Zamówienie z dostawą. Zaczynając od zupy to czuć, że z proszku albo jakaś chemia, niestety. Jeśli chodzi o drugie danie, zamówiłem roladę z kluskami. Kluski miały w sobie pełno grudek, trochę taka ciapa, mąkę czuć z pół metra. Sos w porządku, trochę mało wyrazisty. Co do rolady to bardzo dobra, gdyby poprawić sos to by była super. Jeśli chodzi o czas dostawy to niestety zamówione po 12:00 i 1.5h trzeba czekać. Daje 3 gwiazdki.
Zdjęcia
Opinie
-
Mikołaj Środa ★★★☆☆
-
Amanda Samol ★★★★★
Zamówiłam sobie do pracy jedzonko,bardzo dobre. Wszystko na czas przywiezione. Ogólnie polecam :)
-
Krystian Ixiński ★☆☆☆☆
Jedzenie niezbyt smaczne, zupa pomidorowa wodnista, mało smaku i porcja nie zbyt duża, wzięta z dania dnia, może z karty było by więcej. Placek po węgiersku dosyć duży, ale czuć od niego przypaleniem, mało mięsa i sos słaby w smaku, dobry ogórek kiszony, jak za 29zł możnaby spodziewać się czegoś lepszego. Lokal czysty i zadbany, w miarę szybka obsługa. Jest tanio, czy jest dobrze?, jest tanio ....
-
Patryk Mazurek ★★★★★
Świetne miejsce, pyszne obiady, duże porcje w niewysokich cenach. Miła obsługa.
-
beata biernacka ★★★★★
Bardzo dobre i świeże jedzenie. Do tego dość duże porcje. Polecam.
-
Strzempion1 ★☆☆☆☆
Restauracja tragiczna a obsługa jeszcze bardziej pani nie miła przy której składałem zamówienie i jedzenie tragiczne zamówiłem roladę z ziemniakami i surówka i rosół Zupa tragiczna strasznie mdła i słona a drugie Danie nie jest na pierwszy rzut oka za pyszne i tak mi się też wydawało i się nie myliłem ziemniaki nie dogotowane na całym talerzu porozwalane jedzenie. Osobiście nawet mojemu psu bym tego nie dał
-
Angelika Kur ★☆☆☆☆
Niestety ale jedzenie które otrzymaliśmy było dramatyczne. To nie jest nasze pierwsze zamówienie w tym miejscu, jedzenie kiedyś było smaczne a porcja spora. Dzisiaj otrzymałam filet z kurczaka który miał bardzo dziwna konsystencje (jakby twarda skóra, lub wysuszone mięso), wielkość fileta to chyba nawet nie jedna trzecia małej piersi, do tego posiadał błonę oraz liczne przerosty (co w piersi rzadko się zdarza). 1/3 tej małej porcji poszła do kosza. Do tego zamówione zostały pierogi z mięsem ciasto grube i twarde a farsz suchy. Całość dopięli spóźnienie z zamówienie o 35 minut. Więcej na pewno nie zamówimy a szkoda bo jedzenie było kiedyś dobre.
-
Hubert Kołodziejczyk ★★★★☆
A więc tak dziś skorzystałem z Państwa usług pierwszy raz, zamówiłem devolaille z kapustą zasmażaną oraz zalewajkę,zacznę od devolaille na prawdę tak dobrego nie mialem okazji nigdzie jak do tej pory zjeść soczysty mięciutki rozpływający się w ustach dobrze doprawiony,na prawdę aż rozważam zamówić drugi raz, odnośnie kapustki zasmażanej również smaczna szkoda tylko że mało w niej boczku bo uraczyłem tylko dwa małe kawałeczki.Teraz przejdźmy do zupy,jest dobra nie robi wow ale zjadliwa,niestety słabo doprawiona.Jedzonko przyjechało ciepłe na pewno jest to miejsce w którym warto zjeść szkoda tylko że ta zupa taka średnia popracujcie nad tym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rodzinne Bistro?
Rodzinne Bistro znajduje się przy Droga Wojewódzka 910 24, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rodzinne Bistro?
Można skontaktować się z Rodzinne Bistro pod numerem +48 536 861 420
Jak można dotrzeć do Rodzinne Bistro?
Do Rodzinne Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku