Przegląd katalogu
- 104 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 104 wyników
Przeglądaj dostawa w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 104 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 46,732 opinii i ocen.
“Pizza bardzo dobra ‼️ Polecamy całego serca. Mieliśmy pizzę z dowozem do domu pizza po 45 min dotarła do nas bardzo ciepła kruche ciasto dużo składników mocne 5 ‼️”
“Bardzo miła obsługa, zamówienie na wiązankę udało się zrealizować zdalnie bez żadnych problemów. Polecam gorąco!”
“Szczerze, polecam! Super kontakt, bogaty asortyment. Pancernie zapakowana paczka. I najważniejsze dotrzymana obietnica, od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia do Paczkomatu nie minęły 24h. Jestem bardzo zadowolona.”
“Trafiłam przypadkiem zostanę na dłużej :) Organizowałam w Pizza Party 70te urodziny Mamy. Sala wystrojona pięknie, z klasą. Tematycznie przygotowana pod urodziny. Jedzenie 1 klasa, PRZEPYSZNE! Wszyscy goście się zajadali ze smakiem, dobierając kolejne porcje. Gdyby nie to, że brzuchy pełne wszystko by zniknęło. To co zostało poprosili do domu :) oczywiście ilość idealna, za dużo, nie braknie nikomu. Serdeczne podziękowania dla Pani Kucharki!! Jedzenie TOP! Ciasto najlepsze jakie jadłam w życiu! No i sam Szef ... bardzo dobry człowiek, który się zna na tym co robi, kompromisowy, starajacy się, aby klient był zadowolony! Współpraca na medal! Polecam z całego serca na imprezy okolicznościowe, ani Wy ani Wasi goście nie będziecie zawiedzeni tym miejscem!”
“Czasami bywamy, polecam. Pizza wielkie żarcie pyszna (zresztą jak i każda,której próbowaliśmy) to samo pieczonki.Bagieta jakoś tak nie do końca nam przypadła do gustu, ale zasadniczo kuchnia jest naprawdę pycha !!”
“Polecam. Przyszłam bez projektu, jedynie opisałam co chcę żeby było na koszulce a resztą zajął się już właściciel :)”
“Przeważnie pizzę zamawiam z maxi. Nigdy chyba nie czekałam dłużej niż godzinkę. Dostawcy zawsze mili i uprzejmi :)”
“Polecam serdecznie Zmówiłam katering komunijny oraz zimną płytę. Dania zostały przywiezione na umówioną wcześniej godzinę punktualnie. Wszystkie dania były ciepłe i świeże.”
“Miejsce wybrane spontanicznie okazało się strzałem w 10! Zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni, jedzenie pierwsza klasa, można powiedzieć smakuje jak u Mamy, potrawy przyprawione, świeże i bardzo smaczne, porcje bardzo duże, za obiad dla 4 osób z napojami mniej niż 100 zł. Warto dodać że zupa jest gratis do każdego dania. Szczerze polecam!!!”
“Super. Bardzo polecam. Pyszne jedzonko. Najlepszy kebab, który jadłam . Z wad to lokalizacja. Zawsze nie ma gdzie zapakować. Miła obsługa ale lokal to warto już odnowić ale to raczej do właściciela pytanie kiedy coś się tam poprawi w tym kierunku. Ogólnie polecam bo warto wydać na takie pyszne i dobrej jakości jedzenie kilka złotych. Pozdrawiam”
“Świetne miejsce. Baca robi klimat. W weekendy imprezowo, w tygodniu na spokojnie. Porcje ogromne. Żywność wysokiej jakości. Ceny jak najbardziej adekwatne. Polecam! Najbardziej lubię góral burgera. Na zdjęciu resztka schabowego ktoremu nie podołałem. Niektóre knajpy dają mniejszego na start a to jest mniej więcej 1/3. Do wieczora nic nie zjadłem ;)”
“Fajne i klimatyczne miejsce. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.”
“Kupiłem dziś telefon dla seniora w NEONET w Bytomiu ul Narutowicza po ok dwóch godzinach wyszło że nie działa klawiatura tzn przycisk 2.5.8 i 0 po kontakcie ze sklepem tylko zgłoszenie naprawy na gwarancji ale tutaj w tym NEONET nie było problemu z wymianą telefonu na nowy i sprawny Dziękuje za takie podejście do klienta napewno tam wrócę na zakupy.Obsługa miła i pomocna POLECAM ten konkretny sklep.”
“Całkiem przyjemna restauracja. Dania podane dość szybko, miła obsługa. Jedynie wystrój dość ubogi. Ale za to bardzo smakowała mi sałatka z kozim serem i burakiem!”
“McDonald’s to jedno z moich ulubionych miejsc, kiedy potrzebuję szybkiego, pewnego i smacznego posiłku. Za każdym razem, gdy tu przychodzę, jedzenie jest podane świeże, a obsługa działa sprawnie i bez zbędnego oczekiwania. Lubię tę restaurację za to, że mogę tu znaleźć bardzo duży wybór w menu, dzięki czemu każdy z domowników znajdzie coś dla siebie. Najczęściej wybieram dania z kurczakiem, bo są chrupiące i dobrze doprawione – zwłaszcza McChicken, McCrispy i oczywiście klasyczne nuggets. Jeśli mam ochotę na coś bardziej sycącego, to kanapki z wołowiną, takie jak Big Mac czy McRoyal, są zawsze przygotowane tak samo dobrze. To duży plus, bo wiem, czego się spodziewać i nie ma rozczarowań. W sezonie uwielbiam kanapkę Drwala, która zawsze wraca jesienią i zimą – sycąca, aromatyczna i idealna na chłodniejsze dni. Świetnie, że McDonald’s regularnie wprowadza takie limitowane nowości, bo dzięki temu menu się nie nudzi. Często jestem tutaj także z dzieckiem i muszę przyznać, że Happy Meal jest świetnie skomponowany – można wybrać zdrowsze dodatki, jak jabłka czy marchewkę, a zabawki zawsze robią furorę. To naprawdę dobre miejsce na szybki obiad z maluchem. Dużo dobrego mogę też powiedzieć o opcjach wege – McPlant smakuje naprawdę dobrze i świetnie sprawdza się, kiedy mam ochotę na coś lżejszego. Do tego ulubione frytki, McFlurry albo kawa z McCafé i mam gotowy, szybki zestaw na przerwę w ciągu dnia. Lokal jest zwykle czysty i zadbany, stoliki sprzątane na bieżąco, a zamówienia wydawane szybko — także przez kioski samoobsługowe, które bardzo ułatwiają składanie zamówienia. Podsumowując: McDonald’s to pewne, szybkie i smaczne jedzenie, duży wybór w menu i idealna opcja na rodzinny obiad, przekąskę w biegu albo coś na wynos. Zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto lubi klasyczne fast-foody, sezonowe nowości i wygodę.”
“Bardzo miła i kompetenta obsługa. Przy małym problemie z receptą i lekiem Pani farmaceutka stanęła na wysokości zadania i sprawa została pomyślnie zalatwiona. Polecam!”
“Pierwszy raz zamówiłam pizzę w Dominos. Cieszę się, że zrobiłam to jeszcze przed przeczytaniem opinii. Bo pewnie by mnie zniechęciły. Pizza (Diavola na grubym cieście) była bardzo smaczna! Duża, dobre ciasto, odpowienia ilość składników. I cena przystępna. Skrzydełka BBQ również bardzo dobre. Z pewnością jeszcze skorzystam :) Edit: kolejne zamówienie równie udane! Błyskawiczna dostawa, wszystko dotarło gorące. Diavola będzie u mnie częstym gościem :) Edit2: kolejne zamówienia i nadal wysoki poziom! Do polecanych pizz dorzucam BBQ BACON BURGER - niebo w gębie :)))”
“Od dłuższego czasu zbieraliśmy się z partnerem na kebaba do Amira. Partner wybredny i nieufny bo często zawodzilismy się na kebabie( bo za mało mięsa,za dużo rurówek,bez sosu,mięso słone lub coś co nie powinno znaleść się w kebabie ) no i weszliśmy w środku tygodnia...a tu taka niespodzianka! Mięso idealne! Soczyste na całej długości placka,surówki też smaczne (nie ze słoika tak jak to czasem bywa) sos idealnie nie za dużo nie za mało...szok ja oczywiście byłam testerem i kupiłam pierwsza za chwile partner kupił i dostał mega porcje ☺️ polecam”
“Najświeższe kwiaty w całym województwie. Super wiązanki przygotowane przez sympatyczną właścicielkę.”
“Pizza pyszna, obsługa mila. Dziękujemy za paluszki dla dziecka ;)”
“Zamówienie pyszne.pl. Jedzenie było u nas po 40 minutach (750m). Jedzenie ciepłe. Frytki - dobrze wypieczone, przyzwoity ser, fajnie opakowane. Kebab - sos intensywny i gęsty, warzywa bardzo świeże, mięso w porządku. Można polecić jako szybki posiłek”
“Byliśmy na kolacji. Zamówiliśmy żurek w chlebie - rewelacyjny (prawie tak dobry jak mojego Dziadka ;) brakowało mi tylko grzybków) gęsty i przepyszny. Na drugie był schabowy na smalcu z serem góralskim - olbrzymi, dobrze wysmażony. Oraz golonka - matko jedyna to jest gigant! To nie jest do zjedzenia na raz ! Ale jakie to jest dobre - ojej! Pyszne mięsko! Wszystko mięciutkie i delikatne, samo odchodzi od kości. No rewelacyja! A zapomniała bym o ziemniaczkach - jedne z lepszych jakie jedliśmy! Kapusta także bardzo dobra. Obsługa (to też ważny element) bez żadnego zarzutu - super kobietki - miłe, uśmiechnięte i pomocne! Pewnie jak będziemy znowu kiedyś na Śląsku wrócimy wypróbować jeszcze burgery! Nam osobiście bardziej klimat w środku odpowiada niż na ogródku. Ale na dobre mięso ( jak u mamy) na pewno polecamy miejscówkę!”
“Dziwią mnie te oceny szczerze mówiąc... Od długiego czasu zamawiam przez pyszne kebab amerykański/samo mięso/zwykły i serio jest to mega dobre... Może ja mam dziwny gust ale cenowo i smakowo wymiata. Ja tam lubię jak frytki w tym kebsie są już miękkie, a tortilla z zewnątrz chrupiąca a wewnątrz miękka. Sosy też dobre ostry/łagodny. Mięso może delikatnie czuć że trochę inne w porównaniu np. to armana ale dla mnie jest git”
“Witam. Jedyna apteka w Chorzowie czynna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Polecam.”
“Kupuje w tym salonie biustonosze i nie tylko Bardzo mila obsluga Troszczy sie o klienta Czuje sie w tym sklepie bardzo dobrze Oraz w bieliznie ktora kupuje i nosze na codzien Polecam serdecznie”