Przegląd katalogu
- 169 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 169 wyników
Przeglądaj stacja paliw w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 169 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 55,845 opinii i ocen.
“Tu zawsze jest ruch. Obsługa sie zmienia na przestrzeni 10 cz 15 lat ale zawsze na poziomie.”
“Duży asortyment, dostępna kawa i hot-dogi. Toalety czyste.”
“Bardzo miła obsługa i zadbana stacja paliw - polecam”
“p. Michał bardzo pomocny :) Polecam stację”
“Stacją jest czysta , paliwo wysokiej jakości, a o kawie już nawet nie wspomnę (najlepsza kawa jaką piłem na jakiejkolwiek stacji). Jeżeli chodzi o obsługę jest bardzo miła i profesjonalna, w szczególności Pani Weronika oraz Pani Regina , na npewno jeszcze wrócę i polecam również innym !”
“Dzisiejszej nocy zostałem obsłużony przez bardzo mile i profesjonalnie panie Rosannę oraz Martę burgery były bardzo pięknie przygotowane widać że ze starannością i dbałością o szczegóły zostałem również poinformowany co jest zadkoscia o kuponach które wykorzystałem podczas kupna Burgerów na owej stacji . SUPER STACJA I SUPER OBSLUGA SERDECZNIE POZDRAWIAM !!!!!”
“Super miejsce,jest myjnia gokarty, karczma podaje dobre jedzenie , Talon za tankowanie ,toalety czyste , parking dla ciężarówek”
“Niby zwykła stacja paliw, ale pan z obsługi zaskoczył mnie serdecznością pomimo późnej pory dnia. Doradził w zakupie potrzebnych mi gadżetów.Łazienka była czysta i pachnąca. Bardzo lubię takie miejsca. Polecam.”
“Dziś- 6.09 spotkałam się z przemiłą obsługą z porannej zmiany,obie Panie bardzo pomocne,bułeczka od hot doga idealnie przypieczona! Polecam :)”
“Często zajeżdżam, dobra kawa, miła obsługa. Polecam”
“Fajna, niewielka stacja paliw, sam budynek, wiata i podjazd jak z minionej epoki ale reszta w jak najlepszym porządku. Paliwo jest, kompresor dostepny, sklepik świetnie wyposażony mimo ograniczonego miejsca. Sam sklep jak i otoczenie czyste, schludne i zadbane. Obsługa bardzo miła i pomocna. Przy stacji wśród zieleni jest stolik, gdzie można spokojnie odpocząć i wypić pyszną kawę.”
“co za ulga jak jedziesz na oparach....”
“Stacja jak stacja. Paliwo drogie. Obsługa miła a asortyment jest bardzo zadowalający tak że podczas drogi można się zatrzymać i kupić albo coś do samochodu, ja na przykład oleje, płyny wycieraczki albo coś do jedzenia czy pica. Jest też kawa czy przekąski na ciepło. Ogólnie asortyment jak na każdej innej stacji paliw. Oki doki”
“Gdziekolwiek na Orlenie jestem, lubię pić tam kawę. Polecam”
“Bardzo pozytywne wrażenia przemiła obsługa w szczególności Pani Grażynka pomocna uśmiechnięta przesympatyczna chętnie tu wrócę”
“Wpadłem tylko na chwilę, a wyszedłem z pełnym bakiem, kawą i dobrym humorem. Obsługa tak miła, że aż chciało się zatankować drugi raz (choć portfel powiedział „nie”). Toaleta czysta, hot-dog ciepły, a terminal zadziałał za pierwszym razem – magia! Polecam każdemu kierowcy z głodem… i benzyny, i życia.”
“Na Państwa ręce chciałbym serdecznie podziękować za nieocenioną pomoc, którą okazał mi pracownik, Pan Artur, podczas awarii mojego samochodu na Stacji paliw Shell (Szczecińska 58B Słupsk) w nocy z 25 na 26 września 2023 roku. Profesjonalne podejście i uprzejmość w momencie kryzysu były nieocenione. Szybka reakcja i umiejętność pomocy przy usterce samochodu sprawiły, że sytuacja, która mogła być bardzo stresująca, przebiegła znacznie łagodniej. Doceniam także cierpliwość i chęć udzielenia odpowiedzi na moje pytania dotyczące naprawy. Zaangażowanie Pana Artura w obszarze obsługi klienta jest godne uznania, a uprzejmość sprawiła, że czułem się naprawdę spokojny. Życzliwość sprawiła, że czułem się bezpiecznie w tej trudnej sytuacji. Dzięki wsparciu Pana Artura udało mi się szybko wrócić na drogę i kontynuować podróż. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie, pomoc i profesjonalizm, którego udzielił mi pracowni stacji Shell. Wkład Pana Artura w rozwiązanie problemu naprawdę mnie uratował. Mam nadzieję, że starania Państwa Pracownika zostaną docenione przez przełożonych, ponieważ zasługują na uznanie za doskonałą obsługę klienta.”
“Miła i przyjazna obsługa, pozatym stacja jak kazda inna”
“Świetne miejsce bardzo dobre jedzenie, niestety nie działającą w tym dniu toaleta.”
“Miła i profesjonalna obsługa, polecam z czystym sumieniem.”
“Ugłem jest to Bardzo dobra stacja!! W środku czyściutko, zchludnie, bardzo miła obsługa! Ostatnio nabywałem hot doga i był bardzo tobry przede wszytkim nie był zimny w śrosku ( a tak sie zdaża) bułka chrupiąca sos taki jak chciałem czyli amerykański nie było go ani za dużo ani za mało ale to kwestia indywidualna. Podsumowując stacja jest bardzo dobra i spokojnie zasłóguje na te 5 gwiadek. Pozdrawiam z rodzinką!!!!! Pozdrawiam również wszytkich któży przeczytali moją opinie z farten mordeczki!!!!!”
“Marka Orlen mówi za siebie. Tak trzymać”
“Miła i pomocna obsługa. Stacja na której tankuje i nigdy nie naciołem się na złe paliwo.”
“Jak zwykle miła obsługa małe kokejki a ceny jqk na osiedle ok”
“Standardowa stacja jeśli chodzi o asortyment czy wystrój, bez zastrzeżeń, ale na plus świetna lokalizacja, nieskomplikowany rozkład stacji (nie trzeba nigdzie kręcić, zawracać, wydziwiać), bardzo miła obsługa za KAŻDYM razem, gdy tam jestem oraz - ja akurat tak trafiłam - bardzo tanie paliwo. Ja na pewno polecam!”
“Szybka i bardzo miła obsługa, zakup paliwa bardzo sprawny. Wszystkie rodzaje benzyny dostępne w atrakcyjnych cenach, zniżki dla stałych klientów.”
“Mały Orlenik. Tanie paliwo. W porównaniu z Bydgoszczy prawie 50gr na litrze Pb95. Pozdrawiam serdecznie. Sławek z Bydgoszczy.”
“Bardzo miła, profesjonalna obsługa, od niedawna czasem tu bywam i jestem bardzo zadowolony. Pracownicy przykładają się do roboty, zwłaszcza zmiany nocne, pozdrawiam :)”
“Miła obsługa, czysto, brak zastrzeżeń co do jakości benzyny. Dobra cena.”