Z wizyty u lekarza jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor rzeczowo i wyczerpująco odpowiadała na pytania, wystawiła odpowiednie dokumenty, wizyta trwała około godzinę i czułam się podczas niej bardzo swobodnie. Pan z rejestracji niestety bucowaty i powinien mieć świadomość, że skoro w ofercie mają konsultacje z psychiatrą dziecięcym, to pacjenci bywają zaburzeni i ich zachowanie może się nieco różnić od zachowania innych osób, więc wymaganie od 4-latka z ADHD, że będzie siedział cicho i spokojnie jest co najmniej dziwne. Tym bardziej, że wizyta opóźniła się o prawie 30 minut, a przyjechaliśmy punktualnie właśnie po to, żeby nie czekać. Rejestratorowi życzyłabym więc więcej empatii. Ale wizyta i tak na plus, lekarka świetna i z podejściem do dzieci.
Zdjęcia
Opinie
-
Kinga Wypiór ★★★★☆
-
Aleksandra Domogała ★★★★★
Od leczenia w poradni u doktora Więckiewicza minęło kilka miesięcy, więc to dobra pora na opinię. Przede wszystkim poradnia wyróżnia się atmosferą - przyjazną, wręcz serdeczną (pozdrowienia i uśmiechy dla Pana z recepcji), co sprawia, że wizyty są mniej stresujące. Natomiast Pan Doktor to bardzo ciepły człowiek, lekarz z powołania, który tak po ludzku chce pomóc. Polecam.
-
Anna Rychlewska ★★★★★
To była moja pierwsza wizyta w Centrum Medycznym Sensemed. Bardzo polecam to miejsce, a w szczególności Panią doktor Martę Legutko - endokrynologa. Lekarka bardzo uprzejma, pełna życzliwości i uśmiechu, a do tego profesjonalna, konkretna i zaangażowana. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, przeanalizowała moje wyniki badań, przeprowadziła badanie USG, a na koniec wszystko dokładnie mi wytłumaczyła :)
-
Klaudia S ★★★★★
Serdecznie polecam wizytę w Centrum Medycznym Sensemed. Przyjazna atmosfera, wizyta punktualnie o wyznaczonej godzinie. Pani doktor endokrynolog Marta Legutko bardzo rzeczowa. Przeprowadziła dokładne badanie. Szczegółowo przekazała mi informacje na temat choroby i dalszego postępowania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
-
Gabriela Xxx ★★★★★
Opinia dotyczy wizyty u specjalisty endokrynologii Pani Marty Legutko. Pani doktor jest bardzo skrupulatna i zaangażowana, człowiek naprawdę czuje się zaopiekowany. To była moja pierwsza wizyta i jestem pozytywnie nastawiona, bo pierwszy raz ktoś tak sumiennie i rzetelnie przeanalizował wyniki badań i problem, z którym się borykam. Pani doktor wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczyła, przeprowadziła badanie USG. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Dzięki tej wizycie nareszcie wiem, że poczyniłam ogromny krok do przodu. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam każdemu kto szuka naprawdę bardzo dobrego endokrynologa.
-
Dominika Oleksa ★★★★★
Byłam wczoraj 26.11.2020 z córką na Usg ;) Córka zadowolona i to bardzo ;) Profesjonalna Pani doktor , pełna życzliwości, uśmiechu i z bardzo dobrym podejściem do dzieci ;) Pani na recepcji przemiła ;) Zdecydowanie polecamy z córką;) Pozdrawiamy ;)
-
Tomek J ★★★★★
Centrum Medyczne w którym panuje wspaniała atmosfera. Przyjmują tam wybitni specjaliści z Profesorem Majchrzakiem na czele, jest to bardzo dobry neurochirurg (co sprawdziłem na sobie). Przyjmuje tam również Pani Doktor neurolog Agnieszka Machowska-Majchrzak której porady również serdecznie polecam. Są to osoby do których mam pełne zaufanie i nie boję się Ich polecić.
-
D. Dzanek ★★★★★
Super miejsce! Świetna atmosfera!
-
Krzysztof Pasiak ★★★★★
Zdecydowanie polecam. Profesjonalna Pani doktor. Pełna życzliwości, uśmiechu i do tego pomocna, zaangażowana w sprawę pacjenta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Sensemed?
Centrum Medyczne Sensemed znajduje się przy Katowicka 21, 41-516 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Sensemed?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Sensemed pod numerem +48 797 021 021
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Sensemed?
Do Centrum Medyczne Sensemed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku