Przegląd katalogu
- 97 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 97 wyników
Przeglądaj dostawa w Tarnowskich Górach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 97 wyników w Tarnowskich Górach, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 21,835 opinii i ocen.
“Miejsce nawigacji niezgodne z faktem rzeczywistym. Apteka znajduje się na ulicy Zamkowej a nie przy rynku. 5 gwiazdek za mega obsługę!”
“Dwa lata temu kupowałam słuchawki,Pan świetnie mi doradził,w tym roku też kupowałam i znów strzał w dziesiątkę!!! Bardzo dziękuję za fachowe doradztwo!”
“To moja pierwsza wizyta tu. Jestem zachwycona karmazynem z grilowanymi warzywami. Świetnie przyrządzony filet. Jestem ciekawa w jaki sposób kucharz przygotowałby steka. Może kiedyś się dowiem bo obecnie nie ma takiej pozycji w karcie. Przyjemny klimat. Wygodne krzesła. Na następnej wizycie zjadłam świetne carpaccio wołowe z kaparami i rukolą, przyprawione dokładnie tak jak lubię. Coś wspaniałego! Kaczka z batatami również godna polecenia. Bardzo polecam restaurację. Obsługa również na plus.”
“Pyszne boże nie dość że tanio to dobrze najlepszy kebab w okolicy co ja gadam w wojewódzstwie jakby księciunio ty był to by się sfajdał”
“Najlepsza pierś z kurczaka ze szpinakiem i serem jaką kiedykolwiek zamówiłam w restauracji.Miłe zaskoczenie.Miejsce godne polecenia , przy okazji wycieczki rowerowej po Segiecie lub spaceru.”
“Naprawdę dobry ramen. Wyróżnia się na tle innych ramenowni, w których byłam.Miła obsługa i fajna atmosfera, na pewno wrócę!”
“Super pizza w dobrej cenie. Bardzo miła obsługa i właściciel. Polecam!”
“Kuchnia prosta, bazująca również na podrobach co jest wielką zaletą. Ceny uczciwe jak porcje. Flaczki zachwycające, ozorki się rozpływały. Można przyjść na obiad jak również napić się piwka z przyjaciółmi. Organizują eventy. W ofercie również umilacz w postaci kotka, a kominek robi mega klimat. Obsługa przyjazna, warto zajrzeć.”
“Restauracja z klimatem klimatem. Jedzenie bardzo dobre, a placek po węgiersku nie do przejedzenia mega smaczny. Jedyna rzecz co nam sie nie spodobała, kuchnia wydaje nie w jednym czasie posiłki (jedna osoba dostała i zjadła, a druga czekała na swoje zamówienie)”
“Rewelacyjne bagietki! Własna bułka , świeże dodatki wszystko pięknie skomponowane. Bardzo pyszne ! Drugie danie to bolońskie tortellini, które było równie pyszne. Chętnie wpadnę zasmakować pizzy. Jeśli chodzi o wystrój- możnaby dopracować parę elementów :) Jedna z nielicznych restauracji otwarta do późniejszej pory, gdzie można zjeść "coś normalnego " na szybko. pomieszczenie małe, ale było gdzie usiąść. Jak narazie po pierwszym wrazeniu polecam.”
“Dziś rano, 12 stycznia, szukałam leku dla cioci po kilku aptekach i wszędzie usłyszałam, że lek jest na brakach i mam wrócić do lekarza. Dopiero w aptece Ziko farmaceuta rzeczywiście się zainteresował moim problemem i znalazł odpowiednik o tym samym składzie. Po konsultacji z lekarzem okazało się, że ciocia może bez problemu go stosować. Jedyna apteka, która pomogła. Dziękuję Ziko.”
“Bardzo dobry hot-dog i miła obsługa. Polecam !”
“Na czas i na miejsce. Cena akceptowalna. Ogrodzenie na prawdę dobrej jakości. Czego więcej chcieć. Ja polecam.”
“Wszystko ok, lizaki z witaminami na b wagę bardzo smaczne.”
“Wspaniałe rzeczy za przystępną cenę. Dobra jakość tkanin. Aleksandra to przemiła dziewczyna ❤ . Polecam”
“Dziękujemy Pani za wspaniałą obsługę. Polecamy i będziemy wracać.”
“ŚwiŚwietny taksówkarz. Zawsze na czas!Polecam”
“Polecam ten sklep, obsługa bardzo sympatyczna, szczególnie Pani Julia”
“Słodki i słony bufet na naszym weselu cieszyły się dużym zainteresowaniem. Smacznie i pięknie wykonane. Słodki bufet kolorystycznie dopasowany do wystroju sali. Po prostu OGIEŃ! Bardzo polecamy :)”
“Wspaniały wybór kwiatów u Mistrzów...”
“Polecam Stokrotkę na Łotewskiej 2 w T-Górach ...przemiła i zawsze pomocna obsługa ..uśmiechnięci ...Czysto ...towar zawsze świeży i dobrze wystawiony ...duży asortyment ...Jestem bardzo zadowolona i nie zmieniła bym Wad na żaden inny sklep ....mimo że mieszkam obok Biedronki ...Wszystkim klientom życzę takiej obsługi w sklepach jaką my mamy w Stokrotce”
“Profesjonalna obsługa, duży wybór win, bardzo dobry customer care. Polecam!”