Moje dziecko chodziło do Żłobka na Egiertowskiej 2 lata . Byłam bardzo zadowolona z tego wyboru. Kadra to niezwykle życzliwe, uśmiechnięte i zaangażowane panie, które z ogromną troską podchodzą do każdego dziecka. Atmosfera jest ciepła i przyjazna, dzięki czemu maluchy szybko się adaptują i chętnie spędzają tu czas.Córeczka zawsze chętnie chodziła do żłobka ,nawet się nie oglądała za mną :) Panie od progu były uśmiechnięte i było widać ,że lubią dzieci :)Zawsze otrzymywałam pełną informacje o tym, jak przebiegał dzień. To miejsce, w którym czułam ,że nasza pociecha jest bezpieczna, szczęśliwa i otoczona profesjonalną opieką. Pozdrawiam Malinkowe ciocie i tak mi smutno ,że nasza przygoda się zakończyła.
Zdjęcia
Opinie
-
Judyta K ★★★★★
-
Dominika Dawidowska ★★★★★
Żłobek był wspaniałym miejscem! Panowała tam ciepła atmosfera, świetne warunki i różnorodne zajęcia. Ciocia Aneta i ciocia Roksana są cudowne – pełne serca, cierpliwości i zaangażowania. Nasze dziecko chodziło tam z uśmiechem, a my mieliśmy pewność, że jest w najlepszych rękach.
-
Natalia Szumańska ★★★★★
Polecam placówkę, bardzo dużo zajęć dodatkowych, zajęć na świeżym powietrzu, ciocie zabierają dzieci na spacery do pobliskiego lasu. Syn uwielbiał dogoterapię i zajęcia z rytmiki ;) Duży ukłon dla wszystkich cioć za masę zdjęć i relacji, ogarnianie aplikacji LiveKid i jednoczesną opiekę nad maluchami. Fakt, że jest duża rotacja pracowników, ale nie ma miejsc idealnych. Adaptacja odbywa się bez rodziców, wiem że mój syn na początku dużo płakał i było ciężko, ale zaufałam ciociom, że tak jest lepiej. Przez cały pobyt w żłobku zauważyłam duża zmianę na plus u syna, bardzo się rozwinął i wiele wyniósł z zajęć dodatkowych. Największy plus to ogromny plac zabaw. Oczywiście kontynuujemy naszą przygodę dalej w przedszkolu ;)
-
Olga Pasterska ★★★★★
Polecam żłobek akademii malucha na ul. Egiertowksiej. Syn chętnie chodzi do żłobka, jest dostęp do przestronnego placu zabaw, chociaż ten przy sali mógłby byłby trochę lepiej wyposażony, być może dyrekcja podejmie jakieś decyzje co do modernizacji. Przy przedszkolu został wlansie odnowiony plac więc może i żłobek też będzie miał coś nowego :) Panie bardzo pogodne, energiczne i komunikatywne. Placówka organizuje nocowanki które zawsze są extra zaplanowane i naładowane masa atrakcji. Jedzenie jest dosyć urozmaicone patrząc na jadłospis, syn raczej je sporo bo głodny nie wychodzi. Kontakt i informacje są przez aplikację livekid, która jest bardzo wygodna. Na FB za zgodą rodziców są zdjęcia i relacje więc widać jak dzieci spędzają czas. Dużo zajęć dodatkowych. Tańce, rytmika, dogoterapia, angielski. Przed etapem przedszkolnym Panie wspierają w odpieluchowaniu więc jest to bardzo pomocne. Drugi raz poslalabym syna do tej placówki więc myślę, że to najlepsze podsumowanie zalet tej placówki :)
-
Paulina Kaminska ★★★★★
Przedszkole godne polecenia :) Dziecko jest szczęśliwe,zaopiekowane i z przyjemnością wraca do przedszkola codziennie rano. Ciocie okazują mnóstwo ciepła i zrozumienia maluchom. Każdego dnia jest czas na zajęcia zorganizowane ,wyjście na dwór i swobodną zabawę ;)
-
Thomas Schopinski ★★★★★
Wspaniałe miejsce. Bardzo polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole "Akademia Malucha" - Gdańsk - Kokoszki - Egiertowska?
Przedszkole "Akademia Malucha" - Gdańsk - Kokoszki - Egiertowska znajduje się przy Egiertowska 47, 80-298 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole "Akademia Malucha" - Gdańsk - Kokoszki - Egiertowska?
Można skontaktować się z Przedszkole "Akademia Malucha" - Gdańsk - Kokoszki - Egiertowska pod numerem +48 796 283 202
Jak można dotrzeć do Przedszkole "Akademia Malucha" - Gdańsk - Kokoszki - Egiertowska?
Do Przedszkole "Akademia Malucha" - Gdańsk - Kokoszki - Egiertowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku