Ciągłe zmiany w meni. Albo leczo z poprzedniego dnia albo ogórki ( najszybszą alternatywa) zamiast jarzyny wg meni.
Zdjęcia
Opinie
-
Teresa Karyś ★★★☆☆
-
Beate Birke ★☆☆☆☆
Poraz pierwszy i ostatni chciałam z rodziną zjeść w bistro coś na ciepło długie czekanie to nic a jedzenie obrzydliwe .spalony zimny hamburger frytki z kawałkami spalonej panierki po kotletach i w innym daniu starą lodową sałatą i nie świeży kurczak a talerz udekorowany zwiędnięta rukolom i włosem kucharki .stracone nie małe pieniądze reklamacja też nie uwzględniona personel schował się na kuchni nie polecam
-
Sonia Sonia ★☆☆☆☆
Nie polecam! W bistro „pyszny” cheeseburger za 15 złoty i dodam jest on z mikrofalówki taki typowo jak to się mówi świński z budki, rozgotowane tragiczne pierogii i naleśnik sprzed tygodnia. Za cały zestaw i wodę niegazowaną zapłaciłam „jedynie” 50 zł. Nie było by źle jednak w bistro z FASTFOODOWYM jedzeniem (chyba nie do końca wiadomo tam co to oznacza) w Aqua parku (gdzie wykupujesz bilet na godziny) na powyższe posiłki czekałam … 20 minut. Oczywiście za ZMIANĘ sosu na czosnkowy jedynie złotówka dopłaty. Aa zapomniałabym.. Pani zapomniała dodać do cheeseburgera cebulki prażonej i jak zwróciłam na to uwagę po 2 kęsach bo wtedy zauważyłam odpowiedziała mi…”mogę Pani dosypać”, porażka.
-
ravdiamond ★★★★☆
Dania domowo-barowe. Zestaw dnia w tygodniu 26zł (bez kompotu). W bistro strasznie duszno i parno, brak świeżego powietrza. Dania mi smakowały. Panie donoszą do stolików (przy kasie otrzymuje się numerek na stół). Możliwość płacenia kartą. Dostępne wc. Kompotu powinno być trochę więcej.
-
Mateusz Jaroń ★★☆☆☆
Długi czas oczekiwania (na gofra czekałem 20 min) do tego był zimny. Nie miła obsługa, nie polecam.
-
Oliwka 1983 ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie.
-
Jadwiga Jakielaszek ★★★★★
Świetne miejsce,miła obsługa i dobre jedzenie.
-
Merry ★★☆☆☆
Jedzenie średniej jakości, typowo jak jest się bardzo głodnym. Tanio i nie ma co dużo oczekiwać. Jednak pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że Pani za barem kwestionuje co zamawiam. Żenada
-
Grzegorz M ★☆☆☆☆
Oceniam gofry. Zimne w środku, prawdopodobnie odmrażane, na pewno nie wypiekane na miejscu. Śmietana sztuczna. Gofer z "owocami" miał 4 plasterki ananasa z puszki i tyle. Gorszych nie jadłem, tragedia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro nemo?
Bistro nemo znajduje się przy Aleja Róż 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Bistro nemo?
Do Bistro nemo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku