Opinie

  1. Burgman 650 Malbork ★☆☆☆☆

    Nie wiem jakie praktyki ma Orlen bo nigdy nie jadłem jeszcze kanapek. Na tej stacji zamówiłem gotową dlugą kanapkę z szynką i jajkiem . Młoda pani wyjęła ja z zamkniętej lady położyła przed sobą na blacie i zdjęła z niej szczypiorek sałatę pomidor kładąc to na bkat niczym wcześniej niezdezynfekowany. Następnie chciała resztę kanapki , czyli szynkę , jajko i ser na kanapce włożyć do piekarnika. Zapytałem co robi? Odpowiedziała że musi ją podgrzać bo bułka jest tak twarda że jej nie pogryzę. To przelało czarę. Stare twarde bułki dają do jedzenia. Okropne. Zaznaczam że nie chciałem ciepłego jedzenia. Gdybym chciał coś na ciepło wybrałbym inny artykuł. Na szczęście poprosiłem o zwrot pieniędzy. Nie mieli nic przeciwko. Nigdy więcej nie poproszę o kanapkę na Orlenie.

  2. Brajan Buława ★☆☆☆☆

    Przy sporych kolejkach, gdy dotarłem do kasy to kobieta z obsługi zamieniła się w kucharza i już do obsługiwania kasy nie wracała. Choć nikogo o tym nie poinformowała. A kierownik otworzył kasę na drugim końcu. Osobiście, nie polecam przy dużym ruchu z powodu braku komunikacji obługi z klientami.

  3. Patrycja Kućmierczyk ★☆☆☆☆

    Pod względem infrastruktury stacja wygląda na dobrze zorganizowaną, ale wszystko psuje obsługa: bezczelno-chamskie odpowiedzi do klientów, a do tego kompletny brak wiedzy na temat sprzedawanych produktów. Nie naliczony przysługujący rabat, a na prośbę o naliczenie wzruszenie ramionami i odpowiedź: "nie, bo nie umiem". Dziunia zza kasy nie nadaje się do obsługi klientów, zachowuje się jakbym stała tam za karę, może bardziej nadałaby się do pracy na zapleczu.

  1. Martyna Paluszkiewicz ★☆☆☆☆

    Przewijak w fatalnym stanie. Brak papieru. W łazience brzydki zapach. Nie byliśmy w stanie przebrać tam dziecka.

  2. Sky Driver ★☆☆☆☆

    Uwaga na oszustwa cenowe artykułów dostępnych w sklepie Napoje niby w promocji, a przy kasie płacisz normalną cenę. Druga sprawa, paliwa najdroższe w mieście na dzień dzisiejszy nawet o 20gr/l.

  3. Ewa Boniewicz ★☆☆☆☆

    O godz 23:45 nie ma paliwa na stacji , nie ma kawy - trzeba czekać 15 min , w łazience nie ma mydła a obok na myjni no to już przegięcie na maxa - po wrzuceniu monety nie działała piana .. żałosna stacja , jeszcze takiej nie spotkałam w całej Polsce

  1. Damian ★★★★★

    Super miejsce,jest myjnia gokarty, karczma podaje dobre jedzenie , Talon za tankowanie ,toalety czyste , parking dla ciężarówek

  2. Jacek Szcześniak ★★★★★

    Jedna z lepiej zorganizowanych stacji benzynowych w Polsce, czyste toalety pełne zaplecze socjalne hotel restauracja myjnia sklep i dodatkowo atrakcje dla dzieciaków tak trzymać. Dla kierowców dużych aut sporo miejsca i gratisy do tankowania czy parkingu na noc . Inne stacje niech się uczą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy 89-620 Nieżychowice, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 730 158 158

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements