Przegląd katalogu
- 72 Łączna liczba firm
- 2.7 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 1% Ze zdjęciami
Znaleziono 72 wyników
Przeglądaj gmach sądu w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 72 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 2.7/5 na podstawie 2,288 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera gmach sądu z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec i innych.
“Super kierownik da radę załatwić pomógł w cały życiu moim zawsze dla ludzi”
“Mili pracownicy sądu jak również miła ochrona i można szybko załatwić sprawy sądowe”
“Najbardziej interesuje mnie art 148 paragraf 3 z repertuaru sądu kahalnego”
“Bardzo dobrze zorganizowana instytucja, czyli Sąd. Przy wejściu poprowadzi ochrona, jeśli ktoś nie wie gdzie się udać. Wydruk biletu do konkretnego działu jest super zorganizowany. Nikomu nie życzę pobytu w sądzie, ale niestety nie raz trzeba, nawet w niewielkiej sprawie.”
“Uwielbiam ten pałac i zawsze nim się zachwycam! Szkoda, że mieści się tam sąd, a nie jakieś wspaniałe miejsce dostępne do odwiedzania.”
“Adwokat kościelny dr Dawid Niemczycki.”
“Bardzo pozytywna wizyta, pracownicy bardzo pomocni. Godzina 11 praktycznie środek dnia, a sprawę załatwiłam od ręki (oświadczenie o niekaralności). Zdecydowanie polecam tą placówkę.”
“Adwokat kościelny dr Dawid Niemczycki.”
“Panowie z ochrony super organizują pracę instytucji. Pomagają wypełnić wnioski, zapłacić w automacie i kierują do odpowiedniego stanowiska. Każdy od samego wejścia czuje się zaopiekowany. Dziś po zaświadczenie o niekaralności była duża kolejka, ale nie trzeba było długo czekać. Przesympatyczni Państwo w pokoju nr 12 bardzo sprawnie, szybko, z uśmiechem wydają odpowiednie zaświadczenia. Brawo!”
“Bardzo miła i sprawna obsługa. Odebrałem zaświadczenie o niekaralności w mniej niż 10 minut. Pan ochroniarz, który dokładnie wskazuje drogę i jest bardzo miły i pomocny zasługuje na dodatkowy plusik”
“Potrzebowałam odpis wyroku. Jak najszybciej. Był to okres wakacyjny. Pani w informacji poinformowała mnie, że czeka się ok. dwa tygodnie. Ale na moją prośbę obiecała, że postara się, aby było to szybciej. I udało się. W pół tygodnia odpis był do odbioru. Bardzo dziękuję pani z informacji i z sekretariatu I Wydziału Cywilnego.”
“Byłam w tym sądzie dwa razy i dwa razy panie tam pracujące zrobiły na mnie świetne wrażenie. Miłe, pomocne, wszystko sprawnie załatwione. Tak powinna działać każda instytucja. Paniom dziękuję za życzliwość i pełny profesjonalizm.”
“Adwokat kościelny dr Dawid Niemczycki.”
“Mili i pomocni pracownicy sądu. Spotkaliśmy się z bardzo miłą i życzliwą obsługą zarówno Pana z ochrony jak również Pań pracujących w biurach. Byliśmy tam pierwszy raz i nie znaliśmy rozkładu biur. Pani z kasy sądu pomogła nam załatwić wszystkie formalności, bardzo dziękujemy.”
“Taka mała namiastka architektoniczna rodem z Berlina autorstwa Karla Friedricha Schinkla. Każdy obiekt historyczny, niezależnie od proweniencji, należy chronić i konserwować. Brawo Racibórz za taką postawę.”
“Opinia - Podziękowanie. Dla Pani Sędzi Ireny Piotrowskiej byłej Prezes Sądu Okręgowego w Katowicach. Zobowiązany jestem podziękować za: a) dobre serce i słowo b)wskazówki postępowania w życiu c) dziękuję dużą wiedzę, uczciwość prawdziwe postępowanie i wszystko co Pani Prezes uczyniła dla takich osób jak ja. d) Życzę zdrowia , szczęścia, Łask Bożych, Błogosławieństwa Bożego, samych przyjemnych, uśmiechniętych i spokojnych dni w domu i pracy e)"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" (Serdecznością i uczciwością i prawdą). św. Jan Paweł II. Marian Pawelec lat 80 - KIELCE. Wychowanek Państwowego Domu Dziecka w Działoszycach Kielce, Członek Krajowego Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków" NAZARET" dnia , 17 listopad 2019 r”
“Adwokat kościelny dr Dawid Niemczycki.”
“Profesjonalnie podszedł do mojej sprawy,znalazł dłużnika który winny był mi pieniądze”
“Bardzo mili pracownicy, od panów z ochrony po panie obsługujące interesantów, w poniedziałkowe popołudnie zero kolejek, sprawa załatwiona ekspresowo :) wnętrze budynku czyste, przyjemne, sporo ławek na których można usiąść w razie potrzeby”
“Bardzo miła obsługa, polecam :)”
“Po kapitalnym remoncie. Ochrona i bramka”
“Miła i kompetentna obsługa .Dziękujemy .Ponownie byłam w sierpniu 2020 roku w tym samym miejscu i kolejny raz doświadczyłam szybkiej , miłej i kompetentnej obsługi. Koronawirus jak wiemy jest- jednak tutejsza "załoga" nad nim panuje i przykładnie pracuje. Kolejny raz dziękuję. Dzisiaj tzn. 27.10.2021 roku zaistniała kolejny raz sytuacja konieczności załatwiania przeze mnie spraw w tym Sądzie . Oczywiście wszystko poszło sprawnie i kompetentnie ponieważ osoby tam pracujące znane są z fachowości i perfekcji w wykonywaniu czynności zawodowych oraz empatii i pomocy w sytuacjach trudnych dla petentów . Kolejny raz bardzo dziękuję i życzę owocnej pracy i wdzięczności obsługiwanych petentów. Dziękuję bardzo.”
“Dodzwoniłam się po dosłownie 3 minutach oczykawania. Pani w informacji wszystko dokładnie wyjaśniła. Więc obsługa interesanta szybka i sprawna. Jestem zadowolona”
“Oceniam tylko NOC OTWARTYCH SĄDÓW. Świetnie zorganizowane wydarzenie z wieloma ciekawostkami, eksponatami oraz koncertem muzyki filmowej. To był chyba najlepszy program na Śląsku! Cudowni pracownicy. Wnętrze dobrze utrzymane i efektowny dziedziniec.”
“Serdecznie dziękuję Pani Jolancie Kucz z Biura Obsługi Klienta przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej za okazaną życzliwość, cierpliwość oraz profesjonalną pomoc w załatwieniu mojej sprawy. Pani uprzejme podejście, rzetelna informacja i gotowość do wsparcia sprawiły, że cała procedura przebiegła sprawnie i bez stresu. Z wdzięcznością doceniam Pani zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą, które są dziś rzadko spotykane. Z poważaniem Bozena Gromanowska”
“Porządkowałam dokumenty w Wydziale V. - Księgi Wieczyste. Dobra organizacja, precyzyjne informacje i bardzo przyjazny stosunek do interesantów. W innych publicznych instytucjach nie zawsze tak jest. Dziękuję”