Próbowałam się dodzwonić na stanowiska informacyjne, na różne numery przez ponad 2 godziny i w ogóle nie odbierają telefonów, ciągle jakaś wkurzająca muzyczka i "jesteś następny w kolejce", potem połączenie zostaje przerwane. Widziałam kiedyś, że aż tylu petentów nie mają na informacji. Kawusia i ploteczki, za to biorą pieniądze :/
Opinie
-
Yola ★☆☆☆☆
-
D H ★☆☆☆☆
Bardzo stroniczy sąd pierwsza sprawa o alimety trwała dosłownie 2 minuty pani sędzia wstała i powiedziała na dzień dzisiejszy zdrowe wychowanie dziecka to 1000 zł proszę wyjść z sali I się dogadać gdzie były faktury wydatki na dziecko dzisaj przy rozprawie o obniżenie pani sędzia mówi że z powodu pierwszej decyzji z 2024 sad miał rację gdzie ja jako ojciec opiekuje się dzieckiem mam szeroki kontakt muszę płacić i tyle ja z tym idę do telewizji mój znajomy jest dzienikarzem i chętnie opiszę co się dzieje w tym sądzie
-
Klaudia Sosnowska ★☆☆☆☆
Ludzie którzy tam pracują to chyba za karę miałam dziś przyjemność tam przyjechać z dzieckiem 5 miesięcznym który był w wózku wejscie od strony inwalidzkiej zamknięte dzwoniąc dzwonkiem pan się odzywa nie miło mówiąc że to wejście tylko dla inwalidów a nie dla dziecka trzeba było samemu targać wózek po schodach a przy wejściu pań który tam stoi i wysłuchał z czym przychodzimy nie wpuścił mówiąc taki dokument tutaj się nie załatwia i kazał isc gdzie indziej po prostu nie dość że windy nie ma wejście dla inwalidów zamknięte to z wózkiem cie tam nie wpuszczą nie mili ludzie tam pracują , chamskie zachowanie do człowieka!!
-
Katarzyna Fara ★☆☆☆☆
Pani na infolinii= Śpiąca królewna. Zachowywała się jakby przed chwilą wstała a dzwoniłam o godzinie 14:30 w kółko mówiłam to samo i dalej nie docierały informacje
-
Michał Gawlas ★☆☆☆☆
Nie odbierają telefonu. Pierwszy w kolejce i tylko co chwilę przełączają mnie uparcie na muzyczkę od pół godziny.
-
Jakub Jakubowski ★★★★★
Jeden z lepiej zorganizowanych sądów na śląsku z bardzo kompetentną kadrą orzeczniczą.
-
Zygfryd Galański ★☆☆☆☆
Pani w biurze podawczym krótko obcięta , zafarbowana na czarno w okularach ma ewidentnie dość tej pracy , poraz czwarty miałem przyjemność a w zasadzie nieprzyjemność być obsługiwany przez tego kogoś i powiem tak, jest nieuprzejma po prostu wredna jest niekompetentna bo nie wytłumaczy nie doradzi nie pomoże jest sfrustrowana odbieraniem tych pism i wyżywa się na petentach, ta pani powinna pracować gdzieś w piwnicy z dala od jakichkolwiek ludzi . Mam nadzieję że ktoś kompetentny przeniesienie ją do tej ( piwnicy) , bo zanim pójdzie na emeryturę to jeszcze nie jednego petenta wyprowadzi z równowagi, delikatnie mówiąc.
-
imię nazwisko ★☆☆☆☆
Bardzo utrudniony kontakt, ciężko się dogadać, Pani z biura obsługi interesanta mało kompetentna i nie miła. Człowiek który pierwszy raz przychodzi do sądu nie musi znać się na wszystkim, taka osoba oczekuje wsparcia i odpowiedzi, a nie opryskliwych uwag ze strony osoby, która jest tam codziennie- jej pracą i obowiązkiem jest odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczące sprawy z jaką zgłasza się dana osoba.
-
Dariusz Kłys ★☆☆☆☆
Dawno nie spotkałem się z taką ścianą nie do przejścia , już 4 miesiące staram się dopisać punkt PKD do spółki zoo i za każdym razem coś nie tak . Siedzą 3 panie w sekretariacie , ale po co ? Przyszedłem po pomoc , a wyszedłem z niczym . Gorąco nie polecam !!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sąd Rejonowy w Gliwicach?
Sąd Rejonowy w Gliwicach znajduje się przy Powstańców Warszawy 23, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sąd Rejonowy w Gliwicach?
Można skontaktować się z Sąd Rejonowy w Gliwicach pod numerem +48 323 387 400
Jak można dotrzeć do Sąd Rejonowy w Gliwicach?
Do Sąd Rejonowy w Gliwicach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku