Przegląd katalogu
- 150 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 150 wyników
Przeglądaj hotel & motel & hostel w Szczyrkie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 150 wyników w Szczyrkie, Śląskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 45,345 opinii i ocen.
“Pokoje bardzo dobrze wyposażone i ustawne. W każdym pokoju małe lampki, telewizor, koce, szklanki. Czajnik na każdym piętrze do dyspozycji i kosze do segregowania śmieci . Jedzenie dobre, zawsze dobrej jakości wędlina, różne sery, twaróg, warzywa, domowe obiady. Kawa herbata, mleko i coś do niego, jogurty.. itp Do dyspozycji duża sala z bilardem i świetlica ze stołem do tenisa stołowego. Polecam A.”
“Jestem tu już drugi raz i na pewno będę wracała częściej! Świetne miejsce na rowerowe wypady w Szczyrku – pyszne jedzenie, przytulnie i bardzo miła obsługa. Idealne miejsce, żeby odpocząć po dniu na trasach.”
“Bylismy u Pana Aleksandra drugi raz i na pewno nie ostatni. Pan Aleksander jest prawdziwym gospodarzem. Bardzo pomocny, pozytywny, zawsze uśmiechnięty. Świetna lokalizacja. Ogromnym plusem tego miejsca jest duży basen przed domem. Polecam i pozdrowienia dla właściciela od rodziców z bliźniaczkami :)”
“Sneaky vibes pozamiatał nam imprezę integracyjną. Polecam, nie dość że hotel jest super to ekipa imprezowa ze sneaky absolutnie niesamowita. Naprawdę szczerze życzę sobie otaczać się takimi ludźmi z taką wibracją.”
“Ocena dotyczy wyłącznie baru, z noclegu nie korzystaliśmy. Pierogi z mięsem bardzo dobre, a te z kaszą, fetą i suszonymi pomidorami - rewelacyjne. Młoda z kolei wciągnęła nuggetsy z frytkami. Mają tu piwo Miłosław bezalkoholowe - moje ulubione. Są też lemoniady z bąbelkami i inne napoje. Ceny jak w restauracji "na dole", ale za to jest taniej niż na Klimczoku. Jest toaleta, można płacić kartą. Stolików sporo w środku, duży taras na zewnątrz. Bardzo blisko stąd na szczyt Skrzycznego i do górnej stacji kolejki. Polecam po długiej wędrówce.”
“Bardzo miła obsługa, pyszne obfite śniadania, widok z tarasu...bajka. Droga w kierunku Willi do remontu ale tam i tak nie da się szybko jechac, więc nie jest to aż tak duży problem. Dosyć stromo pod górkę ale dzięki temu jest błoga cisza i piekne widoki. Pozdrawiamy personel :) Rodzinka z pokoju nr 6 :)”
“Byłem z Żoną na weekend. Bardzo fajna obsługa. Żadnego problemu z parkingiem jak skończyła mi się doba hotelowa. Auto bez problemu mogło zostać pod opieką. Bardzo bogate śniadania. Kawa, herbata na goroca dostępne cała dobę.”
“Bardzo przyjemny pobyt, będziemy razem z moją dziewczyną również za rok w okresie feryjnym.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Willa MAGGIE w Szczyrku to świetne miejsce na wypoczynek! Wszystko czyste, schludne i w pełni zadbane. Do tego ceny są bardzo przystępne, co sprawia, że pobyt tutaj to świetna opcja. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przemiła Pani właścicielka, która dba o każdy szczegół i zapewnia wyjątkową atmosferę. Zdecydowanie polecam!”
“Mieliśmy okazję z żoną spędzić w Krupówka Mountain Resort romantyczny weekend z okazji 25 rocznicy ślubu jako prezent od dzieci i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel jest położny w pięknym, cichym miejscu co działa na duży plus. W pokoju oraz w łazience czysto, łóżko bardzo wygodne, super się spało. Co do jacuzzi również nie mamy żadnych zastrzeżeń, codziennie korzystaliśmy :) Śniadania standardowe, bardzo dobre. W naszym pakiecie mieliśmy również romantyczną kolację, do której dostaliśmy menu i mogliśmy wybrać jakie dania sobie życzymy, wszystko bardzo smaczne oraz elegancko podane, a Obsługa Hotelowa zadbała o miły klimat kolacji. Polecamy to miejsce i pozdrawiamy :)”
“Biorąc Hotel całościowo uważam, że zasługujecie na 5 gwiazdeczek ! Wspaniałe położenie, nietuzinkowe - stylowe lobby w którym można się zrelaksować przy bio kominku. Obsługa bardzo młoda i bardzo ambitna - w szczególności Pan na Barze o imieniu Szymon. Szczególne podziękowania za sprostanie wybrednym podniebieniom :) Pani na recepcji również bardzo miła i konkretna. Śniadania przepyszne i zróżnicowane. Jacuzzi zewnętrzne supcio ! Możnaby tylko lepiej opisać basen sportowy bo chyba mało kto wie, że takowy jest. Mam nadzieję, że nie podajecie szampana w szklanych kieliszkach bo takie widziałam postawione przy schodach wychodząc z basenu wewnętrznego :) Przepięknie urządzania strefa SPA. Zabiegi w zależności od oczekiwań skrojone indywidualne do potrzeb. Polecamy bardzo na „babski wypad” :)”
“Pokoje czyste z tarasem z ładnym widokiem na góry.Blisko przystanek z bezpłatnym autobusem i sklep żabka.Właścicel bardzo miły.Polecam.”
“Bardzo dobra lokalizacja, piękny widok na Skalite oraz Skrzyczne. Subtelna wizualizacja drogi głównej i dobre miejsce parkingowe. Pokój wygodny, przestronny z pięknym balkonem. Stosunek ceny do jakości bardzo satysfakcjonujący. Gospodyni obiektu bardzo pomocna i wyrozumiała. Bardzo dziękuję za pobyt Pani Beato. Wszystkim polecam.”
“Razem z żoną byliśmy bardzo zadowoleni. Warunki mieszkalne super, zwłaszcza, że właściciel mile nas zaskoczył co do pokoju. Polecamy.”
“Najlepsza miejscówka w Szczyrku.Miejsce tworzą ludzie,a tutaj są wyjątkowi.Począwszy od wspaniałej szefowej Pani Faustyny i Halinki,po najcudowniejszą obsługę w postaci wciąż uśmiechniętej Pani Izy. Jedzenie przepyszne,kucharz Darek mega sympatyczny. Nie znam imion wszystkich pracujących tam osób,ale to oni tworzą to miejsce. Są cudowni. Wspomnę jeszcze,że pensjonat w centrum Szczyrku,pokoiki z widokiem na góry i skocznie. Aaa i mega wygodne łóżka... POLECAM♥️”
“Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Przyjeżdżam tu od paru lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z żadnymi problemami. Wręcz przeciwnie. Właściciele są niezwykle uprzejmi i pomocni. Pokoje za każdym razem przestronne, czyste i jasne. Nawet ręczniki na łóżku były bardzo ładnie ułożone jak w wysokiej klasie hotelach. Wokół cisza, spokój. Posiłki bardzo smaczne i syte. Ośrodek jest bardzo ładnie ozdobiony dekoracjami przypominającymi nam poprzednią epokę tworząc rustykalny klimat. Łazienki też posiadają normalny standard. Może poprzednicy pomylili Magdalendę z indyjskim Gangesem? Widać, że konta z negatywnymi komentarzami są albo podpłacone albo to polscy maruderzy, bo inne obiekty też negatywnie komentują.”
“Byliśmy na początku listopada 2017. Na cały hotel były tylko 2 pary. Cicho, czysto. Widoki piękne. Oczywiście nie dogodzi się tym co na wakacje potrzebują 5* i all inclusive. Miejsce może faktycznie zatrzymało się w czasie, ale to nie powód by hejtować. Swoją drogą to miejsce ma swój urok. Śniadanie rewelacja w formie szwedzkiego stołu. Jedzenia nikt by nie podebrał, bo były przygotowane dwa stoły dla dwóch par. Pani jeszcze dodatkowo przyniosła nam grzane kiełbaski i jajecznice. Stał termos z gorącą wodą. Można było zrobić sobie dowolny napój. Żadnych problemów ze zrobieniem herbaty do termosa. Pani recepcjonistka bardzo miła i pomocna. Cudownie i spokojnie spędziliśmy tam czas. Jeśli będziemy po raz kolejny w Szczyrku samochodem to jak najbardziej skorzystamy z noclegu ze śniadaniem! Polecam wszystkim!”
“Spędziliśmy święta w Szczyrku. Mimo mało zimowej pogody wyjazd bardzo udany, super obsługa, pyszne jedzonko i bardzo dobra lokalizacja w centrum Szczyrku z widokiem na Skrzyczne oraz całe pasmo gór, a jednocześnie cisza i spokój, bo obiekt nie jest w pierwszej linii zabudowy od drogi, dlatego wyjeżdżamy ze Szczyrku zadowoleni i wypoczęci :-)”
“Świetna sprawa!Pięknie, rodzinnie i z zapleczem w postaci altany basenu ogrodu i wielu innych.Polecam!”
“Świetne miejsce, piękny wystrój”
“Wszystko super, pokoje czyste i przyjemne ;)”
“Gorąco polecam pensjonat Pani Moniki. Świetny lokal, czysto, pachnąco i schludnie. Właścicielka tworzy cudowną atmosferę i przyciąga przemiłą osobowością. Spędziliśmy tam kilka cudownych dni i jeśli będziemy wracać do Szczyrku, to na pewno wybierzemy ponownie to miejsce. Szczerze polecam!”
“Super! Bardzo miłe właściciele, czyste pokoje, polecam gorąco. Blisko stoku, 10 min pieszo.”
“Miła i kompetentna obsługa, polecam”
“Polecam w 100%. Wszystko było SUPER. Zajmowaliśmy studio na poddaszu. Pokoje były czyste, zadbane,komfortowe i dobrze ogrzewane. Czysta i zadbana łazienka w każdym pokoju. Bardzo mili, kontaktowi i pomocni Właściciele. Na miejscu wypożyczalnia i przechowywalnia sprzętu narciarskiego. Nie ma problemu z miejscem parkingowym. Blisko do stoków. Na pewno wrócimy :) Dziękujemy.”
“Wykupiłam prezent niespodziankę dla Męża, pakiet romantyczny wieczór we dwoje. Ilość jedzenia podczas kolacji oraz śniadania jest nie do przejedzenia, bardzo smaczne, pięknie podane. Śniadanie do pokoju przeszło nasze wszelkie wyobrażenia. Czuliśmy się zaopiekowani przez obsługę, mieliśmy stolik na uboczu. Personel bardzo sympatyczny i pomocny. Żadna prośba nie stanowiła problemu. Pakiet spa super, zrelaksowani wracamy do domu. Pan wykonujący masaż na prawdę wybitny. Serdecznie polecamy.”