Przegląd katalogu
- 89 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 89 wyników
Przeglądaj steak house w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 89 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 192,397 opinii i ocen.
“Jedzenie w La Pampa jest pierwsza klasa. Pierwsza klasa to również dobre określenie na obsługę. Pani, która się nami zajęła była przemiła, doradziła z wyborem sosu, upewniła sie, ze jedzenie wychodzi równocześnie i zwyczajnie była fantastyczna. Dla mnie był to pierwszy raz na steku, mąż miał już nieco więcej doświadczenia i obydwoje wyszliśmy zachwyceni, i przede wszystkim - najedzeni. :)”
“Jedzenie pyszne i naprawdę niedrogo- zestaw zupa i drugie danie za 40 zł. Rosół z mięskiem i soczysty kurczak z ziemniakami opiekanymi petarda! Ciasto czuć, że robione na miejscu i delikatne. Serdecznie polecam!”
“Mieszkam niedaleko ale dopiero trafiłem do tego miejsca. Pierwszy wjechał Cheeseburger i sie nie zawiodłem a nawet nakręcił mnie by wrócić i sprobowac kolejne pozycje z wachlarza burgerów, smashów czy steków, ktore są w ofercie.”
“Miałam okazję wpaść na kawę i cisto z przyjaciółką w ramach wygranej w konkursie organizowanym na stronie hotelu IBB. Lokalizacja nie jest oczywista, gdyż od najbardziej ruchliwej ulicy na starym mieście nie zauważyłam żadnej wskazówki, która mogłaby ułatwić i pokierować do restauracji, która muszę przyznać robi wrażenie. Wielkim plusem są piekne widoki (trafiliśmy na zachód słońca więc lepiej być nie mogło) do tego jest bardzo czysto i przyjemnie. Są stoliki dla większej ilości osób, ale także miejsca bardziej " kameralne". Kelner który nas obsługiwał był bardzo miły,uprzejmy i pomocny - wszystko podawane z dużą dbałością o szczegóły. Szarlotka z lodami mocno cynamonowa i pyszna. Kawa podana w nietypowych szklankach też ładnie się prezetowała. Gorąco polecam to miejsce. Ruch był bardzo mały więc spokojnie można było rozmawiać a muzyka lecąca w tle była cicha i nie przeszkadzała robiła jedynie nastrój ;)”
“Pyszne buły wypełnione po brzegi mięskiem i dodatkami. Polecam. Zawsze smacznie i miło.”
“Wczoraj byłam, bardzo miła obsługa, zwłaszcza Pani blondynka, która wykazała się dużą cierpliwością przy moim niezdecydowaniu co zamówić. Doradziła jaki zestaw się najbardziej opłaca z tym co chciałam. Zamówienie dostałam zaskakująco szybko patrząc na to jaki był ruch, wszystko smaczne i ciepłe. Jedyny minus to lokalizacja, bo dużo innych lokali i ludzi wszędzie, mało miejsca żeby usiąść na spokojnie, trzeba polować na wolny stolik, ale to typowo w tej galerii”
“Jesienny weekend w Sopocie i przypadkowa wizyta w Chianti Ristorante przy głównej arterii Sopotu. Piękne miejsce, wspaniała kuchnia, cudowna obsługa- to przepis na miłe niedzielne spotkanie z przyjaciółmi . Wytrawne pączki na powitanie- to prawdziwe WOW! Delikatna, wyjątkowa troć z ikrą pstrąga i świetne, naturalne wina. Bardzo przystępne ceny biorąc pod uwagę jakość składników. Przepadłam!”
“Symfonię Smaków odwiedziłam już wiele razy. Ostatnio miałam okazję próbować bulionu z pierogami z dzika! Przepyszna zupa, z marchewką. Delikatny smak, a do tego te pierożki. Pysznie”
“Bardzo dobre jedzenie i to po sezonie. Dorsz na frytkach był bardzo smaczny a do tego podany z surówką z kiszonej kapusty (w smaku jak domowe). Zupa rybna też na wysokim poziomie, pikantna. Do tego polecam lemoniadę z rokitnikiem na ciepło - w sam raz żeby rozgrzać się po spacerze. Mały minus za to, że pomiędzy stolikami jest mało miejsca i trzeba się przeciskać.”
“Świetnie się bawiliśmy w tym barze/restauracji! To fantastyczne miejsce na relaks i odprężenie. Zimne piwa były orzeźwiające, a krążki kalmarów przepyszne – idealne połączenie. Nie możemy się doczekać powrotu! We had a great time at this bar/restaurant! It’s a fantastic spot to relax and unwind. The cold beers were refreshing, and the calamari rings were delicious—a perfect pairing. We can’t wait to come back!”
“Fantastyczne miejsce nie tylko dla kibiców. Wystrój sportowo artystyczny odciąga uwagę od smartfona.”
“Byliśmy tylko na śniadaniu, ale bardzo dobre. Pyszna kawa i świetna, miła obsługa. Polecam”
“Miałam przyjemność odwiedzić Restaurację Meridian Molo w Sopocie kilka razy razem z moją córką Lindą i za każdym razem czujemy się tam jak w domu. Atmosfera w tym miejscu jest po prostu cudowna – przytulna, ciepła i bardzo kameralna, co sprawia, że każda wizyta jest wyjątkowa. Jedzenie jest wyśmienite! Szczególnie polecamy ich zupkę rybną, którą zamawiamy za każdym razem – jest po prostu przepyszna i zawsze trafia w nasze gusta. Do tego niesamowita herbatka z prądem, idealna na chłodne, deszczowe dni, które ostatnio nas zaskoczyły podczas jednej z wizyt. Ostatnio, gdy przyszłyśmy do restauracji, niestety zaczęło mocno padać, a my nie miałyśmy parasolki. Na szczęście obsługa była tak miła i troskliwa, że dziewczyny wpadły na świetny pomysł, jak pomóc nam dotrzeć do apartamentu w miarę suchą stopą. To naprawdę świadczy o ich serdeczności . Poza tym, zawsze czujemy się tam dobrze, wesoło i mile widziane. To miejsce ma w sobie coś wyjątkowego, co sprawia, że chętnie wracamy za każdym razem, gdy jesteśmy w Sopocie. Z całego serca polecam Meridian Molo wszystkim, którzy szukają smacznego jedzenia, przyjemnej atmosfery i odrobiny ciepła w pięknym nadmorskim otoczeniu.”
“Bardzo dobre jedzenie w dobrych cenach. Porcje solidne. Byliśmy na śniadaniu i na obiedzie. Na pewno wrócimy, gdy będziemy w Sopocie. Polecam”
“Kiedy przyszedłem do kawiarni i zamówiłem jedzenie, napisali do mnie tę wiadomość (zdjęcie). Uważam ją za uroczą. Podoba mi się też sama kawiarnia, 5 gwiazdek.”
“Byłem ostatnio w Burger King w Gdańsku i muszę przyznać, że obsługa oraz jedzenie zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Restauracja jest czysta, przyjemna i wszystko podawane jest szybko oraz świeżo. Szczególnie chciałbym wyróżnić pracownicę Julię, która swoim profesjonalizmem i uśmiechem sprawiła, że cała wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Widać, że naprawdę dba o klientów i potrafi stworzyć miłą atmosferę. Dzięki takim osobom jak Julia, aż chce się wracać częściej! Serdecznie polecam ten lokal – zarówno ze względu na jedzenie, jak i na świetną obsługę.”
“Kurde ludzie, wczoraj obsługiwał nas kelner który był ponoć pierwszy dzień- dajcie mu podwyżkę! Zrobił nam wieczór, namówił na ouzo, więc profit dla restauracji, rozśmieszał nas, a tak poza tym jedzenie dość git, placek że szpinakiem to chyba dla całej armii ale pakują na wynos więc spoko. Kalmary fajne polecam. Brzozowska”
“5 gwiazdek na zachętę i dobrze złożonego burgera - coś czego od dawna nie spotkałem :) burger przypominał solidną konstrukcję, a nie krzywą wieżę w Pizie jak ostatnie parę lat u konkurencji. Obsługa spoko, ma chill I jest przyjemna. Wystrój generyczny i poprawny z elementami własnymi, ale mało który fast food wygląda oryginalnie i fascynująco.”
“Bardzo dobry fast food, standary zachowane na najwyższym poziomie, czysto, nie czeka sie długo na zamówienie a obsługa zawsze serdeczna :) Pozdrawiam Panią Natalię, która zawsze doradzi i podpowie co jest nowe i co warto wypróbować”
“Jestem klientem restauracji od kilku lat, obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Zjesc można smacznie i w dobrych cenach. Zdecydowanie polecam Lobstera.”
“Za każdym razem jestem bardzo zadowolony! Obsługa przesympatyczna, zamówienie za każdym razem się zgadza.”
“Bardzo lubię robić tu zakupy. Dużo sklepów w jednym miejscu.”
“Od 6 lat cały czas dorsz smakuje wyśmienicie. Znajomi z Wrocławia kiedy przyjeżdżają w odwiedziny zawsze chcą tu wrócić :) co prawda ceny poszły w górę, ale jak widać w zdjęciach, nie prezentuję paragonu grozy. Serdecznie polecam wpaść na rybkę!”
“Miałam przyjemność zjeść poza sezonem. Byłam bardzo szybko obsłużona przez miłe panie, danie również szybko podane. Porcja jak to u nas na Śląsku się mówi - "jak dla chłopa" - dużo, smaczne, sycące na kilka godzin. Można ewentualnie nieco bardziej doprawić rybę i frytki, ale solniczek nie brakuje na stołach. W środku widok na morze, klimatycznie, jak na pokładzie statku.”
“Jedzonko pyszne długi czas oczekiwania na miejsce natomiast ilość psów i kotów niestety nie wszystkim odpowiada obsługa miła na temat każdego dania wszystko ze szczegółami wiedzą duży +”
“Przepyszne burgery (szczególnie ten z „dżemem” bekonowych) w towarzystwie równie dobrych frytek. Lokal przyjemny, z ogródkiem w okresie letnim praz uprzejmą obsługą. Ceny bardzo przystępne jak na jakość produktów :) Na miejscu jest toaleta, także wszystko co trzeba!”
“Gdybym przejrzał opinie bym nie kupił, ale nie patrzałem zamówiłem właśnie kończę ciepłe dobre nic dodać nic ująć nie jest to restauracja lecz przyczepa więc pod tym względem oceniania nigdzie nie jadłem normalnego rolo z przyczepy jak do tej pory. Miła obsługa dla normalnego klienta :)”
“Super miejsce i jedzenie! Polecam, naprawdę warto u nich zjeść :)”