Opinie

  1. Елизавета Козаченко ★★★★★

    Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii. Zamówiliśmy dziś burgera z dostawą; był ogromny, pyszny i soczysty. Bułki były takie, jakie powinny być. Ogólnie wszystko było świetne i bardzo smaczne. Tak trzymajcie, jeśli chodzi o ilość i jakość. Szczególne podziękowania za pyszne sosy serowe i truflowe. Dziękuję.

  2. Sebastian Dubalski ★★★★★

    Mieszkam niedaleko ale dopiero trafiłem do tego miejsca. Pierwszy wjechał Cheeseburger i sie nie zawiodłem a nawet nakręcił mnie by wrócić i sprobowac kolejne pozycje z wachlarza burgerów, smashów czy steków, ktore są w ofercie.

  3. M ★★★★★

    Bardzo dobrze burgery oraz frytki. Wracam regularnie, jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Jedyny minus to brak menu online, dlatego w zdjęciach przesyłam z dnia 26.05.2025

  1. Grzegorz Kolat ★★☆☆☆

    Czekałem dość długo, ale przynajmniej wiem dlaczego... żeby tak przesuszyć wołowinę, rzeczywiście potrzeba chwili czasu... mięso suche, bułka (przynajmniej ta grahamka) kiepska, sos i dodatki w porządku... Ponadto bardzo mały wybór napoi, nic w wersji bez cukru... Ogólnie słabo

  2. Laura ★★★★★

    Najlepsze burgery jakie jadłam chyba w całym swoim życiu, przysięgam :) Przepyszne mięso, tak samo jak maślane bułki i sosy (które są autorskie)! Moim zdaniem ceny są adekwatne do wielkości burgerów i ich smaku. Klimat w restauracji bardzo przyjemny, playlista dająca american vibe ;D Czas oczekiwania był bardzo krótki ((a Pan właściciel widać, że z pasją))!

  3. Jędrek Ostoja Ostaszewski ★★★★★

    Moja pierwsza wizyta tutaj bardzo miłe mnie zaskoczyła. Na początek przywitała nas przemiła obsługa, pani Natasza polecała i opowiadała o pozycjach z menu. Burgery naprawdę dobre, mięso doprawione i wysmażone na medium well, dodatki świeże I fantastycznie komponujące się ze sobą. Same frytki poprawne, ale za to sztos frytki były przepyszne i warte swojej ceny Bardzo udana wizyta i na pewno jeszcze nie raz będę się zajadał w Kobo.

  1. Bartłomiej Rojek ★★★★★

    Moja wizyta w Kobo Burger bardzo miłe mnie zaskoczyła. Wybraliśmy ta restauracje z racji na jej lokalizację (pasarz handlowy przy ulicy Warszawskiej). Burgery zostały przygotowane starannie mięso idealne w smaku a same kompozycje i połączenia smaków idealnie trafiły w mój gust, do tego belgijskie frytki idealnie chrupiące z zewnątrz podane z fajnymi sosami (oczywiście do własnego wyboru) my akurat wybraliśmy spicy mayo który moim zdaniem idealnie pasował. Jednym słowem podsumowania petarda. Z ręką na sercu mogę polecić ten lokal na popołudniowy obiad.

  2. Szymon Świniarski ★★★★☆

    Zamówienie na wynos przybyło szybciej niż zakładano więc to na pewno na plus. Burger dobry ogólnie miał wszytko co powinna taka buła mieć. Nie wiem jak z wysmażeniem mięsa czy można wybrać. Frytki w tle nie były częścią zamówienia

  3. Max Wciseł ★★★★☆

    Zaczne od minusów. Dostalem pilsnera niby z lodowki ale byl o temperaturze pokojowej. Juz za to powien byc ban, zamkniecie lokalu, zero gwiazdek ale piwo to nie wszystko. Jedziemy dalej. Zielona salata jednak powinna byc jak najdalej od miesa, bo wiednie. Najwazniejsze. Jak ktos nic nie mowi o stopniu wysmarzenia miesa to znaczy, ze chce standard a nie wysmarzony. A teraz pozytywy. Bardzo dobre mieso. Nie wiem czy sezonowane, raczej nie, ale jest serio bardzo dobrze. Smaku nie czuje, bo wysmarzone ale dobre technicznie. Nie ma żyłek ladnie sie rozpada, jest spoko. Mozna spokojnie przyksc na burgera. Tylko trzrba powoedziec, ze sie chce zimne piwo i mieso na srednio haha Poza tym bardzo mila atmosfera. Czysciutko mimo industrialnego wystroju. Generalnie Maks poleca. Mimo cieplego piwa ;)

  1. Anna Wołk ★★★★☆

    Całkiem smaczne, poprawne, nie wyróżniające się niczym szczególnym burgery. Porcje standardowe - ani większe, ani mniejsze od serwowanych w innych knajpach. Generalnie nie ma powodów do narzekania, ale nie ma też powodów żeby wracać - szczególnie, kiedy można wybrać coś innego, sprawdzonego i lubianego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kobo Burger?

Kobo Burger znajduje się przy Warszawska 69, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kobo Burger?

Można skontaktować się z Kobo Burger pod numerem +48 666 731 676

Jak można dotrzeć do Kobo Burger?

Do Kobo Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements