Przegląd katalogu
- 19 Łączna liczba firm
- 2.4 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 11% Ze zdjęciami
Znaleziono 19 wyników
Przeglądaj gmach sądu w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 19 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 2.4/5 na podstawie 217 opinii i ocen.
“Panowie przy wejściu bardzo pomocni. Oczywiste ,że większość ludzi dezorientowana bo nie przebywa tam regularnie i to bardzo ułatwia sprawność w załatwieniu spraw. Panie w krk kulturalne i przyznam szczerze ,że jestem mile zaskoczona. Chciałam to napisać publicznie ponieważ, forma komunikacji w państwowych placówkach jest zazwyczaj tak słaba przez brak kultury osobistej aż razi i jak ma to miejsce np. w Łodzi w sądzie dlatego przyjechałam specjalnie do Sieradza i wolę osobiście się przejechać niż patrzeć na żenadę.”
“Miła obsługa na bramce kontrol ej przy wejściu.”
“Sąd przyjazny profesjonalnym pełnomocnikom.”
“Chciałbym serdecznie podziękować Pani z działu V ksiąg wieczystych oraz Pani Referendarz za wzorową obsługę, profesjonalizm i życzliwe podejście do sprawy. Cały proces przebiegł sprawnie, rzetelnie i – co szczególnie warte podkreślenia – w atmosferze kultury osobistej i cierpliwości, którą rzadko dziś spotyka się w instytucjach publicznych. Dzięki takiemu podejściu cała procedura była dla mnie zrozumiała i bezstresowa. Z pełnym przekonaniem wystawiam ocenę najwyższą z możliwych – oby więcej takich osób w administracji publicznej.”
“Okolice i sam sąd ładne.....obsługa w sądzie superancka bo i milo i rzetelnie załatwili sprawę”
“Sprawnie i profesjonalnie przeprowadzona sprawa karna z oskarżenie prywatnego. Do regon przemiła i fachową pomoc w kancelarii. Polecam gorąco”
“Jak ktoś ma alergię i do tego kłopoty z jelitami to jak coś zje nie tak to wychodzi to na twarzy. Ponadto trzeba wiedzieć że z rodziną to się nawet na zdjęciach dobrze nie wychodzi. Moja przyszła żona żeby nie była skoligacona towarzysko z moją bliską rodziną.”
“Trochę mało miejsc parkingowych. Bardzo miła I pomocna Pani Sędzia. Sympatyczna osoba w szatni ii uprzejma ochrona.”