Przegląd katalogu
- 72 Łączna liczba firm
- 2.7 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 1% Ze zdjęciami
Znaleziono 72 wyników
Przeglądaj gmach sądu w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 72 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 2.7/5 na podstawie 2,288 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera gmach sądu z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec i innych.
“Bardzo miła, pomocna i sympatyczna obsługa w Biurze Obsługi Interesanta , na Ochronie też :)”
“Jeden z lepiej zorganizowanych sądów na śląsku z bardzo kompetentną kadrą orzeczniczą.”
“Dział ksiąg wieczysty działa szybko. Miła Pani wszystko sprawdziła, wytłumaczyła i sprawnie załatwiłem sprawę.”
“Zawsze wszystko było dobrze i sprawnie załatwione. Opinia dotyczy Wydziału Ksiąg Wieczystych, Cywilnego i Rodzinno Opiekuńczego. Z pozostałymi nie mieliśmy do czynienia. Polecamy.”
“2024 rok. Mimo tak wielu negatywnych opinii mój kontakt z Sądem w Tarnowskich Górach mogę określić jako pozytywny. Od wniesienia sprawy do wydania wyroku Sąd potrzebował 10 miesięcy. Wiadomo, każdy chciałby jak najszybciej ale jak dla mnie ten czas był akceptowalny. Edit 2025: Uczestniczyliśmy w Noc otwartych sądów. Bardzo fajna inicjatywa. Można było lepiej poznać budynek sądu oraz jego strukturę i charakter pracy. Polecam”
“Przemiła Pani w wydziale Ksiąg Wieczystych, grzecznie udzieliła niezbędnych informacji i z uśmiechem obsłużyła mnie b. szybko.”
“Bardzo miła Pani w DOK. Wszystko szybko wyjaśniła.”
“Jestem pełna uznania dla kompetencji Pani Joanny Sladek z sekretariatu Ksiąg wieczystych, podczas pierwszej rozmowy telefonicznej uzyskałam pomoc i poradę. Koniecznie trzeba dodać, że Pani jest osobą o dużej kulturze osobistej!”
“Jeżeli jesteś już na miejscu wszystko jest super. Mili sędziowie w pełni kompetentni tu pełna 5 lecz próby kontaktu telefonicznego graniczą z cudem trzeba zarezerwować sobie na ten cel przynajmniej dwa dni. I tu niestety muszę dać 1 gwiazdkę.”
“Wydział ksiąg wieczystych zasługuje na pochwałę. Wszystko udało się załatwić szybko, sprawnie i bez problemów :)”
“Bardzo dobra ocena Pani SSR Aleksandry Kożuch w ocenie wniosku skierowanego na podstawie fałszywych dokumentów medycznych oraz szeregu nieprawidłowości, czym organy ścigania się nie trudzą. Pomimo nieprawidłowości nawet osób pracujących na zlecenie sądu i na niekorzyść strony, której wniosek dotyczył to zostało, to najpewniej zauważone i nie przeszedł nikt, obok tego obojętnie, co skutkowało zwrotami wniosków ludzi, którzy myślą, że są bogami i sprawia im zabawę fałszowanie, niszczenie i traktowanie ludzi nawet w urzędach czy sądach, jak debili. Bardzo pozytywnie zaskoczony jestem również wyrokiem Pana SSR Pawła Wiewióra, który podchodzi do ludzi po ludzku. Więcej takich osób przydałoby się w polskich sądach, bo wiadomo, w jakich okolicznościach żyjemy.”
“Osoby, które pracują w biurze podawczym wydziału ksiąg wieczystych w Zawierciu oceniam bardzo wysoko. Nie zdażyło się, żeby odesłały mnie bez załatwionej sprawy. Są pomocne i zaangażowane w sprawy Klientów. Bardzo dziękuję wszystkim Paniom tam pracującym za pomoc i życzliwość :) pozdrawiam, Łukasz Wyszyński”
“Miałem do załatwienia wypis banku z księgi wieczystej dosłownie w 10 minut wszystko załatwione obsługa bardzo miła”
“Zespół specjalistów w swoim fachu. Wykonują bardzo ważne i potrzebne zadania. Co ważne: zawsze można liczyć na ich pomoc i wsparcie.”
“Wszyscy sędziowie z wydziału karnego potraktowali mnie w roli studentki na praktykach z szacunkiem i uprzejmością, a w trakcie procesów mogłam obserwować ich profesjonalizm. Pracownicy portierni również byli bardzo uprzejmi i pomocni”
“Pani Anna z Wydziału Ksiąg Wieczystych jest niesamowicie pomocnym i życzliwym człowiekiem, czuję ogromną wdzięczność za pomoc i wspaniale wykonaną pracę Pani Anny.”
“Jeden z nielicznych sądów, które odwiedziłem dotychczas, w którym nie ma problemów z miejscem parkingowym. W środku schludnie i czysto, zawsze miła obsługa, nie tylko na dziennik podawczym. Postępowania również sprawnie się toczą, jak powinni być w każdym sądzie”
“Posiadam bardzo pozytywne doświadczenia z Wydziałem Pracy tutejszego Sądu. Pracownicy wykazują się dużym profesjonalizmem, uprzejmością i sprawnym działaniem. Szczególnie warto podkreślić wysokie kompetencje kierownika wydziału – osoba doskonale zorganizowana, życzliwa i pomocna, co znacząco wpływa na dobrą atmosferę i sprawność obsługi. Duże uznanie należy się również zastępcy kierownika – Pan zawsze rzeczowy, dostępny i zaangażowany, z ogromną wiedzą i spokojem, który daje poczucie, że wszystko jest pod kontrolą. Sędziowie prowadzący sprawy są rzeczowi, merytoryczni i wnikliwi – widać, że każda sprawa traktowana jest z należytą powagą i starannością. Dziękuję za rzetelne podejście i kulturę pracy na wysokim poziomie. Pozdrawiam.”
“Czytanie akt odbyło się bezproblemowo, Pani w obsłudze ponocna i uprzejma.”
“Ja korzystałem z wydziału ksiąg wieczystych. I Panie obsługujące moje wnioski były bardzo miłe, poprowadziły mnie dosłownie za rączkę przez wszystkie ze składanych wniosków. Budynek jest ok, jedyny minus to brak miejsc parkingowych … ale na to niestety nie sposób zaradzić w miejscu z tak dużą kumulacją budynków służebności publicznej… generalnie bardzo pozytywnie.”
“Zgodnie z zasadami SPRAWIEDLIWOŚĆI i porządku prawnego !”
“Dział Księg Wieczystych: szybka, konkretna, pomocna obsługa. Jestem zaskoczony”