Opinie

  1. Magda K ★★★★☆

    Śniadanie przecięte, pancake słabe, brakowało mi wyboru pieczywa. Kawa mi nie smakowała. Plus za to że można przyjść z psem. Raczej nie wrócę.

  2. Natalia Sobczak ★★★★★

    Jedzenie pyszne i naprawdę niedrogo- zestaw zupa i drugie danie za 40 zł. Rosół z mięskiem i soczysty kurczak z ziemniakami opiekanymi petarda! Ciasto czuć, że robione na miejscu i delikatne. Serdecznie polecam!

  3. Malwina ★★★★★

    W ciągu 3-dniowego pobytu w Trójmieście skorzystaliśmy tu z oferty śniadaniowej trzykrotnie. Ceny przystępne w porównaniu z konkurencją. Wszystkie śniadania dostaliśmy bardzo smaczne. Fajny klimacik i miła obsługa. Polecamy! Koło 9 usiądziecie bez problemu, ale o 11 może być już tłoczno.

  1. Marta Kr ★★★★☆

    Wróciliśmy do lokalu na śniadanie po prawie 2-letniej przerwie… i byłam pozytywnie zaskoczona poprawą jakości śniadań! To co zamówiłam, było niesamowicie pyszne, jedyny minus tego dania, to to ze było za małe - nie najadłam się tą porcją, a jakoś nie znalazłam w karcie nic małego, co mogłabym odmówić, wiec musiałam się dopchać kawałkiem tortu czekoladowego. Szkoda, ze żadna z kelnerek nie zaproponowała mi niczego ciekawego. Niestety tym razem obsługa naprawdę trochę kulała, bo było bardzo dużo osób za ladą, a wszystkie bardzo nieobecne… za każdym razem trzeba było podchodzić do nich, by coś domówic lub zapłacić i nie wiadomo było do kogo się zwrócić.

  2. Łukasz Nie ★★★★★

    Obsługa super. Dania bardzo smaczne. Żeberka przepyszne i porcja w sam raz, sałatka pyszna i ziemniaczków nie za dużo więc u mnie talerz został pusty, ale brzuszek pełny :) Dzieci jadły spaghetti i też bardzo zadowolone. Pankejki podzieliliśmy na dwie porcję oboje zjadły na deser szczęśliwe. Inne dania też bardzo dobre i godne polecenia. Cena myślę że rozsądna. Jak za takie dania w tej lokalizacji wg ok. Polecam. My byliśmy zadowoleni. :)

  3. Malwina Madejska ★★★★★

    Polecam, bistro z prawdziwego zdarzenia. Ciekawe menu, dania klasyczne w nieco oryginalniejszych wydaniach, cos dla smakoszy warzywnych i cos dla mięsnych, do mnie osobiście super trafiają misy. Bardzo doceniam i podkreślam dla innych którzy na to zwracają uwage: soki wyciskane na miejscu, prawdziwa lemoniada nie z syropu, własne i robione sosy do dań, świeże zioła, zestawy obiadowe dania dnia, takie proste a jednak tak rzadko z tym się spotykam winnych całkiem porządnych restauracjach. Na zamówienia nie czekaliśmy długo, podane w jednym momencie za co plus. Panie kelnerki… no jak się trafi, raz milsze raz bez entuzjazmu, ale ruch spory wiec zakładam ze to zmęczenie, mimo wszystko zachęcam do odrobiny uśmiechu do klienta i zaangażowania, to na prawdę poprawia wizerunek i zachęca do powrotu:) Wnętrze ciekawe, kolejny plus za żywe rośliny i fajna muzyczkę w tle.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jak się masz? Bistro?

Jak się masz? Bistro znajduje się przy Opata Jacka Rybińskiego 24, Oliwa, 80-320 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jak się masz? Bistro?

Można skontaktować się z Jak się masz? Bistro pod numerem +48 585 009 514

Jak można dotrzeć do Jak się masz? Bistro?

Do Jak się masz? Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements