Przegląd katalogu
- 496 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 99% Ze zdjęciami
Znaleziono 496 wyników
Przeglądaj dostawa pizzy w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 496 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 393,986 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa pizzy z miast takich jak Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Gliwice, Ruda Slaska i innych.
“Absolutnie rewelacyjna sałatka z piersią kaczki sous-vide (przy czym porcja duża i naprawdę sycąca), pierś z kurczaka tą metodą również, pięknie podane, fajny klimat wieczorem, warto.”
“Byliśmy z mężem i córką pierwszy raz w tej restauracji. Wszystko było bardzo smaczne, a obsługa miła i pomocna. Jedynym drobnym minusem była pizza – było w niej trochę za dużo kukurydzy, jak na nasz gust. Poza tym wszystko na duży plus. Na pewno jeszcze wrócimy, żeby spróbować innych dań!”
“Niepozorne miejsce, jak podjechałem pod adres myślałem że to jakaś pomyłka. Po wejściu na piętro okazuje się, że to naprawdę na fajnym poziomie restauracja. Bardzo dobry, treściwy żur gdzie nie żałowano dodatków i przede wszystkim dobrej jakości kiełbasy pokrojonej w kostce. Rolada śląska była delikatna, bogato wypełniona, kluski śląskie były super, właśnie coś takiego chciałem zjeść przejazdem przez Śląsk. Co do minusów: rozwodniona lemoniada, niewarta swojej ceny oraz to, że żurek mial być z jajkiem ale nie był. No i obsługa mogłaby bardziej się interesować gośćmi, nie macie aż tyle stolików, by nie ogarniać. Stoliki siedzące obok mnie zamówiły napoje po czym musiały się upominać. Obsługa do dodatkowego przeszkolenia. Podsumowując: Warto tu zajechać na obiad.”
“Pyszne jedzenie. Mój schabowy z kością był cudowny pachnący, chrupiący ojej... marzę o nim by jeszcze raz zjeść. Drink mojito piękny i pyszny. A na wynos 4 pizze - najlepsza nduja i salsiccia bianca . Lokal bardzo ładny dekoracyjny. Obługa bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Dla dzieci jest plac zabaw- super. Na pewno wrócę. Dziękuję i pozdrawiam kucharza.”
“Przyjemne miejsce z super klimatem. W jednej z salek można podziwiać przez okno przejeżdżające pociągi (co dla mnie było bardzo ciekawe i na plus). Miła obsługa, wszystko sprawnie i szybko podane. Jedzenie przepyszne! Naleśniki cudowne, bardzo bardzo smaczne. Do dyspozycji są również gry, które mogą dodatkowo umilić czas.”
“Dzisiejsze spotkanie w tym miejscu było bardzo przyjemne. Panie kelnerki przemiłe, odpowiadały na wszystkie pytania. Jedzenie - makarony, pizza bardzo dobre. Grzaniec i drinki - szczególnie grinch - podane w bardzo ciekawy sposób i są bardzo dobre :)”
“Pizza smaczna, herbatka zimowa również. Bardzo miła obsługa. Nie ma się do czego przyczepić. Cudowny klimat.”
“Bardzo miła obsługa i atmosfera wewnątrz lokalu. Jedzenie ciepłe, elegancko podane i niezwykle smaczne. Przystępne ceny, polecam.”
“Przepyszna pizza w kameralnym miejscu tuż obok parku. Latem jest ogródek, zimą raczej niewiele miejsc, proponuję rezerwację (żadnych problemów przy odpowiednim wyprzedzeniu). Ja osobiście 'zafixowałem' się na pizzy classic, którą na miejscu sączę autorską oliwą z czosnkiem i w zasadzie nie mam żadnej alternatywy w Katowicach (konkurencja na podobnym poziomie ma ceny x2), ale niewatpię że pozostałe pozycję menu trafiają w gusta równie celnie, bądź lepiej, wszystko przede mną ;) POLECAM, dread z permanentnym gastro i wielokrotnie zadowolony klient ;) Laurka się należy, pozdrawiam miłą obsługę;)”
“Świetna carbonara, pizza doskonała, moja żona stwierdziła, że najlepsza jaka jadła w życiu. Ogródek mały, ale miejsca starczyło. Jedynie ta obsługa… dajcie im jakiś rozweselacz, co by nie chodzili tacy smutni, nauczcie słów “proszę” i “dziękuję” i będzie super, bo to na prawdę zniechęca do przebywania w Waszym lokalu.”
“Restauracja zrobiła na mnie świetne wrażenie! Jedzenie było naprawdę pyszne – od aromatycznej pizzy, przez soczyste burgery, aż po smaczne, domowe obiady. Wszystko świeże i starannie przygotowane. Obsługa bardzo miła i pomocna, dzięki czemu cały pobyt był wyjątkowo przyjemny. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka dobrego jedzenia i przyjemnej atmosfery!”
“Bardzo miła wizyta! Obsługa na najwyższym poziomie – pan Karol był niezwykle uprzejmy, uśmiechnięty i pomocny. Doradził nam świetne dania – burgery i makaron były przepyszne, a wszystko zostało podane szybko i z dużą dbałością. Widać, że pan Karol zna się na swojej pracy i dba o komfort gości. Zdecydowanie wrócimy!”
“To już trzecia impreza jaką organizowałam w tym lokalu. Dodam, że każda była w zupełnie innym stylu od chrzcin po 40tkę w klimacie przebieranym. Każda z nich zrobiona na najwyższym poziomie, zgodnie z oczekiwaniami oraz wskazówkami co do menu i wystroju . Właścicielka bardzo zaangażowana, z milionem wskazówek, pomysłów i z ogromną inicjatywą. Zdecydowanie polecam.”
“Miejsce jak miejsce nic szczególnego, ale pizza poezja. Moje kubki smakowe mile połechtały przepyszne dodatki. Ciasto idealnie upieczone. Przemiła obsługa. Nie pojadę już do Włoch tylko do Cibo Pazzesco co wszystkim polecam.”
“Wyznacznikiem dobrego lokalu jest jakościowy produkt i stała ekipa pracowników i to znajdziecie w "U Francesco". Bardzo smaczna pizza w klasycznym stylu, pyszne przystawki, szeroki wybór napoi. Naszym faworytem jest pizza Fume z wędzoną scamorzą i bardzo ciekawa w smaku Arancione. Pizza równie dobra w lokalu, jak i w dowozie. Latem w lokalu można zjeść pizzę w ładnie urządzonym ogródku, a auto swobodnie zaparkować na dużym parkingu.”
“Obsługa w tej restauracji zasługuje na ogromną pochwałę – bije od niej dobra energia i czuć, że pracownicy naprawdę lubią to, co robią. Wystrój wnętrza robi duże wrażenie – połączenie klimatu góralskiego i morskiego daje wyjątkową atmosferę. Warto też pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji, bo lokal zdecydowanie cieszy się zainteresowaniem. Jeśli chodzi o jedzenie – rosół był bardzo dobrze doprawiony, widać, że kucharz nie boi się używać przypraw. Rolada wieprzowa miękka, smaczna, a do tego przyzwoite kluski śląskie i bardzo dobra czerwona kapusta. Placki z polędwiczką w sosie grzybowym smakowały świetnie, z dużymi kawałkami grzybów, choć danie było podane w letniej temperaturze – mogłoby być cieplejsze. Kotlet również wypadł dobrze, idealnie komponował się z serem, boczkiem i pieczarkami. Miłym gestem było przy opłacaniu rachunku garść cukierków. Czas oczekiwania nie był uciążliwy – napoje pojawiły się po ok. 6 minutach, a dania główne po ok. 20 minutach od złożenia zamówienia. Podsumowując – restauracja z wyjątkowym klimatem, świetną obsługą i dobrym jedzeniem. Zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić.”
“Sobotni wieczór, w lokalu kilka osób. Zamówiłem pizzę na wynos i nie czekałem za długo. Nie zamówiłem tej, na którą się nastawiłem, bo zabrakło składników. Ale to nawet na plus, bo znaczy, że wszystko świeże i schodzi. Obsługa miła, płatność kartą. W samym lokalu pachnie dymem z pieca opalanego drzewem. Pizza cienka, ale nie za cienka-ciasto stoi, ale nie jest też wyschnięte. Składniki świeże i bardzo dobre. Szynka dojrzewająca super! Są tylko 2 rozmiary, a szkoda! Bo mała jest mała, a duża jest normalna. Parkingu raczej nie ma. Co prawda jest mały plac naprzeciw lokalu, ale to raczej "dzikie" miejsce. Byłem pierwszy raz i mam ochotę wrócić.”
“Bardzo smaczne jedzenie! Ładnie podane, gwiazdki Michelin nie ma, Natomiast co jest to solidna kuchnia i podstawa by zostać jednym z miejsc gdzie uwielbiają chodzić Gliwiczanie. Pamiętam jeszcze dziś historię baru Bartosz gdzie później nastąpiła zmiana na od wiązem, natomiast lokalni rezydenci od lat chodzili na te specjały. Nikt tu wyszukanej kuchni, ani pięknych wnętrz nie znajdzie. Znajdzie za to dobre świeże dania, normalne ceny i masę lokalnych ludzi którzy nawet w tygodniu okupują to miejsce.”
“Jedzenie naprawdę przepyszne, totalny brak uwag. Bardzo miła uśmiechnięta kelnerka, też brak jakichkolwiek uwag. Za pizze, makaron, piwo i cole zapłaciłem niecałe 100 zł, zresztą wstawiłem aktualne menu. Serdecznie polecam. P.S. Pierwszy raz próbowałem oliwy cytrynowej, dziękuję za nowe doświadczenie.”
“Pizza pyszna, i duża jest naprawdę duża na2 osoby, pyszne czekadełko i bardzo miły Pan. Polecamy ❤️”
“Skromny wystrój. Jedzenie smaczne. Byłem gościem zaproszonym na imprezę urodzinową. Był tort. Była kawa. Było ciepłe jedzenie i zimna płyta. Smakowało. Że zdjęć to tylko obrazy ze ściany.”
“Bardzo dobra pizza dnia, duża w cenie 38 zł Ciasto chrupkie a ranty puszyste.”
“Karczma Sękata to wyjątkowe miejsce na mapie Rybnika. Tutaj każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Polecamy pizzę, sałatki oraz obiady dnia które są zawsze świeże i pachną różnorodnością. Obiady dnia dostarczona są zawsze punktualnie w pięknych opakowaniach. W Karczmie Sękatej dobro klienta stawia się zawsze na pierwszym miejscu. Uprzejmość personalu, uśmiech na twarzy oraz grzeczność przeplata się z dużym doświadczeniem i radą co do wyboru jedzenia. Polecamy wszystkich! Skorzystamy ponownie.”
“Wpadliśmy przelotem, ale okazało się, że było bardzo smacznie. Zamówiliśmy małą pizzę i focaccie z dodatkami. Pizza może nie neapolitana, ale smaczna, bo z dobrych produktów. Kanapeczki za to boskie. Jeśli z grillowanym tuńczykiem i kaparami oraz z pieczonymi buraczkami i kozim serem. Przepyszne były. Polecam bardzo”
“Kiedyś pizza była średnia , odpuściłem o teraz dałem jej szansę, zamówiłem s piątek i była świetna, dziś także i super dlatego wystawiam opinie bardzo dobra bo pizza mocno zyskała przez ten czas i jest bardzo dobra także mamy dwie świetne pizzerie w Tychach Happy i Slize”
“Polecam naprawdę to miejsce. Byłem tutaj dwa lata temu przed koncertem Rammstein. Przyszedłem do tej restauracji i... to będzie mój osobisty punkt jeżeli jeszcze kiedykolwiek odwiedzę Katowice lub właśnie Chorzów. Dzisiaj gdy dodaję ten komentarz, jestem właśnie obecny w punkcie przed Festiwalem i po dwóch latach dania śląskie (regionalne) oraz piwa rzemieślnicze Klekot, poezja! Polecam to miejsce turystom, polecam to miejsce dla smakowiego jadła! W końcu polecam spróbować prawdziwego śląskiego jadła: zurek oraz rolady z kluskami i z kapustą modrą.”
“Pizza pyszna, świeże składniki i chrupiące ciasto. Obsługa bardzo miła i pomocna, atmosfera przyjemna. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu!”
“Nie jest to Włoska pizza ale mega cenię, bo w dowozie i na imprezie właśnie taka pizza robi najlepszą robotę! Jak ktoś oczekuje iście włoskiej picki to nie tutaj. Tutaj jest opcja grubego ciasta, sos czosnkowy, i dodatków polskich cała masa. Na imprezę idealne. Przetrwa dowóz a nie jak wszystkie włoskie dojedzie zimna i pognieciona. O klimacie i obsłudze wiele nie mogę powiedzieć bo zawsze biorę na wynos/ w dowozie ale miejsce wydaje się przyjazne:)”
“Przejazdem przez Dąbrowę Górnicza natknęliśmy się przypadkiem na tą pizzę i strzał w 10. Obsługa bardzo miła, co najważniejsze pizza 10/10. Polecam”
“Przyjemne miejsce na rodzinny obiad. Byliśmy w niedzielę w porze obiadowej, w deszczowy dzień (więc ogródek był zamkniety), ale na szczęście znalazł sie wolny stolik. Sporo bylo całych rodzin na obiedzie, z dziećmi. W lokalu jest dość gwarno, ale nie przeszkadza to w rozmowie, bo są dość duże odstępy między stolikami. Jedzenie nam bardzo smakowało. W moim makaronie Tagliatelle Gamberi niestety trafił mi sie jakiś bardzo ostry kawalek/pestka z papryczki, więc danie z pikantnego zrobiło sie nieznośnie ostre, ale sądzę ze po prostu pechowo trafiłam. Szczerze polecamy i na pewno chętnie wrócimy.”