Przegląd katalogu
- 168 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 168 wyników
Przeglądaj atrakcje turystyczne w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 168 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 50,008 opinii i ocen.
“Bardzo sympatyczne miejsce. Miła obsługa, czysty pokój i pyszne śniadanie. Jeśli komuś przeszkadza uliczny hałas, wystarczy poprosić podczas rezerwacji o pokój od ogrodu. Troszkę daleko od centrum, ale przystanek autobusowy niedaleko ;)”
“Polecam. Niezapomniane wrażenia z wycieczki do Norwegii. Serdeczne podziękowania dla pilota Pawła, profesjonalizm w 100% i oczywiście kierowców Staszka i Grześka. Już czekamy na następne wyjazdy dalej na północ.”
“Jeśli szukasz Profesjonalisty który odmieni twoje włosy to właśnie jest to miejsce, które z pełnym przekonaniem mogę polecić. Od samego wejścia widać profesjonalizm zespołu - salon jest estetyczny, czysty, a obsługa sympatyczna i zaangażowana. Widać, że klient jest tutaj traktowany indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i kondycji jego włosów. Pracują na wysokiej jakości produktach, które poprawiają wygląd nawet najbardziej zniszczonych włosów. Zdecydowałam się na przedłużanie włosów, procedura przebiegała szybko, a efekt końcowy jest spektakularny. Moje włosy prezentuję się nareszcie naturalnie i pięknie, bez widocznych miejsc łączenia. Dzięki profesjonalnym poradom, dowiedziałam się jak odpowiednio o nie dbać, aby długo cieszyć się ich wyglądem. Dla osób, które mają problem z łamliwością, suchością czy zniszczeniem włosów, Vivian oferuje zabieg regeneracyjny, który naprawdę przywraca życie fryzurze. Polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje włosy na najwyższym poziomie! Dziękuję Pani Natalii i całemu zespołowi! Jesteście mistrzami w swoim fachu! ”
“Tor saneczkowy na stoku Dębowca w Bielsku-Białej jest doskonałą pobliską atrakcją, która zapewnia mnóstwo radości, odrobinę szaleństwa, jest idealnym miejscem na rodzinne wypady. Jeśli wybierasz się na spacer w góry … musisz sprawdzić. Polecamy wszystko i małym i dużym”
“Niezwykłe urokliwe miejsce w drodze do Cygańskiego Lasu lub na Dębowiec... Lodowe rzeźby spotkałam na trasie...”
“Super miejsce, żeby odpocząć od zgiełku. Wszystko nowe i urządzone za smakiem, ogród w którym można wypić piwo w otoczeniu zieleni, bardzo mili właściciele. Polecam!”
“Bardzo dziękuję Pani Krystynie za ciepłe przyjęcie. Polecam wszystkim!”
“W tej kawiarni byłem już grubo ponad sto razy od 2017 roku mimo, że nie mieszkam w Bielsku. Wracam bo ma klimat i jest przytulna. Widziałem wiele lokali w kraju i za granicą i Oskar należy do tej grupy gdzie wracam. Ciesze się, że muzyka z epoki też wróciła jakiś czas temu do lokalu. Deserki nadal dobre ale poważnie brakuje mocy w kawie na tle innych kawiarni. Problemem jest też szalona rotacja obsługi przez ostatnie pare lat, większość dziewczyn jest miła ale żadna nie kojarzy, że jestem stałym gościem.”
“Bardzo fajne miejsce miła obsługa”
“Młoda Pani, zapomniałam imienia POTRAFI CIAC LOKI. Co jest wyzwaniem dla wielu fryzjerów. Czułam się w salonie wyjątkowo (czy wygodnie, czy dobrze, coś podać) fryzura 10/10 do tego zaproponowano mi spa na włosy. Muszę przyznać że przez prawie 2mc włosy palcami po myciu czesalam. Jestem bardzo zadowolona. Ceny też przystępne.”
“Zdecydowanie polecam wczasy oraz wycieczki do Chorwacji organizowane przez biuro podróży Aga Travel. Świetna organizacja niezapomniane wrażenia z chorwackiej Riwiery makarskiej do urokliwej miejscowości igrane Omis oraz wielu innych Miejscowości do których wyjazdy organizuje biuro podróży Aga Travel. Od wielu lat współpracujemy z biurem podróży i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie zdecydowanie wszystkim polecam wyjazdy z Aga Travel”
“Wczasy z biurem Marco to najlepszy wybór. Wypoczynek w Chorwacji był boski. Fantastyczna organizacja. Super hotel w Podgorze. Cała obsługa na najwyższym poziomie. Pan Rafał - rezydent - bardzo pomocny. POLECAM!”
“Hotel bardzo przyjemny, czysto, dostępne ręczniki oraz zestaw do kawy i herbaty. Pokoje wyciszone i nie słychać sąsiadów z pokoju obok. Niedaleko sklep, przystanek autobusowy. Przystępne ceny.”
