Opinie

  1. Źora ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i zadbana stacja paliw - polecam

  2. Tomasz Myszke ★★★★☆

    Typowa Orlenowska stacja, jest stop Cafe, są przekąski na ciepło i możliwie dobra kawa ( na innych stacjach Orlenu bywa lepsza, zwłaszcza lepiej spienione mleko). Dosyć czysto na stacji, obsługa miła, stacja przy głównej szosie więc wjazd i wyjazd jest ok. Polecam

  3. zw ★★★★★

    Obsługa sprawna wszystko ok :)

  1. Ola Ola ★★★★★

    Wspaniała obsługa, doskonały personel p. Ania i p. Paweł. Bezinteresowna pomoc. Polecam!

  2. dominik Hajduk ★☆☆☆☆

    bardzo słaba obsługa, odzywająca się aroganckim tonem oraz patrzenia z góry.. jakby była zła że przyjechaliśmy na tą stacje zrobic zakupu

  3. Faustyna Hajduk ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła Pani

  1. Aneta Kister ★★★★★

    Bardzo miła obsługa dwóch panów w nowy rok , służyli pomocą i radą , polecam

  2. Danuta Nowak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, szczególnie pana w okularach z bródką. Mimo, że był problem z wykorzystaniem kuponu zniżkowego przez aplikację państwo obsługujący nie odpuścili i tak długo kombinowali by to się udało. Toaleta bardzo czysta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Jana III Sobieskiego 31, 83-322 Stężyca, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 564 551

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements