Sąd Rejonowy Wydział V Ksiąg Wieczystych
“Byłam w tym sądzie dwa razy i dwa razy panie tam pracujące zrobiły na mnie świetne wrażenie. Miłe, pomocne, wszystko sprawnie załatwione. Tak powinna działać każda instytucja. Paniom dziękuję za życzliwość i pełny profesjonalizm.”