“Bardzo dobry hotel z idealną infrastrukturą. Pokoje czyste i przestronne, Restauracja rewelacja z własnym browarem jeśli ktoś lubi. Śniadania dobre z szerokim wyborem. Doskonałe miejsce żeby wypocząć i nabrać sił. Polecam”
“Pyszne jedzonko podane bardzo szybko. Miła obsługa, wszystko świeżutkie, kuchnia na wysokim poziomie. Ceny niskie jak na tak dobre żarełko”
“Hostel schludny, czysty, śniadanie trochę za drogie jak na to co dają. Ja jednak nie o tym. W nocy zapukała do mnie, a wręcz waliła w drzwi pewna Pani. Było około 23. Uchyliłem i ukazała mi sie kobieta ok. 70 lat, zadbana, w czerwonej galowej sukience. Wyglądała jakby nie z tej epoki. Prawie wkroczyla na próg, więc przymknąłem drzwi. Przez szparę poprosiła, żeby ściszyć muzykę, bo nie może zasnąć, choć był włączony tylko telewizor i to bardzo cicho, bo hostel je wygluszył. To już wydało mi się dziwne, bo po pierwsze ściany są tam grube i jest to stara kamienica. Po drugie, nie wyglądała na osobę kładącą się spać. Miała na sobie pełną, czerwoną, balową suknię. Obiecałem, że sciszę, choć nie było co ściszać i zatrzasnąłem drzwi. Dopiero po chwili doszło do mnie, jak dziwna to była osoba, nie z tej epoki. Do końca pobytu próbowałem ją gdzieś wypatrzyć, ale mimo że była w pokoju obok, nigdy już jej nie spotkałem.”
“Polecam z całego ❤️ byłam klientką jeszcze w lokalizacji na 1 Maja. Paznokcie zawsze pięknie dopracowane i idealne wyglądające do kolejnej wizyty. Zawsze terminowo i na czas ( bez siedzenia półtorej godziny) dzięki sprawnym dłonią Pani Pauli. Czas mija szybko w bardzo miłej atmosferze.W lakierach do wyboru "kolorowy zawrót głowy". Zawsze wychodzę zadowolona. Poleciłam wielu koleżanką, które korzystają z usług z taką samą satysfakcją jak ja.”
“Pani Alicja zapewniła mi wyjątkową obsługę, pomagając mi w uzyskaniu pożyczki. Jej profesjonalizm, wiedza i chęć zrobienia czegoś więcej sprawiły, że cały proces przebiegł gładko i bezstresowo. Poświęciła czas, aby dokładnie wyjaśnić mi dostępne opcje i upewnić się, że w pełni zrozumiałam warunki. Dbałość o szczegóły i doświadczenie Pani Alicji wzbudziły we mnie wysoki poziom zaufania, a jej przyjazne i przystępne usposobienie sprawiło, że doświadczenie było przyjemne. Jestem naprawdę wdzięczna za jej wyjątkową pomoc i gorąco polecam ją każdemu, kto szuka usług finansowych w banku.”
“Muszę przyznać że widok cudowny, radzę uważać jeśli masz lęk wysokości.”
“Pokoje ładne z dużymi oknami. Łazienka zadbana, bardzo duża. Lodówka w pokoju na plus. Śniadanie urozmaicone, przepyszne. Pomimo kilkukrotnego rozmagnesowania karty wejściowej, obsługa zawsze pomocna w rozwiązaniu problemu. Polecam :)”
“Dziś (2.01.2020) po godzinie 16.00 byłam w tym salonie kupić kurtkę i spodnie snowboardowe, obsługa Pan i Pani byli wspaniali, bardzo sympatyczni. Jeszcze nigdy nigdzie nie spotkałam tak WSPANIAŁEJ obsługi. Widać było profesjonalną obsługę klienta. Bardzo dziękuję i na pewno zjawię się jeszcze nie raz. Bardzo polecam ten salon ”
“Profesjonalna obsługa, Panie bardzo miłe, szeroka wiedza i doskonały dobór odpowiedniego obuwia. Serdecznie polecam dziewczyny w Sferze!”
“Dużo podróżuję że względu na pracę i spałem w sporej ilości hosteli/hoteli. Moim zdaniem "zakatek" wygrywa z każdym z nich. To jest zdecydowanie moje ulubione miejsce. Bardzo czyste, bardzo przestronne i to za bardzo fajna cenę. Obsługa życzliwa, pomocna, zawsze idzie na rękę, kiedy tylko czegoś potrzebujemy. Pokoje świetnie urządzone. Mimo panującego minimalizmu i szaro-białego wystroju jest to miejsce dające dużo ciepła. Mają tam też wypracowany świetny pomysł na przekazywanie kluczy w obie strony, co wynajmującym daje całkowitą swobodę przy zakwaterowaniu i przy wyjeździe. Klucze odbiera się o dowolnej godzinie ze skrzynek zamykanych kodem, który otrzymamy po rezerwacji i zostawia przy wyjeździe w skrzynce na listy umieszczonej wewnątrz hostelu. Nie spotkałem takiego systemu nigdzie indziej. Lokalizacja baaardzo dobra. Bardzo blisko centrum. Na pierwszy rzut oka niewiele miejsc do zaparkowania, ale po drobnym zapoznaniu z najbliższą okolica okazuje się, że w promieniu 50-100m nie da się nie znaleźć miejsca parkingowego :) Drobnym minusem (a jednocześnie dużym plusem) jest wielkość hostelu. Tylko 3 pokoje 2-3 osobowe. Nigdy nie ma tam tłoku nawet przy pełnym oblozeniu, co gwarantuje ogromny spokój. Jednak sprawia to, że w sezonie można mieć problem z rezerwacją miejsca "na ostatnią chwilę" . Moja ocena to 6/5 :) Do tego stopnia spodobał mi się ten hostel, że gdyby było to możliwe to zabierał bym go ze sobą na wszystkie wakacje! :P Zdecydowanie i z czystym sumieniem pecam go wszystkim!!!”
“Niesamowicie pyszne! Duże porcje i pyszne sosy! Duży wybór dobrego i wysokiej jakości piwa! Czysto, fajna atmosfera! Polecam!”
“Ciekawie pomalowane szare mury miejskie. Można by tak ozdobić każde szarobure miejsce.”
“Super idea z tym zbieraniem zakrętek”