Opinie

  1. Michał N. ★★★☆☆

    Obiekt stanowi zagrożenie dla każdego, kto tam wchodzi. Są jednak śmiałkowie, którzy z linami idą wspinać się na piętra. Wejście wielokrotnie było zamurowywane po śmierci nastolatka.

  2. Myszarda ★★★★★

    Nie wiem co mogę o tym powiedzieć sama przejażdżka to może być coś innego ładne widoki jest super ale trzeba uważać żeby przypadkiem nie wejść za blisko samego stalownia po pierwsze policja a po drugie jest to zwyczajnie niebezpieczne. Ale samo przejechanie się spędzenie jakoś inaczej czasu czy zrobienie sobie wspólnego zdjęcia to super okazja

  3. wegweg ★★★★★

    Muszę przyznać że widok cudowny, radzę uważać jeśli masz lęk wysokości.

  1. Kocham urbex ★★★★★

    Świetne miejsce na urbex. Wejście przez dziurę w ścianie bez probemu. W podłode jest pełno dziur na co trzeba uważać. W piwnicy zachowała się lampa i betonowy zlew i parę innych artefaktów

  2. MrMusiol ★★★★★

    Szpital to obecnie główny budynek z którego został prawie sam szkielet z piwnicami i dachem. Wyposażenie jest prawie całkowicie usunięte lub zniszczone. Widoki z dachu piękne ale tylko dla osób dorosłych i bez jakichkolwiek problemów z lękami wysokości. Na wszystkie piętra prowadzą schody bez barierek także trzeba bardzo uważać aby nie spać z 10 piętra bo może się to źle skończyć. Piwnic została niestety tylko część, ponieważ naprzeciwko znajdował się jeszcze 3 lata temu budynek z kuchniami, salą a'la kinowo telewizyjna i podjazd dla karetek. Byłem tam z 5 razy w ciągu 8 lat i coraz bardziej popada w ruinę. Pewnie w najbliższych latach także "szkielet" zostanie zburzony.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Opuszczony szpital Stalownik?

Opuszczony szpital Stalownik znajduje się przy Stalowa, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Opuszczony szpital Stalownik?

Do Opuszczony szpital Stalownik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements