Dobry lokal serwujący pizzę w stylu polskim. Jedzenie smaczne, sosy domowej roboty. Obsługa miła i lokal ma swój klimat. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Jerzyk w Podróży ★★★★☆
-
Tomasz ★★★★★
Nie jest to Włoska pizza ale mega cenię, bo w dowozie i na imprezie właśnie taka pizza robi najlepszą robotę! Jak ktoś oczekuje iście włoskiej picki to nie tutaj. Tutaj jest opcja grubego ciasta, sos czosnkowy, i dodatków polskich cała masa. Na imprezę idealne. Przetrwa dowóz a nie jak wszystkie włoskie dojedzie zimna i pognieciona. O klimacie i obsłudze wiele nie mogę powiedzieć bo zawsze biorę na wynos/ w dowozie ale miejsce wydaje się przyjazne:)
-
Draco Kom ★★★★★
Świetna restauracja z przepyszną pizzą oraz deserami które zachwycają smakiem i są estetycznie podane. Było to świetne zwieńczenie posiłku, które pozostawiło bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa była uprzejma i sprawna, co dodatkowo podniosło komfort wizyty. Restauracja ma przyjemną atmosferę, sprzyjającą zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i spokojnym posiłkom rodzinnym.
-
Natalie (HaNatka) ★★★★★
Lokal z własnym parkingiem oraz bardzo ładnym i zadbanym ogródkiem. Ceny przyzwoite, bardzo szybka i miła obsługa, Pani kelnerka uraczyła naszego pieska miską wody w upalne sobotnie popołudnie. Pizza bardzo smaczna, wyszliśmy najedzeni i w pełni zadowoleni. Polecamy to miejsce. Chętnie jeszcze kiedy wpadniemy!
-
Rafal Chmielewski ★★★★★
Smaczna pizza, nie żałują sera i składników. Jedyne czego mi brakowało to jakiejś dobrej oliwy do pizzy. Ceny normalne, lokal i toalety czyste. Obsługa miła, a na zamówienie nie czekaliśmy długo. Lokal dość nie duży, więc o stolik w godzinach szczytu może być trudno. Lokal między blokami, więc z parkingiem też dość słabo.
-
drillishit ★☆☆☆☆
Pizza sama w sobie nawet dobra, chodź lekko spalona(lekki posmak węgla). O sosach nie będę się wypowiadał, były tak gęste, że trzeba było je gryźć i były bez smaku. Dostawa trwała ponad dwa razy dłużej niż miało być. Nie polecam, jedna gwiazdka.
-
Adam Pawlak ★★★★★
Dużo składników, jak widać pizza znika szyyybko , dużo sera, dużo oliwek salami wszystko jak najbardziej ok! Wszystko swieze ! Jak zawsze pizza na medal , ciepła wypieczona idealnie. Jak zawsze ambrozja:-) szczerze polecam
-
Miki Karuzo ★★★★★
Pizza bardzo dobra, duży wybór. Sosy świetne szczególnie czosnkowy. Jedyny minus to czas oczekiwania na dostawę ale warto. Pomimo minimum godzinnego oczekiwania pizza zawsze przyjeżdża gorąca
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ambrozja?
Ambrozja znajduje się przy Ks. Grzegorza Augustynika 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ambrozja?
Można skontaktować się z Ambrozja pod numerem +48 322 683 838
Jak można dotrzeć do Ambrozja?
Do Ambrozja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku