieciom mniej pasowały. Jak nie było parówek, a się zdarzało to nie bardzo chciały jeszcze coś innego na ciepło. Może warto wzbogacić opcje menu o placki, naleśniki lub coś podobnego jeśli nie ma akurat parówek Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z całego pobytu, również z restauracji. Gorąco polecam”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Fakt ,że hotel jest usytuowany przy zamku jest ogromnym plusem i atrakcją. W cenie pobytu jest zwiedzanie obu zamków Bobolice i Mirów.. Jestem zadowolona ,wypoczęta i wrócę znów. Polecam!”
“Byliśmy z żoną i naszą wnuczką w Leśnej Radości. Rano, około godziny 9:00, wyszedłem z pieskiem na spacer i podszedł do mnie pracownik – opiekun zieleni – pytając, czy nasza wnuczka już wstała, bo chciałby zacząć kosić trawę, ale nie chciał jej obudzić. W dzisiejszych czasach taka troska i kultura to rzadkość. Wielki szacunek dla tego Pana!”
“Bardzo fajne miejsce, duży Dworek z fajnym zapleczem sportowym i pięknie zieloną okolicą. Bardzo miła obsługa hotelowa, pyszne jedzenie i fajna sala bankietowa. Pokoje są spore, czyste i pachnące, łazienka przyjemna, pakiet startowy pod prysznic, ładnie pachnące mydełko do rąk. Serdecznie polecam na wyjazdy firmowe czy organizacje imprez :)”
“Niestety spędziłyśmy w hotelu tylko jedną noc, ale na pewno jeszcze tu wrócimy. Życzliwość jednej z recepcjonistek to coś, co rzadko można dziś spotkać na świecie – tak dobra i serdeczna osoba! Mam nadzieję, że to przeczyta i nas sobie przypomni. Jesteśmy ogromnie wdzięczne, że mogłyśmy przenocować u Państwa, kiedy była nagła potrzeba, a wszystkie inne hotele były już zajęte. Hotel jest przepiękny, bardzo uroczo urządzony i wspaniale położony w samym centrum. Na pewno tu wrócimy. Serdeczne pozdrowienia, Martha i Anna z Austrii.”
“Jako iż to moja druga wizyta po 3 latach, nadal na duży plus. Kilka komunii w jedną niedzielę w lokalu każdy kameralna sala i prywatnosc, piękny ogród można się było poczuć jak na jakimś zaciszu a nie prawie w centrum miasta. Jedzenie bardzo smaczne, kelnerki bardzo miłe i uczynne.”
“Wspaniałe miejsce!!czysto,pyszne śniadania, bardzo miła obsługa i wszędzie blisko. Polecam i na pewno tam wrócę!!❤️”
“Mieliśmy przyjemność zorganizować w Restauracji i Hotelu Constancja w Częstochowie chrzciny oraz roczek naszego dziecka. Jesteśmy zachwyceni zarówno samym obiektem, jak i obsługą oraz jakością jedzenia. Sala zrobiła na nas ogromne wrażenie – elegancka, przestronna i bardzo dobrze przygotowana na naszą uroczystość. Zdecydowaliśmy się na największy pakiet menu i muszę przyznać, że każde danie było przepyszne, świeże i w dużych porcjach. Goście byli zachwyceni smakiem oraz różnorodnością potraw. Obsługa była na najwyższym poziomie – cały czas dyskretna, uprzejma i bardzo zaangażowana. Na bieżąco donoszono jedzenie, sprzątano stoły i dbano o każdy detal. Na duży plus zasługuje również to, że po imprezie wszystkie potrawy zostały starannie zapakowane i wydane do domu. Właściciele obiektu są bardzo elastyczni, otwarci na potrzeby klienta i niezwykle pomocni na każdym etapie organizacji wydarzenia. Dzięki nim cała impreza przebiegła bez najmniejszych problemów. Z całego serca polecam Restaurację i Hotel Constancja jako miejsce idealne do organizacji różnego rodzaju uroczystości, a także jako świetny wybór na pyszny obiad w Częstochowie!”
“Fajna lokalizacja blisko rynku, wygodny, duży pokój, duży wybór jedzenia na śniadanie, obok zamykany parking (za dodatkową opłatą).”
“Organizowaliśmy wesele na sali tarasowej. Pomimo drugiego wesela na sali balowej nie dało się odczuć, zauważyć, że jest druga impreza. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i profesjonalnie. Obsługa świetnie sobie poradziła, a Pan Aleksander wykazywał się ogromnym zaangażowaniem, dobrymi radami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia w przygotowaniu uroczystości :) nawet goście zwracali nam uwagę,że nie widzieli jeszcze, aby manager i obsługa byli tak bardzo zaangażowani;) serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy !!! Z pewnością wrócimy, gdy będziemy mieli do zorganizowania większą uroczystość ;)”