Opinie

  1. Agata Kucińska ★★★★★

    Najlepsze możliwe przedszkole. Indywidualne podejście do każdego dziecka, szacunek do jego potrzeb i możliwości. Dziecko było zachwycone, kochało to miejsce (przede wszystkim ukochane nauczycielki), a my jako rodzice mieliśmy 100% zaufania że oddajemy dziecko w dobre ręce :)

  2. Ina Bialiatka ★★★★★

    Polecam! Chodziliśmy do tego przedszkola latem, w czasie wakacji w naszym przedszkolu. Mam same pozytywne wrażenia. Dziecko było bardzo zadowolone od pierwszego dnia i nie chciało wracać do domu. Widać było, że bardzo spodobały mu się Panie. Obserwowałam, jak jedna z wychowawczyń komunikowała się z dziećmi, i też bardzo mi się to podobało – jej intonacja i dobór słów

  3. Joanna Drzewucka ★★★★★

    Serdecznie polecam! Bardzo troskliwe Panie, z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Czuć pełne zaangażowanie w tworzenie wartościowych relacji z dziećmi, w oparciu o otwartość na potrzeby i emocje dziecka. Obie córki każdego dnia chętnie wracały. Dodatkowym atutem dla nas, była możliwość uczęszczania w wybrane 3 dni w tygodniu. Dziękujemy!!!

  1. Krystian Kuciński ★★★★★

    Świetne, bliskościowe miejsce. Nauczycielki podchodzące z ogromnym sercem i szacunkiem do dzieci. Edukacja, zabawa i opieka na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam

  2. Łukasz Stępniewski ★★★★★

    Przedszkole przyjazne dzieciom. Panie pełne szacunku i otwartości zarówno na kontakt z dzieckiem, jak i rodzicem. Nasz synek z uśmiechem zaczyna każdy dzień w przedszkolu, a my jesteśmy spokojni i pełni wdzięczności za to, że jest tam dobrze zaopiekowany :) Polecamy!

  3. Joanna Dym ★★★★★

    Zdecydowanie polecamy przedszkole Mali Odkrywcy.Bardzo sympatyczne i zaangażowane panie.Zajęcia są urozmaicone i ciekawe.Moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola i wraca zadowolone. Przedszkole godne zaufania.

  1. Joanna Ogrodowska ★★★★★

    Wybraliśmy to przedszkole ze względu na kadrę. Jako rodzice (jak i nasz syn) jesteśmy bardzo zadowoleni. 2 przedszkolanki i dochodząca do pomocy Pani dyrektor (która jest przy okazji psychologiem) to bardzo miłe, wykwalifikowane osoby. Polecamy z czystym sumieniem!

  2. DARIUSZ GIZINSKI ★★★★★

    Córka dobrze bawi się w przedszkolu, zdobywa wiedzę i nowe umiejętności. Z wielką radością chodzi do przedszkola, my jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni.

  3. Monika Barańska ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola, obie córki uczęszczają już kolejny rok, kadra jest przyjazna i profesjonalna. Bardzo urozmaicone zajęcia, dodatkowe atrakcje, teatrzyki, dogoterapia. Dziewczynki bardzo chętnie chodzą do przedszkola.

  1. Валерия Шемерей ★★★★★

    Bardzo dobre przedszkole, miła atmosfera, dobre traktowanie dzieci. Moja córka chętnie tu biegnie, choby się pobawić. Ciekawy program edukacyjny dla dzieci. Widzimy, jak szybko rozwija się nasze dziecko!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy?

Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy znajduje się przy Piotrkowska 39, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy?

Można skontaktować się z Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy pod numerem +48 605 166 473

Jak można dotrzeć do Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy?

Do Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements