Przegląd katalogu
- 2,722 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 2722 wyników
Przeglądaj school w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,722 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 81,232 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera school z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Z całego serca szczerze polecam ekipę Motoligi! Od strony organizacyjnej bezbłędni. Kontakt natychmiastowy bezpośredni i jasny. Żadnych niedomówień. Do tego pełna wyrozumiałość przy planowaniu harmonogramu zajęć. W trakcie kursu pełne zaangażowanie. Baza motocykli pozwala dostosować sprzęt do możliwości kursanta na każdym etapie szkolenia (co bardzo doceniam) Szymon i Mirek są mega kompetentni i doświadczeni jako instruktorzy. Mają jakąś tajemniczą zdolność eliminacji elementu stresu z zajęć! Ładują pozytywną energią. Podejście i metody dostosowują do pacjenta z jakim przyszło im pracować. I robią to bezbłędnie! Cel kursu - nauka bezpiecznej i świadomej jazdy. Są też bonusy (np. Pogoda na zamówienie za oszczędzanie pachołków na placu:). Szkół przygotowujących do egzaminu jest wiele. Tych które patrzą jak należy, czyli nie pod koło, a w kierunku świadomej jazdy, jest niewiele. Ta z pewnością jest najlepsza! P.S. egzamin oczywiście zdany za pierwszym razem.”
“Rock Yoga to miejsce, gdzie można odnaleźć harmonię ciała i umysłu. Ich profesjonalni instruktorzy prowadzą zajęcia na wysokim poziomie. Atmosfera jest przyjemna i sprzyja relaksowi. Studio oferuje różnorodne style jogi i dopasowuje się do potrzeb uczestników. To idealne miejsce dla osób pragnących znaleźć spokój i wzmocnić swoje ciało. Polecam Rock Yoga wszystkim, którzy szukają balansu i witalności.”
“Zajęcia na różnych poziomach trudności, każdy wybierze coś dla siebie, a instruktorzy i atmosfera naprawdę wspaniała.”
“Świetne studio, idealne zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych tancerzy. Instruktorzy są prawdziwymi profesjonalistami — każdy z nich doskonale zna styl, którego uczy i potrafi przekazywać wiedzę w jasny, motywujący sposób.”
“Bardzo polecam! Z dziewczynami czujesz się jak w domu, jest ciepła, miła atmosfera. Dziewczyny się nawzajem motywują, co jest super! Każda z instruktorek jest profesjonalna i poświęca każdemu 101% ”
“Chodzę na zajęcia prawie pół roku i jestem bardzo zadowolona! Instruktorki są super- udało im się ze mnie, zawodowego kanapowca, zrobić kogoś, kto przychodzi tam dwa razy w tygodniu. Bardzo dobra komunikacja na poziomie recepcji. Studio jest raczej kameralne, ale dzięki temu panuje tam świetna, ciepła atmosfera. Polecam, szczególnie początkującym!”
“Do Sky chodzę od wielu lat - elastyczne podejście do zapisów na zajęcia i duża ilość godzina w każdym praktycznie dni tygodnia. Niezrównane instruktorki ze świetnymi pomysłami tworzą wyjątkową atmosferę. Na zajęciach jest maksymalnie jedna osoba na rurkę. Same rurki nieco węższe niż w innych studiach - pozwala to mieć lepszy chwyt na początku. W studio prowadzony jest też stretching, są zajęcia z exo i choreo. W drugiej lokalizacji na Morenie są dostępne zajęcia na szarfach i kole. Jest w czym wybierać. Polecam!”
“Chodziliśmy na kurs tańca towarzyskiego i bardzo nam się spodobało, więc poprosiliśmy o przygotowanie do pierwszego tańca na weselu. Na pierwszej lekcji mieliśmy tylko utwór do którego chcieliśmy zatańczyć, ale Maciej szybko zaproponował pasujący rodzaj tańca i różne figury, z których ułożyliśmy cały układ. Profesjonalne podejście instruktora i dbałość o szczegóły, na które zwracają uwagę goście weselni, sprawiły, że nasz taniec przebiegł bez żadnego stresu. Warto dodać, że Maciek ma świetne poczucie humoru, więc nasze lekcje były pełne śmiechu i pozytywnej energii. Serdecznie polecamy!”
“Cieszę się, że w końcu kilka miesięcy temu trafiłam do Studia Zuzanny. Dla mnie jest to najlepsze miejsce, w którym mogę trenować i skupiać się na poprawie swoich umiejętności w fantastycznej atmosferze jaka panuje w klubie ❤️ Zuzanna dba o każdy najmniejszy szczegół w studiu. Zajęcia są dostosowywane do możliwości i potrzeb każdej z nas, dzięki czemu możemy w swoim tempie progresować. Z całego serduszkami polecam zajęcia prowadzone w klubie! ❤️”
“Na treningi uczęszczam od dłuższego czasu i szczerze polecam! Ogromna wiedza i zaangażowanie trenerów ale również wspaniała atmosfera. Super wycisk gwarantowany za każdym razem :)”
“Trener Piotr to prawdziwy profesjonalista z ogromnym doświadczeniem. Trenuję u niego od lat i z każdej godziny wynoszę coś nowego. Jest niezwykle cierpliwy, uważny i potrafi dostosować trening do potrzeb każdej osoby. Zajęcia z nim to czysta motywacja – dzięki jego wsparciu udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, a z treningu na trening widzę wyraźny progres. Jego podejście dodaje otuchy, buduje pewność siebie i sprawia, że czekam na każdy kolejny trening. Polecam zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne – atmosfera jest świetna, a efekty naprawdę imponujące”
“Uczęszczałam do tej szkoły językowej od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z jakości nauczania. Lektorka, z którą miałam przyjemność się spotykać była bardzo zaangażowana i ciekawie przekazywała wiedzę. Kiedy widziała moje zniechęcenie szukała rozwiązań i tematów, które byłyby dla mnie interesujące. Materiały dydaktyczne są nowoczesne i dopasowane do poziomu uczestników. Polecam tę szkołę każdemu, kto chce skutecznie i przyjemnie nauczyć się języka!”
“Spoko obsługa, sprzęt OK. Polecam :)”
“Najbardziej klimatyczne studio tatuazu na Pomorzu. Z tego miejsca nie wierze, ze ktos wyszedl niezadowolony z nowej dziarki, ktora byla na bank robiona w milej atmosferze. Linie robione iscie po profesorsku, nie ma amatorki, polecam!”
“To jest miejsce gdzie jesteś traktowany jak człowiek a nie maszynka do zarabiania pieniędzy. Nie bierzesz udziału w tandetnej masówce lecz przygotowani profesjonaliści Tobie właśnie oferują indywidualną sprawiającą Ci przyjemność usługę. Wśród nich czujesz się wyróżniony, lepszy. Praca z tym zespołem przynosi wymierne pozytywne efekty zdrowotne, rozwój, poprawę sylwetki. Instruktorki wkładają mnóstwo czasu i pieniędzy w podnoszenie kwalifikacji by potem przekazać tą wiedzę właśnie Tobie. I to właśnie wyróżnia tych ludzi i to miejsce od wszechobecnej tandety. Stworzone jest byś czuła się szczególna.”
“Wspaniała atmosfera, piękne miejsce z przyjemną energią, a wszystko to dzięki osobie, która to stworzyła.”
“Super klub, który tworzą ludzie z pasją. Wykwalifikowani Trenerzy dostosowują poziom trudności do wszystkich uczestników.Oprócz treningów jest możliwość uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach min. Obozy, festyny, turnieje. Warto spróbować swoich sił bez względu na wiek, a gwarantuję poprawę kondycji , pewności siebie i samopoczucia. Polecam zwłaszcza zajęcia w grupie dla Młodzeży i dorosłych w poniedziałki i środy na 18.”
“Bardzo polecam szkołę jazdy TEMPO. Instruktor Pan Piotr to super prowadzący, wszystko tłumaczy w prosty i spokojny sposób. Bardzo miły, kontaktowy i ma luźne, fajne podejście, dzięki czemu jazdy były bez stresu. Świetna atmosfera i profesjonalne przygotowanie do egzaminu.”
“Mój syn uczęszcza na zajęcia ruchowo taneczne dla najmłodszych. Jest bardzo zadowolony. Mógłby chodzić codziennie. Za każdym razem, gdy wracamy z zajęć syn pyta się za ile dni znów pójdzie na zajęcia. Z racji obecnej sytuacji izolacji mamy obecnie zajęcia on line. Jest to również pełen profesjonalizm w podejściu do zajęć ze strony Creative Dance. Ja kilka lat temu uczyłam się pierwszego tańca z najlepszym pod każdym względem instruktorem jakim jest Paweł. Wszyscy goście weselni byli tańcem zachwyceni. Polecam serdecznie Studio Tańca Creative Dance. Ludzie z pasją i mega zaangażowaniem.”
“Bardzo mila dziewczyna pełen profesjonalizm super wykonany tatuaż bardzo polecam”
“Wataha to bez wątpienia najlepszy klub na Pomorzu!!!. Kadra trenerska z ogromnym doświadczeniem i cierpliwością podchodzi do każdego trenującego w tym klubie czego dowodem są wyniki osiągane w zawodach na świecie. Każdy znajdzie coś dla siebie Boks/mma/Kickboxing - Polecam!!!”
“Fantastyczna siłownia, świetny klimat i mili właściciele. Polecam!”
“Bardzo długo zastanawiałam się jaką opinie wystawić Kasi.. co napisać .. ale Aqua szkoła Kasi nie ma sobie równych. Jej podejście, zaangażowanie i doświadczenie jest czymś nietuzinkowym. Bardzo polecam zajęcia z moim synkiem chodziliśmy odkąd skończył 5 miesięcy. Ps cała rodzinka śledziła filmiki i zdjęcia z zajęć ❤️”
“Polecam wszystkim pasjonatom sztuk walki! Pełen profesjonalizm - od doświadczonej kadry trenerskiej po wysokiej jakości sprzęt sportowy. Indywidualne podejście, zaangażowanie i świetna atmosfera. Wszystko na najwyższym poziomie!”
“Dobra profesjonalna praca szkółki. Super atmosfera, dobrzy instruktorzy, alastyczne podejście godzinowe do zajęć i rozliczenia. Polecam, wrócę na pewno.”
“Przedszkole i Żłobek jak najbardziej polecam. Wykwalifikowane i miłe Panie przedszkolanki, zawsze pomogą i doradzą dziecku. W przedszkolu czysto we wszystkich pomieszczeniach. W każdym miesiącu dodatkowe atrakcje dla dzieci.”
“Bardzo fajne zajęcia zarówno dla początkujących średniozaawansowany i zaawansowanych, trener bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego z osobna i udziela osobistych rad co należy poprawić i w jaki sposób.”
“Dziękuję, że jesteście!!! Przedszkole fantastyczne! Od września moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola. Mimo obaw adaptacja przebiegła szybko i pomyślnie. Zawsze dostaję od nauczycieli informację o postępach dziecka i trudnościach oraz wskazówki jak z nim pracować. Ciepła i spokojna atmosfera. Dodatkowo kuchnia na miejscu- zawsze brane są pod uwagę alergie czy inne nietolerancje. Pomysłowe jadłospisy, zdrowe przekąski. Dużo zajęć - rytmika, angielski, gimnastyka, sensoplastyka, logopeda, sala świateł - w ramach przedszkola oraz dodatkowe zajęcia ( judo, ceramika, teatr). Panie zawsze gotowe do pomocy i współpracy....Plac zabaw przy przedszkolu - ogrodzony i bezpieczny. Polecam wszystkim rodzicom, którzy się zastanawiają nad wyborem przedszkola!!! Naprawdę warto!!! :)”
“Świadomy wybór, nie przypadek, takie założenie to klucz do podjętej przez nas rodziców decyzji o wyborze tej konkretnej jednostki i dołączeniu do Jawiorkowych Przedszkolaków. Jako rodzic radosnych przedszkolaków gorąco polecam rodzicom poszukującym ciepłego i wartościowego przedszkola. Miejsce mądrze poukładane, pełne zaangażowania całego Jaworkowego zespołu. Kilka walorów wyróżniających i cennych dla rozwoju dziecka oraz rodzica to m.in możliwość skorzystania z rozmowy z przedszkolnym psychologiem, który jest niezastapiony w zrozumieniu i udźwignięciu dziecięcych emocji, kotłujących się z emocjami otoczenia. Ponadto codzienna możliwośc komunikacjai między rodzicem a wychowawcą, dodatkowo możliwość spotkania się z wychowawcą na indywidualną zaplanowaną rozmowę celem zapoznaniasię ze spostrzeżeniami/ oceną na temat przedszkolaka, jego zachowaniu, postępach czy odnajowania się w grupie. Przedszkole w swojej "standardowej" ofercie ma szeroki wachlarz zajęć uzupełniających (nauka języka obcego, tenis, zumba, logopeda), poza tym doskonale skrojny program dostosowany do wieku dziecka. Jego ogromną zaleta jest własna kuchnia, która robi świetną kulinarną robotę, dostosowując się również do potrzeb dzieci z alergiami, wykluczeniami spożywczymi. Dodatkowo, przedszkole oferuje zajęcia uzupełniające - judo, piłka nożna, dodatkowe zajęcia językowe, legorobotyka. Każdy rodzic/ opiekun, jest w stanie dostosować coś dla swojej pociechy aby wpasować się lub nakierować przedszkolaka na nowe doświadczenia. Ciepłe przyjęcie Cioć w najmłodszych grupach procentuje doskonałym samopoczuciem dziecka w kolejnych latach w przedszkolu. Gorąco polecam wszytskim rodzicom i opiekunom, którzy oczekują dla swoich pociech najlepszej opieki.”
“Świetny klub, przesympatyczna ekipa/ludzie, aktywni, organizują wiele wydarzeń. Blisko aglomeracji trójmiejskiej”