Przegląd katalogu
- 38 Łączna liczba firm
- 2.7 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 38 wyników
Przeglądaj hospital w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 38 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 2.7/5 na podstawie 4,226 opinii i ocen.
“Oddział super, cały personel medyczny fantastyczny, czysto, jedzenie bardzo dobre i dużo. Dziękuję wszystkim za pomoc i opiekę.”
“5/5 za przychodnię zdrowia i szybki termin wizyty - sympatyczna recepcja, kompetentna i rzeczowa lekarka, i co bardzo ważne a rzadkie aktualnie ( dzięki słabej klasie politycznej teraz i poprzednio i ich systemowi) krótki termin oczekiwania do specjalisty na NFZ. Nie 2029 rok albo po śmierci ale (zaledwie) 6 tygodni ( bez znajomości;) oczekiwania miała żona (no na "cito" co by nie było znów niebiańsko)”
“Chciałabym zostawić opinię o sytuacji, która wydarzyła się dziś w środku dnia. Mój syn doznał poparzenia wrzątkiem — cała ręka była poparzona. Karetka przyjechała bardzo szybko — niech Bóg da im zdrowie! Ratownicy medyczni byli wspaniali: udzielili pełnej pomocy, wszystko robili profesjonalnie, a po przyjeździe do szpitala nosili mojego syna na rękach i od początku do końca przeprowadzili nas przez wszystkie etapy tak, jak należy. Również na oddziale chirurgii lekarze wykonali wszystko, co było potrzebne — byli życzliwi, uprzejmi i pomocni. Podsumowując — cała pomoc medyczna była na mocną 5. Serdecznie dziękuję wszystkim lekarzom i ratownikom za dzisiejszą pomoc!”
“Miałem przyjemność, spędzić w tym przybytku parę tygodni. Oddział zakaźny, sierpień 2019, personel do rany przyłóż. Ciesze się że tam trafiłem. Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje pomocy, a nie liczy na 5 gwiazdkowy hotel, będzie zadowolony.”
“Po raz drugi w ciągu 1,5 roku wylądowałam na izbie przyjęć w wyniku wypadków. Bardzo dobra opieka i pomoc po wypadku, ratowników z karetki, lekarzy i pielęgniarek na izbie przyjęć. Pełna diagnostyka, rzeczowa informacja i odpowiednie podejście, rozładowanie napięcia po wypadku oraz merytoryczne zalecenia do dalszego leczenia. Dziękuję. Elżbieta”
“Chciałabym zostawić opinię o sytuacji, która wydarzyła się dziś w środku dnia. Mój syn doznał poparzenia wrzątkiem — cała ręka była poparzona. Karetka przyjechała bardzo szybko — niech Bóg da im zdrowie! Ratownicy medyczni byli wspaniali: udzielili pełnej pomocy, wszystko robili profesjonalnie, a po przyjeździe do szpitala nosili mojego syna na rękach i od początku do końca przeprowadzili nas przez wszystkie etapy tak, jak należy. Również na oddziale chirurgii lekarze wykonali wszystko, co było potrzebne — byli życzliwi, uprzejmi i pomocni. Podsumowując — cała pomoc medyczna była na mocną 5. Serdecznie dziękuję wszystkim lekarzom i ratownikom za dzisiejszą pomoc!”
“Jestem bardzo zadowolona i zawsze tu wracam. Z całego serca mogę polecić Melodię Piękna. To bardzo profesjonalne miejsce a pracujące tam dziewczyny angażują się w 100% w to co robią. Szefowa salonu, pani Justyna, jest przemiłą i ciepłą osobą, to ona zadbała o makijaż permanentny moich brwi i ust, są piękne. Dziękuje!”
“Cudowna placówka. Polecam z całego serca. Polecam lekarza dermatologa Michała Dec. Pan doktor to świetny specjalista i bardzo życzliwy człowiek. Od pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana – dokładnie wysłuchał moich problemów, zlecil potrzebne badania i szczegółowo wyjaśnił plan leczenia. Dzięki trafnej diagnozie i skutecznej terapii moje dolegliwości ustąpiły w krótkim czasie. Wizyty odbywały się w przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu, z dużą empatią i profesjonalizmem. Polecam każdemu, kto szuka dobrego dermatologa z indywidualnym podejściem do pacjent”
“Opinia dotyczy wizyty u specjalisty endokrynologii Pani Marty Legutko. Pani doktor jest bardzo skrupulatna i zaangażowana, człowiek naprawdę czuje się zaopiekowany. To była moja pierwsza wizyta i jestem pozytywnie nastawiona, bo pierwszy raz ktoś tak sumiennie i rzetelnie przeanalizował wyniki badań i problem, z którym się borykam. Pani doktor wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczyła, przeprowadziła badanie USG. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Dzięki tej wizycie nareszcie wiem, że poczyniłam ogromny krok do przodu. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam każdemu kto szuka naprawdę bardzo dobrego endokrynologa.”
“Przemiłe recepcjonistki, które zawsze witają Pacjentów z uśmiechem. Miałem przyjemność korzystać z opieki dwóch lekarzy (endokrynolog i laryngolog) i zawsze profesjonalna obsługa z fachową diagnozą. Naprawdę mogę bardzo polecić.”
“W klinice poddalam sie zabiegowi laserowego usuwania przebarwien na twarzy. Przed zabiegiem zostal przeprowadzaony ze mna obszerny wywiad medyczny oraz dotyczacy pielegnacji cery na co dzien. Pani kosmetolog obszernie odpowiada na zadawane pytania oraz wyjasnia przebieg zabiegu. Ma ogromna wiedze z zakresu kosmetologii. Gabinet jest czysty, a zabiegi wykonywane sa w sposob wysoce higieniczny, na co zwracam szczegolna uwage. Stosunek jakosci swiadczonych uslug do cen jest rewelacyjny. Co do skutecznosci zabiegu, to po drugim zabiegu zauwazam, ze przebarwienia powoli znikaja. Na pewno tu wroce na kolejne wizyty. Polecam serdecznie te klinike.”
“Bardzo fajnie i przyjemnie. Super mądre kobiety pracujące”
“Od kilku lat korzystam wraz z mężem z Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Novia Med w Chorzowie. Jeśli ktoś szuka profesjonalnych, rzeczowych i doświadczonych lekarzy o wysokiej kulturze osobistej, to jest to właściwe miejsce. Szczególnie gorąco dziękujemy za pomoc i polecamy Panią dr Małgorzatę Konior i Panią dr Adrianę Inglot. Pozdrawiamy Cały Zespół Poradni. Barbara i Tomasz Kamińscy”
“Operowałam się w urovicie z uwagi na komplikacje po zabiegu histerektomii z polecenia operatorów w innym szpitalu. O ile niektóre elementy w szpitalu nie były fajne (długi czas oczekiwania, przekładanie zabiegu operacyjnego na kolejny i kolejny dzień, kiedy już leżałam w szpitalu- warto zabrać więcej ciuchów) to podejście personelu (zarówno lekarzy jak i personelu pomocniczego) było pełne profesjonalizmu i empatii. Co najważniejsze operacja naprawcza udała się za pierwszym razem co w przypadku przetoki pęcherzowo-pochwowej nie jest wcale tak częste. Bardzo dziękuję personelowi za podejście, troskę i umiejętności. Gdybym kolejny raz miała problem z tej działki to z pewnością wybrałam ten szpital :)”
“Byłam z Synem na wizycie u Pani dr.Marty Świerczyńskiej. Jestem zachwycona podejściem i bardzo profesjonalnym badaniem. Nikt do tych czas nie wytłumaczył mi tak dobrze wszystkiego jak Pani Doktor. Polecam z całego serca. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne. Jeśli chodzi o cenę badań jest bardzo przystępnie. Na pewno wrócimy na badanie kontrolne.”
“Polecam Opinia dotyczy Pracowni Endoskopii 08 11 2025r byłam na kolonoskopii Pan doktor wraz z całym personelem medycznym byił bardzo miłi i kompetentni. Panowała bardzo miła atmosfera pełna zrozumienia i empatii Badanie przebiegło bardzo dobrze. Ośrodek jest bardzo nowoczesny, panie z rejestracj są również bardzo miłe. Polecam”
“Z czystym sumieniem mogę polecić Centrum Medyczne Silesia Clinic ,a w szczególności p.Ulę za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz pozytywną energię ,którą zaraża.”
“Miałam problem z terminem wizyty. Przemiła Pani rejestratorka pomogła w znalezieniu miejsca. Bardzo dobry kontakt, zawsze odbierane telefony. Polecam”
“Poradnia zmienia się na naszych oczach na plus :) Personel uprzejmy, pomocny, uśmiechnięty. Coraz większa baza lekarzy, polecam dr Haak i dr Szot - empatyczne, konkretne, wyjaśnią każdy problem. Polecam!”
“Korzystam z komór od roku regularnie. Niesamowita poprawa kondycji schorzenia, z którym się zmagałem od lat. Jestem po pierwszej sesji w nowym centrum, cisza, spokój, fajne promocje. Polecam”
“Jestem w szoku, że tak może być w szpitalu dziecięcym. Mając porównanie z kilkoma innymi, spodziewałam się zupełnie czegoś innego a tymczasem... bardzo miłe zaskoczenie! Szpital przyjazny dzieciom i rodzicom❤️ cały personel przemiły i pomocny. Cudowne pielęgniarki, troskliwe z super podejściem do małych pacjentów. Świetni lekarze, empatyczni, dokładni i cierpliwi. Jeśli z dzieckiem do szpitala to tylko tam! Najlepszy szpital w jakim byłam z dzieckiem!”
“Super poradnia, świetni lekarze, bardzo pomocni.”
“Szpital na najwyższym poziomie. Personel bardzo kompetetny, zaangażowany, pomocny i życzliwy. Sale dziecięce bardzo dobrze wyposażone kolorowe i czyste. W każdej sali bezpłatne miejsce dla opiekuna. Nie ma problemu z zostawieniem dziecka pod opieką personelu tylko przed wyjściem trzeba dać im znać że się wychodzi i meldować się po powrocie.”
“Pierwszy raz nie bałem się pobierania krwi dzięki Pani Weronice, nie dość że szybko, to jeszcze w przemiłej atmosferze, dziękuję!”
“Rejestracja sprawna, pediatra skuteczna, empatyczna, szczepienia wszystkie bez problemów (także dla dorosłych) polecam.”
“Bardzo fajne Panie w rejestracji. Uczynne i życzliwe. Wszystko da się załatwić. Pani Zuzia i inne dziewczyny świetnie pracują.”
“Mega fajna atmosfera, personel jak i lekarze super. Jedzenie jak to w szpitalach, ale da się zjeść. Ciepła woda zawsze. Ogólnie polecam”